לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2006, 23:31
  tweety73 tweety73 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.03
אחריות בינל' - לקנון !!

בקשר לדיון שהיה כאן בנושא המעבדה שמעניקה אחריות לציוד שנרכש ב B&H - אני פותח אשכול חדש היות ונעלו את הדיון (קישור )

בכל מקרה, B&H מוכרים , אחריות בינל' לציוד שנרכש דרכם - דרך חברת MACK , העלו כאן טענות כי אף חברה לא מכבדת את האחריות הזאת , היות וגם אני רכשתי אחריות כזאת רציתי לבדוק על מה באמת שילמתי ..
אז היום הרמתי לחברת MACK טלפון כדי לברר - אז למעשה מדובר בביטוח לכל דבר - במידה ויש תקלה יש לפנות לסוכן מורשה של קנון - כדי לקבל הצעת מחיר לתיקון (במקרה שלנו בישראל קראט !!!) יש לפקסס לחברת MACK את הצעת המחיר ואלו חוזרים אליך עם קוד אישור, - עכשיו יש שתי אופציות - הראשונה והלא כל כך ישימה בארצנו החשדנית - היא שהם ידאגו לתשלום עבור התיקון !!
השני היותר שפוי בישראל - לשלם עבור התיקון לתבוע מהם את עלות התיקון - כל עוד האחריות שלך בתוקף והתקלה היא סוג של תקלה המכוסה באחריות יצרן - תקבלו כסף חזרה

אז יכול להיות שחברת טלרם מנסה לעשות איזה קופה ע"ח חברת MACK - לא יודע
אני רק רציתי לברר את מקומה של חברת MACK שממנה רוכשים את האחריות בנושא הזה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2006, 04:57
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי tweety73 שמתחילה ב "גם חברות ביטוח בארץ לא ממהרות לשלם ..."

חברות ביטוח אף פעם לא נהנות לשלם לאנשים.
המטרה שלהן היא לגבות כספים ולא להחזיר אותן. בדיוק מזה הם מתפרנסים. לשלם זו פגיעה במשכורת של המנכ"ל.
עם הנסיון הקטן מאוד מול חברות ביטוח בארץ, דווקא בכל פעם שילמו מה שצריך ובזמן. לא יודע איזה נסיון לך יש, אבל כל עוד אתה אדם ישר ואתה לא מנסה לתחמן אותם, במיוחד כשמדובר על סכומים קטנים, אין בעיות.

בנוגע לדברי, כמובן שהם נאמרו בציניות המוכרת שלי, אם כי הרבה ממהרים לפאר שמות מסויימים לפני שהם בדקו אותם.
אני אאחל לך בדיוק את מה שאתה מנסה להגן עליו (כביכול...).
אתה חושב ש MACK נותנים אחריות טובה? אשמח לשמוע זאת מנסיונך.
כל עוד לא יצא לך להשתמש בשירות שלהם, אני לא חושב שיש לך איזו-שהיא לגיטימציה להסביר לנו איך הם עובדים, במיוחד לאור העובדה שבפורומים אחרים, אנשים שכן השתמשו בשירותים שלהם, לא היו מרוצים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר