לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2006, 15:04
צלמית המשתמש של SURF-DUDE
  SURF-DUDE SURF-DUDE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלום לך נציג מיטב בפורום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "נציג מיטב בפורום"

ראשית, ברצוני לברך אותך על היוזמה ולהודות לך על העזרה והקשב שאתה נותן לנו המלש"בים.

ולשאלתי:

כרגע אני מיועד לצוללות, כלומר עברתי גיבוש ועשיתי בדיקות (שאותם אני צריך להשלים) אך עוד לא עברתי סיווג ביטחוני. למרות שעברתי והתקבלתי לצוללות, תמיד העדפתי חובלים וזאת הייתה מטרתי העיקרית- להגיע לקורס חובלים- בין אם זה גיוס ישירות לחובלים ובין אם זה מעבר לחובלים לאחר הכניסה לקבע בצוללות. לכן ערערתי על המיון חובלים/ צוללות ועשיתי שוב מיון, אך רק את החלק של הפסיכולוג הקבוצתי, ועברתי. הגיבוש שלי היה אמור להיות ב13/8 אך נדחה ל27/8.
תאריך הגיוס שלי היה 3/10/2006 אך הוא שונה ל13/3/2007. ברצוני לשאול במידה ואעבור את הגיבוש ואתקבל לחובלים, האם אוכל לבקש להקדים את הגיוס ל3/10? ואם כן כיצד ומהו התהליך? ובמידה ולא אתקבל, האם התאריך יחזור ל3/10 או ישאר?
אני שואל כיוון שאני רוצה להתגייס מוקדם ואיני רוצה להפסיד חצי שנה ולהתגייס במחזור הבא, ונאמר כאן בפורום שהגיוס באוקטובר ממש ממש מלא. האם בכל זאת אוכל להתעקש ולשלוח פקס חתום בו אני מסביר ומפרט את רצונותי? האם יתחשבו בי למרות המצב?

בתודה מראש

נערך לאחרונה ע"י SURF-DUDE בתאריך 11-08-2006 בשעה 15:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2006, 07:55
  מרכז מידע-מיטב-צה"ל מרכז מידע-מיטב-צה"ל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
שיבוץ לצה"ל
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ZiZi שמתחילה ב "דווקא כאלה שלא סיימו..."

שלום רב,

השיבוץ לצה"ל נעשה על בסיס פרמטרים רבים אשר ייחודיים לכל מלש"ב (מיועד לשירות בטחון).
רצונות הפרט - נתונים אישיים - וצרכי הצבא באותו העת.

לכל חייל עתידי יש נתונים אישיים שונים , רקע שונה, רצונות שונים, ויכולות פיסיות שונות.
בנוסף, העיתוי שבו מגיע כל חייל לגיוס אינו זהה - וכתוצאה מכך שבזמנים שונים יש צרכים שונים למערכת - כך גם ישובצו החיילים.

יש לציין כי כל חייל המסוגל לשרת בשירות קרבי - בראש ובראשונה ישובץ לשם.
כמובן, ישנם יחידות "עורפיות" שהמיונים אליהם הם קדם צבאיים וקודמים לכל שיבוץ קרבי אך הם בודדים.

ישן 17-08-2006, 17:31
  The Match The Match אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
גיבוש חובלים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "נציג מיטב בפורום"

נציג מיטב שלום,
אני יודע שכבר רשמתי על זה אבל יש לי תוספת קטנה... כזכור רשמתי לך על הערעור שהגשתי לאחר המיונים לחובלים\צוללות(שבהם קיבלתי צוללות). למרות שצוללות זה סבבה ערערתי וקיבלתי כעבור שבועיים מכתב בשם ראש מדור סיירות שהערעור התקבל ואני אקבל זימון לגיבוש חובלים.
לפני שבוע קיבלתי זימון לגיבוש צוללות(!) וכאשר ביררתי את העניין עם הגורמים הנוגעים בדבר(חה"י ומדור סיירות) קיבלתי טלפון ממדור הסיירות שטוען שבמכתב טמונה "טעות הדפסה"(!!!) ושאני אגש לגיבוש הצוללות...

השאלות: 1.איך דבר כזה יכול להיות? שאני מקבל מכתב בשם ראש המדור ולבסוף מבטלים אותו בטענה טיפשית של שגיאת הדפסה!
2. האם זוהי באמת טעות בהדפסה(למרות שלכל אורך המכתב מצויין שאני בחובלים...אפילו הצלחה מאחילם לי שם) או שאלו הם מין מלחמה פנימית בין חה"י לבין מדור סיירות?
3. הגשתי ערעור נוסף מרוב עצבים שבו ציינתי את כל ההיסטוריה של הדברים כפי שהם... יש סיכוי שזה ייתקבל?!

סליחה שזה כזה ארוך... אבל אני אשמח לקבל תשובות.... תודה תודה תודה (:
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:57

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר