לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2006, 03:05
  RamiR RamiR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.03
חחחחחחח הייתי עייף..........
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "חחחחחחחחחח וואי קרעת אותי...."

ולא הרגשתי כלום
אז דמיין משהו מאונן, אז הראש שלו נופל כל כמה שניות ואז נרדמתי....
ואני לא צריך לספר לכם איזה תחושה עברה עליי(דמיינו)

ובחיאת אנשים ביקשתם אבסורדי.

עוד סיפור-
ישבנו אני ועוד כמה חברים שלי עם כמה חיילים שעשו שמירות על איזה משאית(לא משנה איפה).
פתאום עברה מכונית עם השיר "I Blue" (להיט משנת 1999 או משהו כזה חחח) וכולנו צחקנו, ואחד החיילים שם התחיל לרדת על אנשים כאלה ואזזז חבר שלי קפץ "כן אה, כמו שאנשים שומעים את זוהר ארגוב, חלס הבן אדם מת כבר 20 שנה."(סימן מובהק לאשכנזיות) ותנחשו מה... אותו חייל שצחק איתנו שם משפחתו בישראל הוא אורקבי מי שלא יודע זהו שם משפחתו הקודם של זוהר ארגוב,
החייל הזה הוא אחיינו של זוהר ארגוב ז"ל.
לא נעים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2006, 22:25
  Tab Tab אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.02
חחח כמה דברים שעברתי עם איזה אחד
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי shaharb17 שמתחילה ב "עשיתי טסט לקטנוע ... והטסטר..."

אני זוכר שפעם אני ועוד איזה בן אדם הלכנו ברחוב , אז איזה חתול התחיל לרוץ לעברינו, אז הזה שהייתי איתו נבהל מהחתול וכמעט ולא קפץ עליי חחח איזה טמבל הא , והייתה עוד איזה פעם שאני ואותו הבן אדם עשינו פצצה מאיזה מנורה שהורדתי מהבלוק שלי, ואז כשרצינו לפוצץ אותה היא לא התפוצצה , אז הוא לקח אותה ביד והיא וזרק אותה עדיין לא התפוצצה , ואז כשהוא התקרב אליה לראות מה קורה היא התפוצצה והוא קפץ כזה אחורה חחחח , והייתה עוד פעם שאני והבן אדם הזה הלכנו לקנות קולה, אז ההוא מגיע אל המוכרת ואומר בקול רם, ועוד בקול רוסי שלו " שלוםםםםםםםםםםםםםם יש קולההה" ?
ואני לא הולך לציין שהבן אדם הזה טעם כבר כמה ג'וקים בסנדוויץ בחיים שלו ויש לו חבר שקוראים לו גרישה והולך לישון ב 7 בערב
ישן 26-07-2006, 23:27
  eliman eliman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי L-Systems שמתחילה ב "מה הדבר הכי אבסורדי שקרה לכם?"

הלכתי עם חבר שלי לקניון (היה מיזמןןן!!) אכלתי במקדונלס והוא קנה את הגלידה של השקל תישעים (בצל קמצן חח..) ואז הוא ניזכר שהוא אכל בשר.. אז איזה חכם הוא.. נחשו מה הוא עשה?.... לא לא נכון... הוא פשוט הלך דפק הפכה ועפה לו הגלידה על הריצפה(הוא עשה את זה כזה מצחיק) ואני נקרעתי מיצחוק על הריצפה נפלתי.. ואז איזה זקנה אחת היסתכלה במבת חארם (למי שלא מבין זה מבט של מיסכנים כזה) ואמרה אתהם לא מיתבישים?? ואנחנו ניקרעים מצחוק... או שפעם אחת ראינו איש עושה ג'וגינג בדרך לקניון.. היה ענף על הריצפה והוא לא ראה.. קיצר הבן אדם הביא גלבה (הפכה) לאחורה ואנחנו ניקרענו מצחוק בפנים שלו ורק צוחקים יו אני ניקרע מיזה כל פעם שאני ניזכר בזה חחחחח.. יש לי עוד מלא דברים מפגרים שעשיתי שהיתי קטן יותר..

VATOS LOCOS 4 EVER

ישן 27-07-2006, 20:25
צלמית המשתמש של dkl13
  dkl13 dkl13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.06
חח תקראו משהו שקרה לי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי L-Systems שמתחילה ב "מה הדבר הכי אבסורדי שקרה לכם?"

פעם אחת הלכתי עם הכלב שלי לטייל ושיחררתי אותו, ואז קלטתי שאנשים מפחדים מהכלב שלי כי הוא גדול אז ניסיתי לתפוס אותו אז הוא החליט לברוח, זה היה בערב היה חושך והוא החליט שהוא רץ ואני רצה אחריו כמו איזה סתומה ואז פיתאום הוא נאבד לי, ואחרי כמה דקות שאני עושה סיבובים כדי למצוא אותו אני ראיתי אותו מאחורי איזה ברזיה חשבתי שזה הוא כי היה חושך, ורצתי עליו ובאתי לתפוס אותו בזנב ופיתאום קלטתי שזה לא הכלב שלי זה היה כלב אמסטף ענקי ומפחיד שכמעט נתן לי ביס ביד והבעלים שלו הייתה איזה אחת שמנה וענקית ורוסיה והיא הייתה שוטרת והתחילה לצעוק עליי אימל'ה... כמעט קיבלתי התקף לב ממנה ומהכלב שלה ואני אמרתי לה שאני מצוערת ושלא ידעתי והיא במבטא הרוסי הכבד שלי "מה את עושה ילדה, תתבישי לך, " ועוד תפסתי אותו בזנב אימל'ה איזה פדיחה ענקית... אח"כ אני קולטת את הכלב המנייאק שלי ליד הבית מחפש אותי... בזמן שאני חיפשתי אותו!! זה היה פדיחה ענקית ותאמת התביישתי נורא!!!!וגם פחדתי מהרוסיה!!!
קבלו תמונה של הכלב שלי..
[img]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Itzik/שולחן%20העבודה/תיקיות/דקלה/תמונות%20משפחה/ג'ימי.jpg[/img]
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:29

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר