לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2006, 20:55
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
יש לאינטל מעבד חדש שבהרבה יותר טוב מAMD
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי galgul שמתחילה ב "זה נכון שלמעבד AMD 3800+ AM2 SOCKET יש מהירות 2.4?"

בעל ליבה כפולה שהוא באמת תותח ומשאיר אבק לAMD
ציטוט תפוחים:
"כאשר יגי משחק שאי אפשר יהיה להנות ממנו ללא מעבד כפול ליבה"
מה אתה רומז שכל מעבד חד ליבה יריץ כל מישחק בלי בעיה?!! אני יתן דוגמא מאד פשוטה אבל מוגזמת
אם אני לוקח מחשב P2 עם 200MHZ ושם לו את הכרטיס מסך הכי תותח בשוק+512 זיכרון אתה רוצה להגיד שאם אני יפעיל משחק כבד הוא יפעיל אותו בלי בעיה?! אם כן אז למה משדרגים את כל המחשב שכולם ישדרגו רג כרטיס מסך לא? זה מה שהבנתי לפי מה שכתבת!
אתה אומר שאין משחק שלא יעבוד טוב עם מעבד חד ליבה ואתה אומר להעיר אותך אז תיתעורר ותענה לי..
כולל אותך KILLING MACHIN
אתה גם ומר שהמעבד לא יפריע לשחק במיקרה הזה מדובר על דגם ספציפי מה יהיה עוד 3-5 שנים אתה רוצה להגיד שיצא משחק כבד שהוא יעבוד במחשב חלק אתה חושב שכן אז לא. אתה טועה!
ה 3800 יריץ לך כל משחק שתרצה בלי שום בעיה
אז למה אנשים משדרגים את מחשב הישן למחשב חדש כאלו מה אז אתה אומר שעם המעבד הזה אפשר להישאר כל החיים ולהפעיל את כל המשחקים יצאו בעתיד?
אני אולי נישמע קצת תוקפני אבל לא יודע למה יצא ככה חחח

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 06-09-2006 בשעה 21:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2006, 21:06
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
אוף, אני שונא להגיב להודעות האלה.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "יש לאינטל מעבד חדש שבהרבה יותר טוב מAMD"

ציטוט:
ציטוט תפוחים:
"כאשר יגי משחק שאי אפשר יהיה להנות ממנו ללא מעבד כפול ליבה"
מה אתה רומז שכל מעבד חד ליבה יריץ כל מישחק בלי בעיה?!! אני יתן דוגמא מאד פשוטה אבל מוגזמת
אם אני לוקח מחשב P2 עם 200MHZ ושם לו את הכרטיס מסך הכי תותח בשוק+512 זיכרון אתה רוצה להגיד שאם אני יפעיל משחק כבד הוא יפעיל אותו בלי בעיה?! אם כן אז למה משדרגים את כל המחשב שכולם ישדרגו רג כרטיס מסך לא? זה מה שהבנתי לפי מה שכתבת!
אתה אומר שאין משחק שלא יעבוד טוב עם מעבד חד ליבה ואתה אומר להעיר אותך אז תיתעורר ותענה לי..

כל מעבד שקיים היום, אל תקשקש על מעבדים בני עשור.

ציטוט:
אתה גם ומר שהמעבד לא יפריע לשחק במיקרה הזה מדובר על דגם ספציפי מה יהיה עוד 3-5 שנים אתה רוצה להגיד שיצא משחק כבד שהוא יעבוד במחשב חלק אתה חושב שכן אז לא. אתה טועה!

עוד 3-5 שנים גם כרטיס המסך שלך לא יספיק למשחקים הכבדים, כך שמה שאתה אומר הוא די טיפשי.

ציטוט:
אז למה אנשים משדרגים את מחשב הישן למחשב חדש כאלו מה אז אתה אומר שעם המעבד הזה אפשר להישאר כל החיים ולהפעיל את כל המשחקים יצאו בעתיד?
אני אולי נישמע קצת תוקפני אבל לא יודע למה יצא ככה חחח

אנשים משדרגים כי המעבד זה לא הדבר היחיד במחשב, וכן בגלל שלאנשים שונים יש צרכים שונים. יש הרבה אנשים שאחד הצרכים הכי חשובים שלהם זה Multithreading, ולכן חשוב להם מעבד כפול ליבות, יש אנשים שכל היום עובדים בעריכת וידאו ולכן חשוב להם מעבד C2D... יש אנשים שיש להם סוקט 754 והם רוצים מחשב עבור Vista...
עבור משחקים, ה 3800 חד הליבה מספיק בהחלט היום ועוד זמן רב. כרטיס המסך זה עניין אחר.

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר