לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2006, 16:35
  ori_bn ori_bn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.04
כמה שאלות לפני קנייה בנוגע ל

אחריות ולמצלמה.
1. החלטתי שאני רוצה מצלמה אולטרה\סופר קומפקטית של קנון, הייתי כבר סגור על הדגם SD550/IXUS750
עד ששמעתי שיצאו שני דגמים חדשים לסדרה הזאת והם: SD600/IXUS60 ו- SD630/IXUS65
קראתי על שלושת הדגמים הרבה ועשיתי גם השוואות ולא מצאתי שום הדבל משמעותי חוץ הפיקסלים ומזה שדגם אחד ישן יותר מהשניים האחרים אז החלטתי לשאול אותכם כי אתם בטוח יותר מבינים ממני וגם תעזרו לי לבחור את הדגם שאני אקנה.

השוואה בין 3 הדגמים - http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=canon_sd550%2Ccanon_sd600%2Ccanon_sd630&show=all

2.בנוגע לאחריות - לאחר בדיקה מעמיקה של ההמחירים של אותן מצלמות, באינטרנט ובכלל, הבנתי שעל המחירים הזולים שמוצאים אין אחריות של היבואן הרשמי "קרט" ל-3 שנים אלא של היבואנים הלא רישמיים ("האפורים" כמו שהרבה ממכם קוראים להם) כלומר אם מחפשים לקנות את המצלמה שיש אחריות של "קרט" ל-3 שנים משלמים קצת יותר.
השאלות שלי הן:
1. האם שווה להשקיע עוד כמה מאות שקלים ולקבל את המצלמה עם האחריות של "קרט" או לחסוך אותם ולקנות את המצלמה עם אחריות של יבואן לא רשמי??(זאת התלבטות גדולה שלי!)
2.ואם כבר לחסוך את הכסף ולקנות את המצלמה מיבואן לא רשמי, על איזה אתם ממליצים ועל איזה אתם מזהירים??
3. אני יודע מאחי שקנה את Casio Exilim EX-Z750 מארה"ב שיש לו אחריות של היצרן , האם זה ככה גם במצלמות קנון???

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2006, 18:59
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ori_bn שמתחילה ב "כמה שאלות לפני קנייה בנוגע ל"

1. כל אחד צריך לעשות את החשבון הזה לעצמו. רק אתה יכול להחליט אם יבואן רשמי עם מעבדה מסודרת שווה לך עוד 300 שקל. מניסיון, המצלמות האלה לא מתקלקלות מהר והרבה כך שתכניס גם את הנתון הזה לשיקולים שלך.

2. אם במצלמות אולטרא-קומפקטיות עסקינן, אני לא חושב שתמצא משהו יותר מסדרת ה-Ixus של קנון.

3. אחריות (בדר"כ לשנה אחת) של יצרן יש בכל מקרה, לא משנה איפה קונים, בתנאי שזה חדש. השאלה היא - איך מממשים אותה. אם קונים בחו"ל - במקרה של תקלה חייבים לשלוח לחו"ל. כיד להתגבר על זה יש כמה דברים שאפשר לעשות - למשל לרכוש ביטוח מחברת Mack. ביטוח כזה יכסה לך את הוצאות התיקון במקרה של תקלה, גם בארץ (ניגשים למעבדה, מקבלים הצעת מחיר לתיקון, שולחים אותה ל-Mack, מקבלים אישור לתיקון, מתקנים על חשבונינו ואז מקבלים פיצוי מ-Mack. בקיצור - סרט).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר