לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2006, 17:47
  y.s. y.s. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.06
פיתוח שרירים +

לק"י [!!!]

אחה"צ נעימים [מקווה שגם לכם]

יש לי שתי שאלות;

האחת - תרגילים שאתם מציעים לפיתוח חזה [לא בטן. חזה].
השניה - האם לדעתכם [ז"א.. ממה שאתם יודעים ברמה המקצועית] עדיף להתאמן [נניח שכיבות-שמיכה] בסטים/קבוצות קטנות והרבה, אפי' כל כמה דקות שוב. או.. לקרוע את עצמך. או שכלל זה עניין של רצון ולא משפיע יותר לכאן/או לכאן.

ואם יש לכם עוד תרגילים שאתם יכולים להציע, אשמח לקרוא [לא לשמוע. כי למיטב ידיעתי, א"א לשמוע אותיות]. בנושא פיתוח השרירים. ואשמח אם תוסיפו כגון: בטן/שוקיים וכו'.

בעניין שאלה אחת, מישהו אמר לי שכיבות שמיכה. ויש כמה אפשרויות;
- רגיל על רצפה. [וכל אחד עם המשחקים של חיזוק אצבעות/כף יד/אגרוף]
- רגל על כסא/מקום מוגבה - וידיים על הרצפה
- ידיים על מקום מוגבה ורגליים במקום נמוך מהם.

האם זה משנה, ז"א האם זה מפתח שריר אחר כל תרגיל אחר, וא"כ, איזה?

אשמח אם תרחיבו/תייעצו - במה שתוכלו.
תודה מראש
וב"הצלחה לכל המתאמנים
תהנו לכם

יצחק ס.

נ.ב. עשיתי חיפוש. לא מצאתי נושאים שקשורים. אחרת הייתי בודק בהם/מגיב בהם. - להתחשב.. במידה וכן יש.
חזרה לפורום
ישן 12-09-2006, 18:10
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
כמה שאלות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי y.s. שמתחילה ב "פיתוח שרירים +"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.s.
לק"י [!!!]

אחה"צ נעימים [מקווה שגם לכם]

יש לי שתי שאלות;

האחת - תרגילים שאתם מציעים לפיתוח חזה [לא בטן. חזה].
השניה - האם לדעתכם [ז"א.. ממה שאתם יודעים ברמה המקצועית] עדיף להתאמן [נניח שכיבות-שמיכה] בסטים/קבוצות קטנות והרבה, אפי' כל כמה דקות שוב. או.. לקרוע את עצמך. או שכלל זה עניין של רצון ולא משפיע יותר לכאן/או לכאן.

ואם יש לכם עוד תרגילים שאתם יכולים להציע, אשמח לקרוא [לא לשמוע. כי למיטב ידיעתי, א"א לשמוע אותיות]. בנושא פיתוח השרירים. ואשמח אם תוסיפו כגון: בטן/שוקיים וכו'.

בעניין שאלה אחת, מישהו אמר לי שכיבות שמיכה. ויש כמה אפשרויות;
- רגיל על רצפה. [וכל אחד עם המשחקים של חיזוק אצבעות/כף יד/אגרוף]
- רגל על כסא/מקום מוגבה - וידיים על הרצפה
- ידיים על מקום מוגבה ורגליים במקום נמוך מהם.

האם זה משנה, ז"א האם זה מפתח שריר אחר כל תרגיל אחר, וא"כ, איזה?

אשמח אם תרחיבו/תייעצו - במה שתוכלו.
תודה מראש
וב"הצלחה לכל המתאמנים
תהנו לכם

יצחק ס.

נ.ב. עשיתי חיפוש. לא מצאתי נושאים שקשורים. אחרת הייתי בודק בהם/מגיב בהם. - להתחשב.. במידה וכן יש.

א.האם אתה עובד בחדר כושר?,אם כן יש אין סוף תרגילים שאפשר להציע לך החל מלחיצת חזה קלאסית על ספה ללא שיפוע כנגד מוט אולימפי,וכלה בפרפר בפולי עליון.

ב. האם אתה מתחיל?,אם כן אתה צריך להתחיל בתרגילים הבסיסיים ביותר כדי לפתח ראשית כל את הקורדיאנציה התוך שרירית שלוקחת כחודש וחצי עד כחודשיים (משקלים נמוכים,מספר חזרות גבוהה).

ג.פיתוח שרירי הרגליים דורש ציוד,אם אתה מתאמן בבית החל מגומיות ברמת חוזק שונות ועד כדור 65 ס"מ.

ד.לא הבנתי את השאלה השניה שלך נסח אותה מחדש ואולי אוכל לעזור לך.

ה.לגבי השכיבות שמיכה,ככל שהזווית שונה יותר,שיפוע שלילי\חיובי העבודה נעשית על חלקי שריר אחרים,מצטרפת כתף יותר,החזה התחתון עובד יותר בשיפוע שלילי,החזה העליון עובד יותר בשיפוע חיובי ועוד.

חזרה לפורום
ישן 12-09-2006, 21:26
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי y.s. שמתחילה ב "תודה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y.s.
לק"י [!!]

קודם כל, תודה לכל העונים. תודה!!

ולתגובה שלך,
א. לא. [זה בתכנון. אבל עדיין לא].-ממליץ שתתחיל לעבוד בחדר כושר,זה אחד מהדברים החשובים לחזק את הגוף,ואני בטוח שגם מבחינה אסתטית.

ב. לא יודע מה אתה מגדיר כמתחיל. אבל הייתי באומנות לחימה מסויימת, מובן שמתוך זה כמה תרגילים כן עשיתי...
אומנות לחימה אומרת שעסקת שפעילות גופנית כזאת או אחרת,האם אתה יכול לפרט איזה תרגילים עשית?

ג. הבנתי. תודה. אבל לא הבנתי את הפעולה עצמה. בכ"א אשמח אם תפרט תרגילים [צורות/וויריאציות] לפתח את שרירי החזה. תודה. לא רק.. אבל לפרט מה שאפ'. ובצורה עצמאית. [סליחה. אתה צודק. לא הדגשתי].
התרגיל חזה היחידי שאני יכול להמליץ לך הוא שכיבות שמיכה,מעבר לזה אתה תצטרך להתייעץ עם מדריך כושר שישגיח עליך ויראה כיצד אתה מבצע את התנועה.

ה. ז"א שאם הרגליים שלי יהיו במקום מוגבה, זה ישפיע על החלק העליון של החזה?

שיפוע חיובי,משמע פלג הגוף העליון נמצא ביחס לרצפה בזווית חיובית בד"כ 30-40 מעלות לעבודה על החזה.אם הרגליים מוגבהות משמעות הדבר היא עבודה על חזה תחתון כיוון שהשיפוע הוא שלילי.

בכ"א - תודה רבה על התגובה והיחס.

אין בעד מה בשביל זה אני כאן!

תצליחו!

חזרה לפורום
ישן 13-09-2006, 01:24
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
תרגילים לחזה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי y.s. שמתחילה ב "פיתוח שרירים +"

כדי לעבוד על שריר החזה אתה צריך לעשות קירוב אופקי של הידיים.
הסבר: כדי לעשות קירוב אופקי אני מרים את הידיים לגובה כתפיים (כמו צלב) ומקרב אותם אחת אל השניה.
הידיים נפגשות בקידמת הגוף (הידיים נשארות בגובה הכתפיים), קירוב של הזרוע (אם האמה תזוז זה לא מפריע העיקר שהזרוע תעשה את התנועה).
בצורה הזו תפעיל את שריר החזה ועוד כמה שרירים נוספים באיזור אבל בעיקר את שריר החזה.
1) אפשר לעבוד על שרירי החזה ע"י שכיבות סמיכה כאשר הידיים רחוקות אחת מהשניה רוחב כתפיים ומעבר לזה.
ככול שהידיים מתקרבות אחת לשניה החזה עובד פחות והידיים עובדות יותר.
2) אפשר גם ע"י כדור כוח כאשר הכדור מוצמד לחזה ומשם הוא נזרק כמה שיותר רחוק אל חבר או קיר.
כמובן שאין שום תרגיל שידמה לעבודה בחדר כושר מבחינת טווח, בידוד השריר, יכולת לעבוד בכוח מירבי, (בלי משקולות אי אפשר לעבוד על כוח מירבי).
ובקשר לגובה של הרגלים ביחס לידיים, כן זה משנה כל תנוחה עובדת על קבוצה שונה של שרירים.
כשהרגליים יותר גבוהות מהידיים אתה עובד יותר על חזה עליון וכאשר הידיים יותר גבוהות מהרגלים אתה עובד יותר על חזה תחתון
(כמובן תלוי גם בתנוחה של הידיים רחב, צר, רוחב כתפיים).
מקווה שעזרתי.

חזרה לפורום
ישן 28-09-2006, 17:41
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "[QUOTE=natisa] [b]1)[/b] אפשר..."

זה תלוי לאן המרפק שלך פונה כשאתה עושה שכיבת סמיכה עם ידיים צמודות.
אם המרפקים פונים לאחור אז העבודה היא על התלת ראשי ואם המרפקים פונים לצדדים אז העבודה היא על החזה.
יש 101 וריאציות לעשות את זה, ככה שאם אתה רוצה לדעת אם הפעולה המסוימת שאתה עושה עובדת על החזה או על כל שריר אחר בגוף אתה יכול פשוט לנסות להרגיש אם השריר מתכווץ או לא.
ואם אתה לא יכול\מצליח להרגיש פשוט תעשה מספר חזרות של אותה פעולה ובטוח אז תוכל להרגיש איזה שריר בדיוק עבד.

חזרה לפורום
ישן 18-09-2006, 02:24
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

אין דבר כזה חיטוב..
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי y.s. שמתחילה ב "למנהל - תודה. + כמה הערות למי שיכול לענות."

"חיטוב" נובע מרקמת שריר מפותחת וריקמת שומן דלה.
כלומר אם אתה בעל רקמת שומן רבה ויש לך ריקמת שריר מפותחת לא יראו את השריר מפני שרקמת השומן מכסה אותו ומכאן שגם לא יהיה "חיטוב".
אותו דבר גם עם רקמת שריר לא מפותחת ורקמת שומן דלה גם כן לא יראה השריר.
אבל אם יש לך רקמת שומן דלה ורקמת שריר מפותחת השריר יראה כלפי חוץ או במילים שלך יווצר חיטוב.
ממה שאני יודע המידע בציטוט שהביא y.s לא מדויק.

נערך לאחרונה ע"י natisa בתאריך 18-09-2006 בשעה 02:33.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:56

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר