לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2006, 20:22
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
התיעצות לגבי מתמטיקה...

התחלתי כתה י' שלבצפר הייתה שאיפה להגיש את כולם ל 5 יחידות,התחלנו עם 005 ושנה שעברה קיבלתי בתעודה 50 ושבצו אותי ל3 יחידות לתחילת יא.אני בחרתי לעשות מבחן מעבר ל4 יחידות,הבנתי שעדיף לי אפילו 60 ב4 ולא 100 ב3.
למדתי כל הקיץ למבחן ל4,בעיקרון הייתי אמור ללמוג מדפים שקבלתי מהבצפר,אבל איבדתי אותם ולמדתי מהספר,התרגילים מהדפים יותר קשים מהתרגילים בספר.המבחן שלי היה ב30 באוגוסט ולא עשיתי בו כלום,התרגילים בו היו ברמה של התרגילים מהדפים שאני לא הייתי ברמה הזו אבל המורה אמר לי שאם אני רוצה אני יכול לעשות עוד מבחן,המבחן הבא שאני אמור לגשת אליו הוא ביום שלישי.
המשכתי ללמוד מהדפים וגיליתי שזו לא ממש הרמה שלי,וכל תרגיל אני צריך שמישהו יסביר לי אותו ויעזור לי לפתור אותו,אפילו מאותו סוג של תרגילים אני צריך שיסבירו לי כל אחד בנפרד.
אבא שלי אמר לי לוותר ולעשות 3 יחידות,הוא חושב שאם אני יגש ל4 אני לא יצליח וגם אם כן אני יעבור את הבגרות על 60 פלוס מינוס ולא יהיה לי זמן להשקיע בשאר המקצועות,המורה שלי חושב אותו דבר,אבל אני עדיין לא יודע מה לעשות אבל סיכמנו שלושתינו שאני יעשה את המבחן ואחריו נדבר מה לעשות.
היום עלה לי רעיון לראש,אבא שלי אמר לי שהשאלון 001 ו002 הם ממש פשוטים ואין מילה אחרת לקרוא להם מ"בדיחה".
הרעיון הוא שאני ילמד לבד בבית את שני השאלונים האלה,שהקבוצה של 3 יחידות אצלי בבצפר מתחילה איתם,ובמקביל אני יכנס לקבוצה של 4 יחידות שמתחילה עם 003 ובהמשך היא חוזרת ל005 שהתחלנו אותו שנה שעברה.
אני רוצה לגשת ל 001 ו002 בחורף על סמך לימוד בבית עם אבא שלי.ואת 003 שאני ילמד עם הקבוצה של 4 אני יעשה בקיץ,שבין כה אני צריך לעשות את השאלון הזה אם אני ב4 או אם אני ב3.ואם אני יחליט שאני כן יכול לעמוד ב4 אז אני יעשה גם את 005 בקיץ,ובמקרה הכי גרוע שאני לא יכול לעמוד ב4 יחידות,יש לי 3 יחידות בכיס בסוף כתה יא וככה ב יב אני יכול לעשות מה שאני רוצה,או לנסות להשלים ל4 או לא ללמוד מתמטיקה בכלל.אם אני גן ממשיך עם 005 אז ב יב אני ילמד את 004 וגם אם אני נכשל ב4 יחידות אני יכול לקחת את הציון של 3.
כדאי לי לעשות קומבינה כזו?אני דיי רוצה לעשות 4 ולא 3,אבל 2 אנשים שמכירים אותי טוב טוענים שלא כדאי לי,ומבחינת זמן אני יכול להסתדר עם העומס של יא ולימוד עצמי של 001 ו002 במטרה לגשת לשניהם במועד חורף?
תודה מראש

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2006, 11:30
  Kodi Kodi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "התיעצות לגבי מתמטיקה..."

אל תהיה טמבל, 4 יחידות זה דיי קל זה לא רמה בכלל אל תסתכל על זה כאילו זה בשמיים.
אני היתי כל כיתה י' 3 יחידות, זה היה בדיחה ממש בדיחה בזמן שבכיתה של 4 יח' למדו את שאלון 005 שזה השאלון הכי קשה כביכול שלהם. בקיצור בחופש שבין י ל יא החלטתי שאני ניגש למבחן מעבר ל4 יח' שהחומר בוא הוא נטו שאלון 005 שזה אומר הנדסה אלגברה ועוד כמה דברים, למדתי חודשיים כמו חמור שזה אומר יום שיעור יום שיעורי בית יום שיעור יום שעורי בית, וככה השלמתי חומר של הנדסה מאפס כשהנדסה זה לא פשוט בכלל ואת השאר גם כן, ניגשתי למבחן, עברתי ב75 ,עכשיו אני על 100 ב4 יחידות, ואני לא איזה גאון יש לי איזה ממוצע של 70 בתעודה בכללי.

בקיצור, שכח מ3 יחידות זה לא שווה תמאמץ (הקטן) בכלל, תשקיע את כל מה שיש לך בשביל לעבור ל4 יחידות ותשאר שם, זה לא בשמיים, רק תכניס לראש שזה לא בשמיים ואל תפחד מזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר