לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2006, 15:47
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idk2005 שמתחילה ב "האם גיבושים לבנות ולבנים הם משותפים?"

בגיבוש טיס כל הבנות מרוכזות בכיתה אחת, ויש להם אוהל מוקף גדר כזאת (כנראה להסתיר את הצד התחתון של האוהל כשמעלים את היריעות.), את כל הפעילויות הן עושות אותו דבר עם הבנים (אני הייתי במחלקה עם הכיתת בנות), מה שכן, יכול להיות שהתכנים המועברים בשעת סמל הם טיפה רכים יותר, כי יחסית למחלקה נוספת שהייתה איתנו בפלוגה, המחלקה שלנו טורטרה פחות, אבל אולי סתם קיבלנו סמל נחמד. השירותים אותם שירותים (כימיים מגעילים שמפחיד להיכנס אליהם) עד כמה שזכור לי, וחוץ מהגדר הפרדה הזאת אין שום הבדל בתכנים (חוץ מהעובדה שבנים מקבלים דקה וחצי זמן שירותים ובנות מקבלות 4 דקות).

לפי מיטב הבנתי, את המקלחת הבנות מקבלות בזמנים שונים מהבנים (קצת לפניהם) וזה ההפרדה בעצם. לא ממש נשארתי עד השלב של המקלחות אז אני לא יודע בוודאות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2006, 18:59
  ניייצן ניייצן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idk2005 שמתחילה ב "האם גיבושים לבנות ולבנים הם משותפים?"

הגיבושים שאליהם בנות יכולות לגשת הם חובלים וטיס, כלומר- גיבוש שפיזית הם לא כלכך קשים..

לכן, אולי הקטעים הפיזיים יותר קשים לבנות, אבל כל השאר זה אותו הדבר לכולם..
מממ מקלחות- חח ממתי יש מקלחות בגיבושים?
גיבוש חובלים למשל, נעשה בבהד חיל הים, אז יש שירותים נפרדים לבנים ובנות.. מהחינה הזאת לבנות טיפה יותר קשה, כי השירותים של הבנות ממש רחוקים.
לבנות יש אוהל נפרד מהבנים.

אבל בתכלס הבנות והבנים עושים הכל משותף בגיבוש, והבנות נדרשות לעשות כל מה שהבנים עושים..
ההנחה היחידה שיש לבנות בעניין הפיזי זה שבמסעות הן אמורות לקחת שק חול פחות כבד. אבל זה מתממש רק במסע הראשון, כי במסע השני או שאתה מתחת לאלונקה (כןכן גם בנות), או שאתה סוחב ציוד מחלקתי שהוא באותו משקל של השק חול של הבנים, או שאתה מנייאק ואתה הולך בלי כלום עלייך חח

נראה לי עניתי על הכל..
נ.ב.
אני מתייחסת לגיבוש חובלים, בגיבוש טיס עוד לא הייתי (:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר