לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2006, 00:28
  freak2100 freak2100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.06.06
תגובות למשחק שבניתי. מי עוד שלח משחקים לרד בול?

היי
לאחרונה נעזרתי בפורום בשביל לבנות משחק, ואז לא יכולתי להעלות את המשחק כי פחדתי מהעתקות (כן, אני פרנואיד, מה לעשות).
המשחק נבנה לתחרות של רד בול (red bull game master כמו שרובכם וודאי יודעים), ועכשיו התחרות התחילה (כן, אני מהמטורפים שמהשעה חצות מרפרשים את העמוד כדי לראות מתי התחרות מתחילה :-P חוץ מזה שאני מהעוד יותר מטורפים שכבר חרשו על האתר ומצאו את כל המשחקים וראו אותם כבר מתחילת החודש, אבל זה לא רלוונטי, עכשיו התחרות התחילה וכולם יכולים לראות את כל המשחקים).
בקיצור, עכשיו אני יכול להראות לכם את המשחק, ואני פתוח לתגובות וביקורת :-) וכן, השליטה קצת קשה בהתחלה, אני יודע.... יש בHELP הרבה טיפים ועצות שימושיות שגיליתי תוך כדי העבודה על המשחק, וזאת הסיבה שמומלץ לקרוא את הHELP לפני שמתחילים לשחק... (אם ממש בא לכם אתם יכולים להגיד לי "השליטה קשה", אני כבר רגיל :-P)
טוב, המשחק נמצא כאן:
http://www.redbullgamemaster.co.il/...ank=dg&gameId=5
אני לא מאלה שיבקשו עכשיו שתצביעו ותתנו לי עשר, אבל אני רק רומז שזה יכול להיות נחמד אם תעשו את זה (סתם, אני צוחק... אם בא לכם תצביעו, אם לא בא לכם אל תצביעו, אני באמת רוצה תגובות על המשחק )

יש פה עוד אנשים ששלחו משחקים לתחרות? (אני כבר מכיר את כל המשחקים בעל פה כמעט :-P)

תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2006, 01:08
  freak2100 freak2100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.06.06
תודה :)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי -FoxyBrain- שמתחילה ב "מגניב :)"

זה לא היה רק זה שיעתיקו... זה גם זה שאנשים שרואים את הרמה של המשחקים לפני יש להם יתרון, הם יודעים לאיזה רמה להתאים את עצמם...

בכל מקרה, אם תשים לב בpractice ובmultiplayer יש את הקטע שהפחיות עוברות מאחורי הלבנים ואז רואים רק את המסגרת שלהן... בזה עזרת לי כשאמרת לי שאפשר לשכפל אובייקט עם bitmapData :-) היה לי קצת קשה להסביר אז למה אני מתכוון כי קשה להסביר את זה במילים :-P ומשומה כשסתם שכפלתי את הלבנים האלה הMASK יצאה מוזרה נורא... בחלק מהמקומות ראו ובחלק לא :-\

אגב, סתם משהו משעשע....
http://dev2761.free.fr/web_gamez/games.pacman.php
לעוד מישהו המשחק הזה וred bull pac man נראים... אה.... זהים? לא רק זה ששנים פאקמן... גם אותה גרפיקה... ואותם פונטים (חוץ מחלק מהפונטים שהפכו לדיפולטים בred bull pac man)... ו... הכל יותר מדי דומה... אתם לא חושבים? ;-) האמת שהיה לי די ברור שהוא לקח FLA ושינה אותו, כי רואים מהתפריט אפילו שהוא לא ברמה של לתכנת כזה משחק (זה אמנם "רק" פאקמן אבל הוא מתוכנת ממש טוב.. ועם אנימציות וכו'... חוץ מהפחית שלא קשורה :-P)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר