לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2006, 08:52
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
היכן ראית אותי מגדיר את המחבלים המרצחים כלוחמי חופש ?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "עזי נפש מעוטרי זיפים שרמנטיים"

אני גולש בפורום FRESH המכובד הזה ומביע את דעתי בו.
לגבי תעוזת לוחמי החיזבאללה - את זאת אומרים רבים מלוחמי צה"ל ומפקדיו שהיו אתם הקרב. לך נוח להתעלם מעובדה זו - תתעלם. אני תקווה שהמערכת הצבאית והאזרחית למדה משהו מהמפגש עם לוחמים. עד כה במרבית הקרבות עם מדינות ערב, למעט מספר מועט של מוצבים, צבאות ערב נסו מפני צבאנו כל עוד נפשם בם. הפעם בהחלט זה היה שונה וחייבים להערך לקראת הבאות.

כפי שכתבתי בעבר אני גאה בחוקי המוסר של צה"ל . כאשר הוא נזהר עד כמה שניתן לפגוע באוכלוסיה בלתי לוחמת והיא נפגעת אך ורק כאשר אין ברירה אחרת ולא בגלל לחץ מכוון. מי שמחזיק בביתו כלי מלחמה, מי שמחצרו יורים קטיושות, מי שמאחורי ילדיו מתבצרים לוחמים - אין כל ברירה אלא לירות לכוון מקורות הירי הודאיים ואז מי שמצוי בסביבה עשוי להפגע.

אני אמשיך להיות ראלי אתה תמשיך לזלזל ב"ערבושים" (זהו אחד הכנויים העדינים לשכנינו) - בסוף הראליה תנצח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר