לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2006, 19:06
  NightMonger NightMonger אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי apasniy_arab שמתחילה ב "זה אומר שהם יצטרכו להשלים..."

מה אתה מקשקש ?

בנחל מחזור נוב 5 כבר קיים צוות תצפיות...
הם עושים מסלול זהה לזה של הפלס"ר ( קורס מו"ס ) חוץ מהלוטר . הם מנווטים עושים קרבות מגע.. שבוע מעצרים לו"ז והם לא צריכים להדביק שום פער... אנחנו לא עובדים בשיטת הפרד ומשול אתה יודע...
תאמין לי שאת החומר הנדרש הם לוקחים ממוד"ש ולא מתחילים מ 0 ... סה"כ אנחנו באותו צבא משרתים את אותה מטרה...
אל היחידה מגיעים רק דרך גיבוש יחטיות.. לגבי מעצרים ? אני חושב שהם לא עושים מעצרים.. אבל זה לא כזה ביג דיל.. בסדר אדרנלין לפני מעצר.. אבל לפעמים זה הרבה חרא..

היחידת תצפיות היא למעשה מענה של צלפים גם.. המון אלמנות קש ובד"כ זה צוותים יחיסית קטנים שבתוכם איזה 4 5 צלפים

בגדול המשימה היא שיהיה לגד"סר צוות אורגני שאין מה לעשות הוא פשוט יותר טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2006, 14:39
  NightMonger NightMonger אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SSOTL שמתחילה ב "גדס"ר תצפיות בגולני? מ'זה"

כן אבל איך אתה יכול להגיד נסיון ? תמיד מתחלפים אנשים אתה רוצה להגיד שכבר מישהו שמתגייס באוגוסט 6 אז יש לו יותר נסיון מתצפיתן של יחסר כי הוא התגייס למודש ? זה לא כזה נכון כי תאמין לי שאת מה שהם צריכים לדעת הם יודעים אפילו אם זה אומר שהם צריכים לעשות שבועות מסויימים בביסלמ"ש
שמע.. ברור שלמוד"ש יש יותר נסיון אין מה לעשות הם יותר זמן בעסק...אבל מקצועיות וכל השאר זה משהו אחר... את המקצועיות יש ליחס"ר בתור ערך עליון.. שאיפה למקצועיות זה אחד הדברים החשובים..
ואת מה שצריך לדעת הם ידעו ויהיו הכי מקצועים.. אני אומר בו נחכה שנה ככה.. וניראה מה יהיה... חג שמח שנה טובה

ישן 23-09-2006, 15:38
  The_Israeli The_Israeli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
מן שלוחה של הפלס"ר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SSOTL שמתחילה ב "גדס"ר תצפיות בגולני? מ'זה"

זו הדעה הרווחת בקרב כל מי שאני מכיר במחזור שלי בגולני:
התצפיות הוא צוות שעובר הכשרה עם כל שאר הגדס"ר, כולל הפלס"ר. לפלס"ר גולני התפתחה עם השנים פוזה של יחידת עילית של ממש, שמסוגלת לכל דבר - תופסים מעצמם ברמה של סיירת מטכ"ל ממש. הפוזה הזו קיבלה הרבה טיפוח באמצעות אגדות, ומורשת קרב מדהימה ואמיתית. לפלס"ר יש ייעוד מקורי הכולל גם עבודות מודיעין ותצפית, בין השאר בשטחי אויב למשל (השערה - לא אושר מעולם או נאמר מעולם מצד כל גורם רשמי בצה"ל), ולכאורה אותו עבודת מודיעין פחות תואמת את התדמית של הלוחמים הקשוחים שעסוקים כל הזמן רק בלחימה. הדבר הביא להקמת אותו צוות תצפיות - צוות שיעסוק בבלעדיות באותם תחומים של מודיעין שדה שהיו בתחילה נחלתם של הפלס"ר בלבד, בעוד הפלס"ר יוכלו להתרכז בלחימה עצמה. אין זה אומר שהתצפיות לא נלחמים גם - כאמור, הם עוברים את כל ההכשרה עם הפלס"ר, מלבד קורס הניווט. לצוות התצפיות אמצעים טכנולוגיים מאוד מתקדמים, ומי שמגיע לגולני מקבל לפני הגיבוש הדגמה של חלק מהם. צוות התצפיות גם מלווה פעמים רבות יחידות אחרות מהגדס"ר לפעילות, ומחפה עליהן. סביר להניח שהוא עוסק גם בסוגי פעילות מבצעית דומים לשל הפלס"ר, ולא רק בייעודו המודיעיני הראשי.
ישן 23-09-2006, 18:23
  apasniy_arab apasniy_arab אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי NightMonger שמתחילה ב "טוב שמע אחי... אני לא יודע..."

שום דיון ואל תנסה להוציא אותי טמבל ולהגיד את המילה האחרונה.
אני לא התגייסתי אתמול.
כולה אמרתי לך דבר אחד, בתחום של איסוף מודיעין אחד הדברים העיקריים הוא נסיון ומקצועיות, אל תספר לי מה אני יודע או לא, עבדתי עם מספיק יחידות, ובפרט עם היחס"רים, אני לא מנפיץ שטויות.
זה בכלל לא נושא לויכוח.
צוותי תצפית שהוקמו ביחסרים הם תחום נסיוני כדי לראות את תפקוד היחס"ר בעזרה של תצפית עצמאית ולא בצוותים מבחוץ, אף אחד לא הוכיח את עצמו בזמן הקצר שהם קיימים (ואל תגיד שבלבנון הם הוכיחו את עצמם, כי חודש של עבודה לא מספיק) אז אין לך בנתיים מה להתפאר בהישגים. אם זה ילך טוב אז נדבר אחרת.

ארדוף אוייבי ואשיגם, ולא אשוב עד כלותם..

(מרץ 05 לשעבר)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר