לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2006, 22:01
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
אני רוצה לראות את הפנים שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj antrahx007 שמתחילה ב "חבר'ה עודמעט טיול שנתי חייב עזרה!!"

אחרי שיחליטו לקצר לך את הטיול (להביא את ההורים שלך שיחזירו אותך הביתה) ולהשעות אותך מבית הספר על פעילות כזאת ובנוסף תסתבך עם תיק פלילי במשטרה.

אתה מנסה להיראות גבר ולא בטוח שזה יצליח לך,נפצים ושטויות כאלה גרמו לכך שכמה חבר'ה בשכבה שלי מצאו את עצמם עם תיק במשטרה ומחוץ למערכת החינוך.פרשת צדוק-פינחס זכורה לי היטב,שני תלמידים שהחליטו שהם הופכים את הטיול שלנו ל"חרא" תרתי משמע ופשוט חירבנו פיזית בכל הכיורים ובורות השפיכה במקלחות בעזרתם של כמה מחבריהם,כמובן שהעונש היה קולקטיבי התבטל המסלול למצדה ולא נאלצתי לסבול את הקור שבחניון הלילה הבדואי המזוויע-התבאסתי מכך שהתקצר הטיול והוא הוחזר בתחילת כיתה י' (היה למעשה הטיול היחיד שלנו באותה שנה,הטילו סנקציות).

על כל מקרה עשה מה שבראש שלך רק שאח"כ לא תצטער,אפשרי להביא אבוקות ולהביא את האולטראס של מכבי ת"א (איך אני אוהב אותם היו עושים שמח כל טיול עם אבוקות ומדורות עד הבוקר כמובן באישור הנהלה פחות או יותר).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2006, 19:09
  b-17 b-17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj antrahx007 שמתחילה ב "חבר'ה עודמעט טיול שנתי חייב עזרה!!"

איזה תיק במשטרה מה אתה מחרטט טוב שבכיתה י' לא שברנו את כל המלון
כמה חברים שלי הלכו מכות עם אנשים מחוץ למלון מה לא עשו וכלום כל מה שהבצפר אומר זה סתם חארטות אחי אם אתם באוהלים תבוא תוריד למישהו תאוהל זה מבאס לו תחיים תעשה הכל תביא ביצים בלילה תעשה מטווח על אנשים כל מה שבא לך העיקר שזה יהיה מצחיק בכיתה שלי בכיתה י"א הוצאנו מלא בלטות עשינו גינה באמצע הכיתה בא המנהל צעק עשה רעש 3 ימים לא למדנו בסבבה שלנו חחחח כולם השלימו שעות שנה ובסוף אני וחבר "סידרנו" את זה חחחח והמנהל סידר הכל כמו גבר
ובזה נגמר הסיפור לא משטרה לא כלום תהנה בבצפר תאמין לי היום שאני נזכר בזה אני בוכה מצחוק

תותחנים נוב 06!!!
!!~איכון כי אנחנו כאן בשבילך~!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר