לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2005, 01:24
  oplo oplo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.04
יום סיירות - 4 לינואר 2005.

אני אומר לכם - פשוט אל תתנו 100% בבר אור. אל תעשו את זה!! זה יקרע אתכם,
וסתם יקשה עליכם בהמשך היום..מרפקים ובטן תנו חופשי.

אין ממה מה להגיד, פשוט תשקיעו הכל! הספרינטים לדעתי היו החלק הכי קשה. יצאתי בערך בין 5 הראשונים כמעט כל הזמן. (פעם אחת מקום 6 אם אני לא טועה). היו לנו איזה 20 ספרינטים אני מאמין, הקטע הוא שיש בערך 10 שניות לנוח, לא יותר.
אחרי זה הייתה לנו אלונקה סוציומטרית שזה פשוט קורע! אבל הייתי תותח בזה והגעתי מקום ראשון כל הזמן (חוץ מפעם אחת). ויצא לי לסחוב את האלונקה כל הפעמים (חוץ מפעם אחת שהגעתי לג'ריקן).

אחרי זה היה לנו שקים - פשוט לקחת שק ולעבור איזה מסלול ארוך איתו ולעשות כמה שיותר סיבובים. זה גם קורע אבל הפלוס הוא שזה לפחות נעשה בהליכה, ולא צריך לרוץ עם השק. פה קרא לי דבר מאוד מפחיד...פתאום נתפסו לי השוקיים כמו שלא נתפסו לי בחיים!! פשוט הייתי גמור ולא יכלתי לזוז..ככה שהפסדתי לפחות איזה דקה בפרפורים תוך כדי נסיון לשחרר את עצמי! :\
בסופו של דבר הצלחתי איכשהו לצאת מהמצב הנורא הזה. התחלתי לחזור לעצמי בסוף יצאתי מקום שלישי מבין כולם. נחמד.

אחרי זה היה את הקטע של הבור, שזה תרגיל סבבה ביותר וממש לא קשה.
פשוט תחפרו כמו משוגעים..זה אפילו יכול להיות מהנה.

סיימנו את הקטע הפיזי, ממלאים שאלון סוציומטי. שבו מדרגים מי מבין חברי הצוות שלך לדעתך מתאים לשרת ביחידה מובחרת.
אם ידרגו אתכם אחרונים (ואין סיבה שיעשו אלא אם כן רימתם והייתם סוציומטים!) אז אין לכם סיכוי לקבל את מה שרציתם.
אגב, היה לי אחד בקבוצה שהיה לא ממש חזק פיזית ולא היה כזה תותח. אבל היה בחור טוב והשקיע מאוד! והוא קיבל חובלים.
אני אישית דירגתי אותו 2 בסוציומטרי.
סיימנו את היום..אכלנו סינג'רו אותנו חזק.

הושיבו אותנו וקראו לנו את התוצאות.
עברתי למטכ"ל (יש!) למחרת יום מיונים מתיש בבית גולמינץ בנתניה.

פסיכולוג + שאלון 300 ומבחני אישיות.

עוד בערך 10 נפלו שם.

אבל לא יודע למה...הדפוקים האלה החליטו שאני עובר את הפסיכולוג.

גיבוש מטכ"ל באפריל 2005 מקווה לטוב!!!

אגב, היתה לנו קבוצה די טובה.

הרבה ח'ברה מהצוות שלי קיבלו משהו.
5 מטכ"ל.
1 שייטת.
1 חובלים.

אם יהיו עוד שאלות אני באמת אבל באמת אשמח לענות עליהם.

(וסליחה מראש אם יצא לי כמה "טייפו" בדרך).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2005, 08:25
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
טוב קודם כל יפה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "יום סיירות - 4 לינואר 2005."

וסחטיין על שסיימת את היום סיירות בהצלחה וקיבלת מטכ"ל{מקווה שגם תצליח בגיבוש שיהיה לך באפריל...}

עכשיו יש לי כמה שאלות{מצטער שאני חופר פשוט ב16 יש לי יום סיירות ואני דיי לחוץ}.

אוקיי אז ככה:

1}בר אור-אתה יכול לתאר קצת את המסלול ריצה של הבר אור?איזה קרקע יש-עליות ירידות וכ'ו...
1ב}תוצאות בבר אור-מה היו התוצאות של המלשבי"ם?התוצאות הכי טובות?מה היו שלך?{אתה לא חייב לענות}איך מתבצע המבחן של הכפיפות והמרפקים?זה על קרקע קשה או על דשא או משהו כזה?האם הקור והגשם השפיעו עליך?

2}ספרינטים-מה מרחק בערך של כל ספרינט?האם בכל הספרינטים נותנים את הכי חזק שיש או שרצים 2ספרינטים מהר ו1בינוני וככה הלאה?כמה ספרינטים עשיתם בערך?וכמה פרשו בזה?הספרינטים הם על חול דיונות?

3}נשיאת שק-כמה שוקל בערך השק?אתה יכול לתאר בקצרה את המסלול של הנשיאה?מרחק וכ'ו..עליות וירידות מבנה קרקע?

4}חפירת בור-כמה זמן מקציבים לכם?האם לאחר שחפרת הבחונים ביקשו ממך לדרג את הבור שלך או של אחרים?חופרים את הבורות ליד הים?

5}שאלון סציומטרי-בשאלון אמרת שמדרגים כל ילד לאן הוא מתאים לפי דעתך איך אתה זוכר את השמות של כולם?איך מתבצע הליך הדירוג?היו ילדים שדירגו אותם ממש נמוך?

6}אחרון-כמה חבר'ה בערך סיימו את היום סיירות?מתוכם כמה קיבלו שייטת13?האם יצא לך לראות שמעיפים ילדים במהלך היום סיירות בגלל שהם לא עמדו בזמנים או משהו או במבחן הבר אור?או שרוב אלה שפורשים זה מרצונם בלבד?אם במהלך הספרינטים אני לדוגמא מרגיש פתאום סחרחורת או בחילה חייבים להמשיך או שאפשר לבקש הפסקה לדקה מהמפקד-האם זה עלול לפגוע בך?הרבה ילדים הקיאו או נחו בצד?

תודה רבה על התשובות{אני מקווה שתצליח לענות על כולם,מצטער על התחקיר פשוט אני אוהב להגיע מוכן למבחנים :-)}

ישן 07-01-2005, 11:45
  oplo oplo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "טוב קודם כל יפה!"

1. בוחן בר אור רצים אותו על מסלול די נוח, לא חול תובעני או משהו. בעקרון יש שביל מתעקל שעליו אתה רץ. אין הרבה עליות..ככה שאין גם הרבה ירידות. מסלול נוח.
התוצאות הטובות ביותר היום 7 דקות...אבל כמו שאמרתי זה ממש לא קובע. אני עשיתי בערך 9 דקות באלפיים, 55 מרפקים ו62 בטן.
את המרפקים והבטן עושים על מזרון ככה שאין שום בעיה וזה אפילו נוח.
בכלל, אנשים אל תקחו את הבר-אור ברצינות כזו רבה...אנשים מיחסים לו חשיבות רבה מדי.
זה החלק הכי שולי ביום סיירות!
הקור השפיע עלי מאוד וזה התבטא בכך שבאמצע השקים נתפסו לי חזק מאוד מאוד הרגליים. (מה שכמעט מנע ממני להמשיך - ככה שתשקיעו במתיחות!).

2. מרחק של ספירנט אני מאמין שהוא 50 הלוך 50 חזור. רצים את הספרינטים על חול יש חצי דרך מישור והחצי השני עלייה רצינית (ככה לנו לפחות היה). אני באופן אישי נתתי 100% בכל הספרינטים וזה לדעתי מה שכולם צריכים לעשות. אבל טיפ שאני חייב לתת, בהתחלה הוא מתזז את כל הקבוצה אומר לכם
"40 שניות מקיפים את העץ הרחוק וחוזרים זוז!" אל תקרעו את עצמכם שם..תצאו בין הראשונים אבל תקרעו את עצמכם!. בספרינטים בקבוצה שלי אף אחד לא פרש.

3. נשיאת שקים - היה לנו מסלול ארוך שבו אנחנו עולים עליה, הולכים על מישור, ואז יש עוד עליה...
כמה שיותר פעמים כאלה. הכל מתבצע בהליכה..ומדי פעם רק רצים טיפה. יאמרו לכם שאפשר לעצור מתי שרוצים לשתות... תשתדלו לא לעשות את זה. שק בערך שוקל 20 קילו.

4. אני מאמין שנתנו בערך 20 דקות לחפירה של הבור. לנו לא אמרו לדרג את הבור..אבל חבר שלי שהיה ביום סיירות אחר, אמר לי שאותם כן שאלו...זה מאוד תלוי במדריכים כנראה.

5. שטאלון סוציומטרי יושבים בעיגול ופשוט מדרגים לפי המספר שלך. כלומר נגיד חבר שלך שהיה מספר 107 ואתה חושב שהוא מתאים..אז ליד המספר 1 אתה כותב את השם שלו.
דוגמא :

1. 107
2. 300
3. 55
וכך הלאה....
היה לנו אחד סוציומט בצוות שלא עזר לאף אחד וקיצר כל הזמן בשקים ודירגנו אותו כולם אחרונים והוא לא קיבל כלום. לעומת זאת היה לנו אחד שלא היה כזה תותח אבל השקיע והיה נחמד, דירגנו אותו גבוה והוא קיבל חובלים.

אני יודע שהרוב דירגו אותי מקום 1. איכשהו הצלחתי להתחבב שם על הרוב.

6. אני לא ידוע כמה סיימו....אני מאמין שבערך 50 פורשים משו כזה...אבל אני לא בטוח.
שייטת קיבלו הכי קצת ואין לי מושג למה...
מטכ"ל קיבלו בערך 40. חובלים איזה 80 קיבלו.
הקטע הוא שלשייטת מתקבלים גם דרך גדנ"ע של י"א אז בטח הם צריכים פחות אנשים...וחוץ מזה, הרוב מדרגים שם בעדיפות ראשונה מטכ"ל ככה שאם הם מספיק טובים הם מקבלים מטכ"ל.

אני לא ראיתי שהפרישו אף אחד ביום סיירות...אצלנו היה מישהו שכל הזמן הלך ולא העיפו אותו.

ולא יעשו לך כלום אם יהיה לך סחרחורת ותעצור לשניה..אבל לא להרבה זמן. כמו שאמרתי, בשקים נתפסו לי הרגליים ולקח לי בערך דקה לשחרר אותם.

בהצלחה!!! ואם יש עוד שאלות אשמח לעזור.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר