לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2006, 18:01
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סנאי שמתחילה ב "מיהו איש השנה בספורט?"

החלטתי ללכת על 2 האופציות
איש השנה שלי היא אישה וזאת שחר פאר שהופכת להיות אחת הטנסאיות הטובות בעולם
עכשיו בכל קטגוריה
כדורגל - יוסי בניון וטל בן חיים - שתי השחקנים שמצליחים בצורה נהדרת באנגליה
כדורסל - אנתוני פארקר - שחקן ענק ואין לי מישהו אחר
טניס - אנדי רם - לקח ווימבלדון ועשה שנה יפה עם יוני ארליך
גודו - כל הספוראטאים הצעירים שמביאים מדליות באליפויות
כדוריד - אבישי סמולר שלקח את הפועל ראשון לציון לכמעט אליפות והחזיר אותה מהקרשים למשחק מכריע שהוכרע רק על הפרש שערים ( המשחק נגמר בתיקו)

חזרה לפורום
ישן 20-09-2006, 18:49
  Jay Jay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06

1. איש השנה בכללי שלי הוא רון קופמן. איזה עוד בנאדם יכול להגיד את האמת הכל הספורט פה בארץ? הכדורגל חרא, השחיתות חוגגת, הכדורסל צולע והג'ודו בקרשים. רק קופמן אומר את האמת בפנים , לאף אחד אחר אין את הביצים להגיד את מה שאנחנו באמת חושבים ויודעים.
הוא לא מהסס להתכסח עם אף אחד ולפעמים זה עולה לו ביוקר (ע"ע שאול אייזנברג), אבל עדיין, צריך אחד כזה שיגיד לאיצ'ה מנחם מי הוא (דחליל) , יחשוף לשאוליקו שלנו את הפרצוף האמיתי שלו (נוכל ושקרן) , ובכלל יתקוף את השחיתות.

2. איש השנה שלי בכדורסל הוא אנטוני פרקר. מה אפשר להגיד עליו שלא נאמר ? איש ענק, שחקן עצום ובנאדם זהב. השחקן הכי טוב שאי פעם דרך במדינה שלנו. עשה את מכבי למה שהיא הייתה במשך 3 שנים. לא היה , וגם לא יהיה לו מחליף. נזכור לו את כל הרגעים הגדולים שלו , ובאמת באמת שאין לי אלא לאחל לו הצלחה במקום שהכי מתאים לו , הNBA.
חזרה לפורום
ישן 21-09-2006, 06:33
  labron james labron james אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.06

האמת שזה קצת קשה.. . אבל ננסה.
אני מסכים עם "כחול משוגע" , מקום 21 בעולם, זה לא משהו שהולך ברגל. איש (אשת) השנה שלי.
ואני מציע שתפסיקו לחפש את כל הצהוב, גם ארקדי גם קופמן וגם יאמר, הם לא אנשי ספורט, תתחילו להעמיק בספורט, ולא בכל מה שמחוצה לו.
אם כבר הלכתי על כחול משוגע, אז נמשיך את הדרך שלו.

כדורגל - אין ספק שיוסי בניון. השחקן היחיד שאפשר להגיד עליו את זה.
כדורסל - אומנם כולנו התרגלנו לראות אותו בישראל, אבל פארקר הוא לא כחול לבן. שלי הוא דווקא יותם הלפרין, על זה שסוף סוף הוא עזב את מכבי (אפילו שזה רק לעונה). כי כשהוא עזב , הוא עדיין היה שחקן מחליף, שאף פעם אף אחד לא היה סופר. ועכשיו הוא חזר על תקן חמישיה לגיטימי (שבגלל הזרים לא יהיה בחמישיה).
טניס - אין פה מה לבחור. הבחירה היא דיי מצומצמת. ומכיוון שיש לנו איש וימבלדון. הוא איש השנה .
גודו - אין לי מישהו אחד השנה. כל ההבטחות שהיו משלושת הענקים שלנו לא עשו כלום. אז זה אכזבה.
כדוריד - לידיעתו של כחול משוגע, אני ראיתי את כל המשחקים של הגמר, ואני אומר לך בוודאות, הוא לא השחקן הכי טוב. אני מאוד אוהב אותו, ואני חושב שהוא השחקן עם ההכי הרבה פוטנציאל שאולי היה לנו בארץ איי פעם בתחום. אבל בסדרת הגמר, הוא לא היה השחקן הכי טוב של ראשון. אין לי ממש איש שנה... אולי המאמן של מכבי ראשל"צ , שלקח אליפות למרות מכות הפציעות, שכללו את דובי ישוע.
שייט - ללא ספק , אודי גל וגידי קליגר. שני האנשים שנמצאים בטופ כבר הרבה מאוד זמן, ובעיקביות רבה. וגם הביאו לאחרונה מדליית ארד.
איגרוף - רומן גרינברג ללא ספק!!! מקום 37 בעולם, ו 10 באירופה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:34

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר