לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2006, 07:00
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
מדוע מדינת ישראל תושמד.

ראינו את נאום נסראללה וראינו מנהיג משכמו ומעלה.
ראינו מנהיג שספד לחייליחם שלו שנהרגו במלחמה מנהיג שידע להעלות את קרנם ואת זכרם ובנאומו הבטיח שנפילתם היא שלב בדרך לניצחון.
ראינו מנהיג שצוחק על החלטות האו'ם ואומר לכל העולם אני דבק בדרך שלי אף על ההחלטות שלכם ואיני מתכונן לבצע ולוא אחת מן ההחלטות שלכם עד לניצחון הסופי.

ומן הצד השני מה אנו רואים? 30 יום לאחר המלחמה?
איש אינו מציין ומעלה את זכרם של 156 חללי צה''ל ואזרחי מדינת ישראל שנהרגו במלחמה בלבנון. בשבוע שעבר, ביום חמישי 14.9, מלאו 30 יום לסיום המלחמה וכניסת הפסקת האש לתוקפה. לא הממשלה, לא צה''ל, ולא אף אחד אחר לא ערכו שום טכס לכבודם של הנופלים במלחמה. כאילו לא היו נופלים. כאילו לא הייתה מלחמה. איש לא הוריד לכבודם דגלים עד לחצי התורן. איש לא הצדיע על קברותיהם. המדינה וצה''ל לא דאגו להניח ערב ראש השנה זרים על קברותיהם. עוד לא היה כדבר הזה בכל 58 שנות קיומה של מדינת ישראל. לא צריך להרחיק לכת כדי להבין כי לא לראש הממשלה אהוד אולמרט, לא לשר הביטחון עמיר פרץ, ולא לרמטכ''ל רב אלוף דן חלוץ, וגם לאף אחד משרי הממשלה אין אומץ הלב לעמוד בפני המשפחות, בפני העם. בפני הקברים.

והתקשורת במקום להיות ראש המחנה,החלוץ העומד בשער החידלון וזועקת את זעקת תושבי הצפון וההורים השכולים ואזרחי ישראל בעד סילוק השלטון הרקוב הזה,במקום זאת נותנת התקשורת הישראלית המוטה מחסה קרנות המזבח לפוליטיקאים ואנשי הצבא נמלטי הביזיון הקרדינאלי .

ובעוד הפוליטיקאים מתבצרים מאחורי לשכותיהם, מסתתרים מאחורי מסכי הטלוויזיה, וכתבי העט להשכיר שלהם, מפטירים שלושת האחראיים לכישלון המלחמה מילים בודדות של השתתפות בצער המשפחות. ראש הממשלה אולמרט צועק בכאבו הפוליטי, 'הניחו לחיילי צה''ל הגיבורים, באמת הנפלאים האלה. הפסיקו לתקוף את הרמטכ''ל,' אתו הוא עצמו אינו מדבר. ובאותה נשימה, בצביעות, ציניות, ונבזות, שאין למעלה מהן, מוריד מעליו את האחריות למלחמה ומה שהתרחש בה. 'אני לא עשיתי שום שגיאות מהותיות'. ומעביר אותה לצבא. 'שם היו ליקויים', לא אצלו. כלומר, המפקדים והחיילים, הם האשמים! אם ממשלה, צבא, ועם דוחקים ומתעלמים מזכר הנופלים, חודש אחד בלבד לאחר סיום המלחמה, אין צורך לא בוועדות חקירה ולא בוועדות בדיקה, כדי להבין מה הוא המצב האמיתי בו נמצא עם ישראל .

זה רק עניין של זמן עד שמדינת ישראל תושמד ואולי טוב הדבר כי לא למפלצת הרקובה והמושחתת הזאת לא ציפו אבותינו כשהקימו את המדינה הזאת .
ולכן חשוב מאוד כבר היום לכונן ריבונות חדשה בארץ ישראל ארץ ציון ביו'ש עם מנהיגות יהודית שתפרד ממדינת ישראל השוקעת והגוועת ושתהייה בעתיד עמוד האש החדש של העם היהודי .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2006, 10:48
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אנחנו"

טוב אולי את הרגשת הניכור אני מכיר בעיקר בתל אביב ששם אני גר.(ואולי אני קצת לא שפוי)

כאשר אני מדבר על הדעות הימניות שלי , אני חושבים שאני משוגע.(הברחתי הרבה בחורות בגלל הדעות הפוליטיות שלי)
בנוסף יש הרגשה שמנסים להפקיע לך מחירים , החל מהשכרת דירות.(דולרים) ועד סיגריות.
בנוסף יש גזענות עדתית חזקה.(העם הזה לא התגבר על זה)
הייתה לי חברה אתיופית כמה חודשים אימא שלי נהיתה לבנה אדומה.
במלחמות אין לנו אומץ לנצח , ואת המחיר משלמים כרגיל אלא שאין להם כסף.
ולא הטפילים האמיתים כמו אולמרט והשותפים.
כמו תנאי העבודה בייחוד אלה שעובדי אצל ספסר העבדות החדשים שנתנו להם שם יפה קבלני כוח אדם.
מהדמוקרטיה הישראלית קבלתי יאוש אמיתי , אולי מהפכה אלימה תעזור.... לא בטוח.
מדינת ישראל נתונה במצור ומצב מלחמה תמידי והיא לא תעורר נפסיד הכול.
ואחרי המלחמה האחרונה - אני כבר לא סומך על צה"ל יותר שבוכה על חיילים שנהרגו בקרב יותר מאשר אזרחים.
הגזענות והשנאה צריכה להיות מופנת רק למגזר אחד והוא הערבי.(כן אני מחרים חניות ערביות ואני אומר לכול מי שנמצא איתי לפחות משדל גם לא לרכוש שם)

ישן 26-09-2006, 11:52
צלמית המשתמש של bLAzeN
  bLAzeN bLAzeN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל bLAzeN
על מה לעזאזל אתה מדבר?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "מדוע מדינת ישראל תושמד."

אתה מאמין לנסראללה? "מנהיג משכמו ומעלה" עאלק..
הוא מעוור את העם הלבנוני וגורם להם רק סבל.
הוא שולח ילדים בני 12 להתאבד , בהבטחה שיהיו שאהידים.
הוא גורם לאזרחים תמימים לההרג עקב העובדה שהוא יורה מתוך מקורות אזרחיים ומתוך בתים.

אתה באמת מעריך מנהיג שכזה? על מה בדיוק?
הוא השתלט על לבנון בתמיכתן של איראן וסוריה, ובלבנון אף אחד לא יכול להגיד מילה כנגדו.
וגם כן אזכרת מחבלי החיזבאללה שנהרגו, אז מה?? אתה חושב שהוא באמת מכבד אותם? מה לעזאזל אכפת לו מחיים של בני אדם?
אכפת לו רק מעצמו ומהאידאולוגיה הפסיכית שהוא מאמין בה.
אני חושב שאתה פשוט קורבן העקביות והמבריקות התקשורתית שלו, אך לא יותר מכך.
(אגב, אם אתה רוצה להאשים מישהו בזה, האשם את התקשורת הישראלית המפגרת שנותנת לו במה).

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=12%2F03%2F2007&end_date=11%2F03%2F2010&-=.jpg]

"מי שלא עושה לא טועה, ומי שלא טועה אינו יודע דבר".

ישן 28-09-2006, 17:16
  Berk0 Berk0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.06
רוצה לדעת תאמת ?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "מדוע מדינת ישראל תושמד."

זה בגלל ש99 אחוז מהאנשים פה במדינה חושבים כול היום איך להוסיף עוד שקל לארנק, איך לדפוק תבנק,תמדינה,תצבא,תחברת ביטוח,תבוס ותשכנים

העיקר להרגיש שיצאתי מנצח ודפקתי תאחר ובגלל זה יש לי עכשיו חשבון בנק מנופח יותר מזה של השכן

זה ישראל כולם פה כולם היום עסוקים בעצמם ובקריריה שלהם ובפוזות

כול אחד רוצה bmw ורולקס, פלאפון דור שלישי וכרטיס אשרי פלטינה ולא אכפת לו לא מהמדינה,צבא,יהודים,עניים,נזקקים,חולים וקיצר שם פס ארוך על כוללםםםם

וזאת האמת

יש פה ושם כמה אנשים טובים שבאמת עוצרים שנייה תחיים שלהם וחושבים איך לנסות לשפר תמצב ולעזור אבל מה לעשות שהם מעטים ולא כול אחד מהם בעל יכולת כספית וקישורית בשביל לבצע פה ושם כמה שינוים שיעזרו

אבל מה העיקר שאומלרט וחבריו יושבים עכשיו בפאנן וחושבים איך להמשיך ולעבוד על כולנו בזמן שיש חיילים שנמצאים בקרבות עם מחבלים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:03

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר