לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2006, 22:10
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אנשים צריכים לפקוח את עינים; המצב עצוב ומצחיק עד דמעות.

אולי האזרחים לא מתייחסים לזה או מסתכלים על המצב באופן כזה, אבל עד היום,
חמא"ס (רש"פ) לא הצהירה שהיא מכירה בזכות קיומה של מדינת ישראל.

אמנם אין לכך התייחסות רחבה יתר על המידה, אך זה עובר בעולם ובישראל כאילו הדבר
לגיטימי בצורה כלשהי. לכאורה מבינים את חמא"ס שאינו מכיר בנו.

ההנהגה האווילית שלנו ממשיכה לנהל מגעים חשאיים, לא חשאיים, מדברת על שחרור אסירים,
מחזקת את אבו מאזן, מדברת על שחרור מחבלי חמא"ס - כל זה, אבל ארגון חמא"ס על המילה
שלו שומר. להכיר במדינת ישראל הוא לא מכיר ורק אנחנו ממשיכים "עסקים כרגיל".

פשוט בושה וחרפה. לנתק כל קשר עם הפלסטינים, כולל משאבים, אספקה וכסף עד שחמא"ס
לתחנן ויתרפס בפנינו. נמאס מההנהגה הכושלת שיש פה.

תתעוררו !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2006, 12:28
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
לצערי, בגלל מטורללים שכמותך, מדינת ישראל הפכה למה שהיא כיום.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מנהל מטורלל המכפיש ומבזה את כותבי הפורום-וזוהי ההגדרה המאופקת ביותר שניתן להגדיר אותך"

היום היא חרפה ובושה בפני אזרחיה. אין שום כבוד להרגיש ישראלי כי אנחנו מתרפסים בפני
האויבים בכל הזדמנות. אתה ושאר חברייך שמפגינים עם החמא"סניקים, יד ביד - זה אומר הכל.
אלו בני אדם מתאימים לכם, לכו אתם והמחבלים הפלסטינים ותצהלו יחדיו - למען "קירוב
לבבות" (עאלק).

אני עדיין לא נשברתי מהשגת האינטרסים של מדינתי. אני נגד דיבור וכל מו"מ עם אירגוני טרור.
כמו שארה"ב לא תנהל מו"מ עם אל-קאעידה, כך ישראל לא תדבר עם חמא"ס עד שלא יחדל
מכל פעילו עוינת כלפי ישראל !

לא לדבר כלל עד שהם יבואו אלינו - לא צריך לפנות אל המחבלים, צריך לתת למחבלים לפנות
אלינו ולנופף בדגל לבן.

אתה, תמשיך לזבל את הפורום עם האג'נדה הפרו-חמא"סית שלך ואני אמשיך להאמין שישראל
צריכה להיות מקום הבלעדי ליהודים הציונים ואמשיך לכתוב מה האינטרסים שלה.

ישן 26-09-2006, 15:01
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אתה מטורף שירד מן הפסים-לא יהיה לי שיג ושיח אתך עד שלא תתחיל להתיחס
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "לצערי, בגלל מטורללים שכמותך, מדינת ישראל הפכה למה שהיא כיום."

לנושאי הדיון ותפסיק עם הכפשתם של כותבים.

רק מטורף שכמותך יכול להאשים אותי בהפגנות יד ביד עם החמאס.
רק מטורף שכמותך מלא שנאה יכול לדחות כל צעד העלול חס וחלילה להביא לרגיעה. אתה זקוק למנת הדם היומית שלך - אחרת לא תוכל להיות במנוחה.

אתה מזמן מזמן נשברת ואינך מבין שהאינטרס של מדינת ישראל היא להשיג רגיעה - על מנת שתוכל לעסוק בנושאים החשובים באמת לקידומה, פריחתה, שגשוגה וקיומה.

אגלה לך סוד - מי גידל טיפח והעלה לגדולה את בן לאדן ואל- קעידה שלו. מי טיפח והעלה את החיזבאללה ואת החמס. אלו (האמריקאים) שחשבו שה"מונסטר" שבראו יפגע בברית המועצות ולא נחשו שכאשר הוא יגמור אתה הוא יפנה את מרצו לעבר ארה"ב. אלו (הישראלים), שתמיד הצליחו לדכא את המתונים בקרב הערבים, את אלו שהיה סכוי (אולי אפילו הקלוש ביותר) להדברות ולהשגת הסדרים. אלו החושבים בצורה אלימה כמותך והחושבים שרק בכוח הכוח יושג משהו. העובדות טופחות על פניכם ואתם אומרים שאלו הם גשמי ברכה.

כבר כתבתי שלזבל את הפורום, זה רק מביא לפוריות וצמיחה חיובית.
אתה עם ההתייחסויות האישיות שלך, ההשמצות ולשון הרע, מוביל את הפורום אחורה והופך אותו לשדה קרב אישי במקום לשדה דיונים פורה ומפרה.

תמשיך להאמין שישראל, בדיוק כפי שאני מאמין בדרכי, היא המקום הבלעדי לקיומם של ישראלים/ויהודים, מאמינים ושלא מאמינים, ברוח הישראלית הבריאה של ישראל היפה, שעליה חלמו מקימי המדינה הזאת, שהציונות היא מורשתה ודרך חייה עד עצם היום הזה. תמשיך לכתוב מה האינטרסים שלה, מנקודת מבטך ואני אמשיך מנקודת מבטי. ותכתוב אך ורק לגופו של ענין ולא לגופו של כותב.

צר לי שלעתים אני יורד לעתים לרמה שלך, כאשר השמצותיך עוברות כל גבול.
ישן 27-09-2006, 12:33

נא לא ל"הדביק" לי חברים-אני מביע את עמדותי שלי ואינני אחראי לאחרים
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "1. אני מבין שאתה נגד דיבור עם..."

1. אני בפירוש בעד דיבורים עם כולם בין אם בדרך ישירה ו/או בדרך עקיפה. אין זה אומר שצריך לזנוח את המלחמה כנגד מי שפועלים בנו ובאים לרצחנו.
2. את אל קאעידה הזכרתי בהקשר היכולת לבנות "מונסטרים" אשר לא רחוק היום שהם מפנים את כוח ההרס שלהם נגד בוראם.

באשר לניהול מו"מ - אל "תקפוץ". ראה ארצות הברית מנהל מו"מ עם אירן באמצעות מדינות אירופה.
3. שמח בשמחתך - למרות שאינני יודע על מה. אבל שמחה, כל עוד איינה שמחה לאיד, היא ברכה.
4. בן גוריון הוא מניח היסודות להתייחסות מפלה למיעוט הערבי החי בתוכנו. למה שהוא הביא יקח זמן רב ומשאבים רבים ובמיוחד רצון כנה על מנת לתקן. הוא "בעט" בצורה בזויה באחד מסעיפי מגילת העצמאות הקשורות למיעוטים בארצנו : "
מדינת ישראל תהא פתוחה לעליה יהודית ולקיבוץ גלויות; תשקוד על פיתוח הארץ לטובת כל תושביה; תהא מושתתה על יסודות החירות, הצדק והשלום לאור חזונם של נביאי ישראל; תקיים שויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין; תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות; תשמור על המקומות הקדושים של כל הדתות; ותהיה נאמנה לעקרונותיה של מגילת האומות המאוחדות."
הוא שכח שמדינת ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית. הוא והבאים בעקבותיו לא השכילו להבטיח את שני הדברים.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 27-09-2006 בשעה 12:46.
ישן 30-09-2006, 07:41

הנביא עמוס לבטח מתהפך מקברו-בראותו אדם מוגבל המשתמש בשמו
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי הנביא עמוס שמתחילה ב "צר לי, אבל צר עולמך כעולם נמלה."

אתה צודק שארה"ב היום היא לצידנו - רק שאינה מצליחה להצילנו מידינו.

אשרי המאמין בכוח המצפון - זה מה שקבלתי בחינוך הסוציאליסטי, אבל בינתיים קשה מאד למצוא אותו אפילו לא בקרב מרבית הכותבים הנכבדים בפורום זה.

בכל מקרה על התמיכה של ארה"ב בישראל ובמיוחד בעם ישראל, יש להודות לשילוש הקדוש ולא לאלוהי ישראל. רק בזכות השילוש והאמונה, שכאשר כל היהודים יתקבצו בארץ ישראל (מתי זה יקרה ?) וכולם יקבלו על עצמם את הנצרות. העולם יוושע והמשיח (ישו) יחזור להנחותו.

אני מעריך מאד את ההתקדמות המדעית של ארה"ב, בכל התחומים והובלת העולם בפיתוח. יש מה לקנא בהישיגה, למרות שגם מדינת ישראל הקטנה יכולה להתגאות בהישיגה גם. הישגים שחלק מהם מוגבלים ע"י "אוהדנו" האמריקאים, כל זמן שנדמה למישהו שאנחנו "דורכים להם על האצבעות" ועשויים לפגוע במשהו מזערי בכלכלתם הענקית.

באשר לאזרחות, ישנם מספיק ישראלים ויהודים המחפשים תעודת ביטוח כל שהיא. דרכון זר הוא אחד מהם, מה גם שהוא מאפשר יתרונות כלכליים. אין כל "פשע" בדבר כל עוד זה איננו פוגע במדינת ישראל ועשוי אפילו להוסיף לה בנושאי הקשרים המדיניים, הכלכליים והאקדמיים.
על מנת למנוע כל ספק: אני מסתפק באזרחותי היחידה האזרחות הישראלית ואינני "מת" לכל אזרחות אחרת, כי אין לי ארץ אחרת.

ישן 30-09-2006, 17:54
  הנביא עמוס הנביא עמוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
אתה שלקחת מונופול על ישראל היפה, אתה מדבר על עמוס הנביא?
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הנביא עמוס לבטח מתהפך מקברו-בראותו אדם מוגבל המשתמש בשמו"

נו, הפוסל במומו פוסל.
לגבי המרכיב הנוצרי באהדה לישראל, זה רק חלק מהסיפור. כל הגישה הזו של ניתוח מניעים
כשמדובר בידידות ותמיכה טוטאלית, נראית לי קטנונית ופולנית. האם אתה שופט גם את חבריך כך?
לכל אדם ישנם מניעים אנוכיים בקשריו עם אנשים אחרים. אפילו בתוך המשפחה. אז מה?
השורה התחתונה, המעשית, היא הקובעת, ועובדה היא שבלי ארה"ב ישראל לא היתה קיימת.
הבעיה של המדינה היא לא חולשת המצפון אלא העדר החכמה. בעיקר בקרב ההנהגה. אפילו
שחיתות צריכה להיות בחכמה, אבל אצלנו אין בושה והעם שותק כעדר כבשים, אז מנהיגים כושלים
ומושחתים נאחזים בקרנות המזבח שטמאו, ואף אחד לא יוצא לרחובות.
ישן 30-09-2006, 17:57
  משתמש זכר vlad_k vlad_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי הנביא עמוס שמתחילה ב "אתה שלקחת מונופול על ישראל היפה, אתה מדבר על עמוס הנביא?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הנביא עמוס
נו, הפוסל במומו פוסל.
לגבי המרכיב הנוצרי באהדה לישראל, זה רק חלק מהסיפור. כל הגישה הזו של ניתוח מניעים
כשמדובר בידידות ותמיכה טוטאלית, נראית לי קטנונית ופולנית. האם אתה שופט גם את חבריך כך?
לכל אדם ישנם מניעים אנוכיים בקשריו עם אנשים אחרים. אפילו בתוך המשפחה. אז מה?
השורה התחתונה, המעשית, היא הקובעת, ועובדה היא שבלי ארה"ב ישראל לא היתה קיימת.
הבעיה של המדינה היא לא חולשת המצפון אלא העדר החכמה. בעיקר בקרב ההנהגה. אפילו
שחיתות צריכה להיות בחכמה, אבל אצלנו אין בושה והעם שותק כעדר כבשים, אז מנהיגים כושלים
ומושחתים נאחזים בקרנות המזבח שטמאו, ואף אחד לא יוצא לרחובות.

כי לאנשים לא אכפת ואלה שאכפת להם הם מעטים מדי וחסרי השפעה....
בקיצור עד שזה לא יפגע בהם הם לא יעשו כלום או שהם יברחו פשוט כמו כבשים..אלה שאכפת להם ילחמו על המדינה!
ישן 28-09-2006, 20:10
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
אני מכיר מספיק כמוך, אתה אנרכיסט מצוי, אנטי וחושב שזה מגניב
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "ישראל היפה, בכנות איני מבין..."

כמה חולצות צ'ה גווארה יש לך בארון? סירבת כבר להתגייס ל"צבא הכיבוש הציונאצי"? מרגיש נעים לסמפט את לוחמי החופש המסוקסים מבית הקפה האופנתי שאליו אתה הולך? במקרה הטוב תתפכח יותר מאוחר, במקרה הפחות טוב תישאר איש הזוי דוגמת גידון לפי או אורי אבנרי שנאלצים להתנחם בתמיכות וקראיות הידד (ולעיתים גם הפקדות לחשבון) מנציגי האיסלמו-פשיזם ומכל מיני אירגונים אנטישמים אירופאים, כי הם דחויים ומאוסים על העם.

אתה מבין, למה לא טוב להגדיר את עצמך כ"אנטי-ציוני"? כי כשאנשים מתווכחים על פוליטיקה הם עושים זאת מתוך אהבת המדינה, כי הם חושבים שדרכם תביא לה טוב, אני יכול להגיד על שמאלן שהוא דפוק בשכל, שהוא הוזה, שהוא יביא אותנו לאבדון, אבל אני לא יכול להגיד שהוא בכוונה עושה את זה בכדי להרוס את ישראל, אתה לעומת זאת, מכריז שזה מה שאתה רוצה, ובגלל זה "מותר במדינה הזאת רק להיות ציוני ימני או ציוני שמאלני".

ישן 28-09-2006, 20:38
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "אני מכיר מספיק כמוך, אתה אנרכיסט מצוי, אנטי וחושב שזה מגניב"

אין לי אף חולצה של צ'ה גווארה, ובואו נפסיק להזכיר לי חולצות אלה או לבקש ממני לשלוח אותן לכביסה. לבתי קפה אני הולך רק בשביל לעבוד שם ולהרוויח כסף לבית. לצבא לא התגייסתי ממניעים מסויימים שכמובן לא אפרט אך את השנתיים האחרונות אני מעביר בשירות לאומי למען אותה חברה שקוראת לי משתמט.

אני מתווכח כי אני חושב שדרכי היא הטובה ביותר. איני רוצה להשמיד אף מדינה. לא את ישראל ולא את פלסטין. אם כבר אז אני רק רוצה לשנות את האידיאולוגיה הפשיסטית על בסיסה המדינה עומדת. בראשם חוק השבות אשר מבדיל בין בני אדם על רקע גזע ותו לו. אני גם חושב שהערך הזה של "המולדת האהובה קודמת לכל" הוא בהחלט ערך פשיסטי מהמעלה הראשונה. איני מתכוון לזרוק גם את חיי עבור גחמות של דגנרלים אשר ישלחו אותי לטיזינבי בשביל העלאת הזקפה הלאומית תוך שהם עצמם אוספים מסמכים כדי לכסות את עצמם.
ישן 28-09-2006, 20:55
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

ישראל מבוססת על עקרונות לאומיים
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "אין לי אף חולצה של צ'ה..."

כמו כל מדינה (כמעט) בעולם. הנסיון העלוב שלך ושל כמותך להבדיל בין תנועות לאומיות של עמים אחרים ובין ציונות, כשלכאורה הראשון טוב והשני רע, הוא לא יותר מאנטישמיות וגזענות מהסוג השפל ביותר. ישראל לא מבוססת על שום עיקרון פשיסטי, צא מזה, חוק השבות לא שונה מהעדפות ההגירה שפינלנד או הולנד מעניקות להולנדים או פינים אתנים (ואלה מדינות אירופאיות נאורות שלא מושתתות על עקרונות פשיסטים בניגוד לישראל, לא תסכים איתי?). ישראל היא מדינת הלאום היהודי, כמו ששאר 192 חברות האו"ם פחות קנדה וארה"ב הם מדינות הלאום הנורווגי, תורכי, סרבי, וכו'. שוב, אתה מדבר שטויות, הדברים שלך אולי היו מתאימים לישראל של לפני 30 שנה, אז באמת היה מילטריזם בחברה, ובצדק, אבל היום ישראל לא מילטריסטית, יחסית למדינה הנתונה לאיומים קיומים ומלחמות תכופות ובכלל, אתה דומה לאירופאים שמכים על חזם בצעקות "האדם הלבן הקלוניאליסטי אחראי לכל חוליי העולם" כל פעם כשיש צרות מצד "העולם השלישי" כשבפועל אין קולוניאליזם כבר 40-50 שנה.

ישן 28-09-2006, 23:12
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "ישראל מבוססת על עקרונות לאומיים"

אל תתייפייף. אין אף מדינה כמו ישראל מבחינת העדפת הגזע היהודי-ארי על פני כל גזע אחר. אם זה מוסד הקק"ל אשר מוכר קרקרעות רק לגזע מסוים. אם זה חרם ושנאה חברתית כנגד המיעוטים, אפלייה במועדונים, נישול וריסוס קרקעות, שלילת זכויות מלא יהודים והיד עוד נטויה.

אין מיליטריזם? באמת הצחקת אותי !הגנרלים ממשיכים להוביל את הממשלה בלי לדעת לאן. מורות חיילות ממשיכות להעביר לילדיך שיעורים על צה"ל. בית הספר שאמור להיות מוסד לחינוך ולא לרצח ממשיך לקחת אותך ליום חיילות בשביל לשטוף עיניך ברובים. והילדים שלך, כשנגמר השיעור עם המורה-חיילת ונכנס פורים, מתחפשים לחיילים. מי שלא עושה צבא ממשיך להיות מוחרם ע"י הציבור כאילו הוא אשם במות החיילים ולא הגנרלים ששלחו אותם.

אכן, המצב טוב יותר משהיה לפני 30 שנה. עצם העובדה שאני כאן מתווכח איתך ויש עוד רבים כמוני. אבל מפה ועד להגיד שאין מיליטריזם הדרך עוד ארוכה.

אין קולוניאליזם? מתוך ויקיפידיה: "המושג קולוניאליזם מתייחס לתופעה ....של השתלטות מעצמות המערב המתקדמות... על שטחי קרקע ... מתוך מטרה לנצל את תושבי אותם שטחים ואת המשאבים הרבים והבלתי מנוצלים אשר איפיינו את אותם שטחים"

לא צריך ללכת רחוק. הבט בעיראק.

ובקולוניאליזם לא דנים באירופה אלא יותר בקיפוח ובמצב הרע של הקהילה המוסלמית שם, שזה הנושא הבוער בארצות היורו על פי מיטב ידיעתי.
ישן 28-09-2006, 23:23
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

עייפתי
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "[font=Verdana]אל תתייפייף...."

בתור בן לדור אוסלו (ואתה גם כזה, בן 20 ומשהו לא?), אני זוכר בעיקר את היונים בכל חור, שלום שלום על כל הקירות ובטכסי יום הזיכרון המורים דיברו כל הזמן על זה שכשאנחנו נהיה גדולים לא יהיה צבא וכל מיני דברים בסגנון, יותר מאוחר כשהתבגרנו ולא יכלו עוד לפמפם לנו אוטופיה זה הפך ל"בסדר תהיו בצבא אבל הוא לפחות לא יהיה צבא כובש", אבל לא ממש זוכר מסדרים עם רובים והצדעות במועל יד כמו שאתה מפנטז, אבל אם אתה אומר אז שיהיה... באמת שהחינוך תלוי מנהל ומורים, אין שום דבר מכוון מלמעלה, אצלנו בבית הספר הפעמיים היחידות שבאנו במגע עם הצבא הנורא הכובש הגזען המושתת על ערכי הוורמאכט וכו וכו היה כשקצין מודיעין בא לדבר עם אלה שהולכים לערבית מוגבר ובגדנ"ע, מודה באשמה, אפילו ירינו, 10 כדורים שלמים!

אבל אתה מסוג האנשים שגם כשאיזה מוסלמי חמוד יצמיד לך מאכלת חלודה לגרון תחשוב איך אתה אשם בזה שהוא תיכף עומד לנתק לך את הראש משאר הגוף.

ישן 29-09-2006, 16:42

מרוב התלהבות יצאת מהפוקוס
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "[font=Verdana]אל תתייפייף...."

לצערי העולם מחולק למדינות ומסווג בהתאם ללאומים שונים. גם אני דוגל בקוסמופוליטיזם- אז מה ? העולם פועל אחרת.

לצערי כל מדינות אירופה אסיה ואפריקה הן מדידות גזעניות - המשפילות זרים הבאים לחיות במחיצותיהן. אפילו כאלו הבאים לשרת אותם כחוטבי עצים ושואבי מים וגם כאלו הבאים לסייע להם סיוע הומניטרי.

נכון שבמדינת ישראל קיימת העדפה על פי החוק (בתחום אחד-של קליטת עליה) ליהודים ועדיין, שלא על פי החוק, אין מקנים למיעוטים האחרים שוויון זכויות וחובות מלא, כפי שנדרש ממדינה הדוגלת בדמוקרטיה.

מוסד הקק"ל , הוא מוסד יהודי וכל רכושו בא מתרומותיהם של יהודים ולמען יהודים - אין לדרוש ממנו העברת קרקעות ו/או אמצעים אחרים למי שאיננו יהודי. בדיוק כמו אירגוני הצדקה המוסלמיים, האוספים כסף ממוסלמים ומחלקים אותו בין מוסלמים.
אתה אולי מתכוון לקרקעות מנהל מקרקעי ישראל - שהן קרקעות של המדינה ואמורות לשרת את כלל אזרחי המדינה. כאן עדין קיית הפלייה חמורה של המגזר הערבי ושל המעוטים בכלל.

במדינת ישראל הממשלה היא המחליטה והיא מובילה את הגנרלים ולא ההיפך מכך. מורות חיילות, זוהי ברכה למערכת בגלל המחסור במורים בפריפריה. טוב היו עושים גם הערבים אם במסגרת שרות לאומי היו מחזקים את רמת החינוך בקרבם ובמיוחד באותם המקומות הרחוקים מן העין.

אני שמח לשמוע , שהמצב טוב יותר משהיה לפני 30 שנה. אני מסכים אתך שהשפור איטי מדי, קטן מדי ומאוחר מדי. אבל אני תקווה שאתה וחבריך תתנדבו ותעסקו בשיפור המצב ובראש וראשונה בחינוך הנוער. העובדה שהאיסלם הקיצוני משתלט על הנוער היא איננה לטובתכם ואיננה לטובת המדינה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:08

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר