לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2006, 18:46
צלמית המשתמש של x-pert
  x-pert x-pert אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.01
Mafia, בעיית התקנה

יש לי בעיה בהתקנה של המשחק Mafia.
אני מכניס את הדיסק הראשון וההתחלה מתחילה יופי.

כשהוא ביקש ממני להכניס את הדיסק השני להמשך ההתקנה כך עשיתי ומאז הוא לא הגיב.
ניסיתי את אותו תהליך כמה פעמים (בערך 4-5, אני כבר לא זוכר) ובכולם - לפני שאני לוחץ על ה-"O.K" להמשך פעולת ההתקנה של הדיסק מס' 2 - הוא עדיין מגיב והכל בסדר.
ברגע שאני מכניס את הדיסק ולוחץ על אותו "O.K" הווינדווס מפסיק להגיב והכל נתקע, הוא לא מנסה אפילו להתחיל לקרוא את ה-CD, ההרדיסק לא מתחיל אפילו לעבוד - פשוט ככה - מפסיק להגיב.

ניסיתי לתת לו המון זמן ולראות אולי הוא מתחיל מתישהו כן להגיב - בערך חצי שעה הלכתי מהמחשב וחזרתי והוא היה באותו מצב.

ניסיתי להתקין עם הדיסקים של העותק השני (יש לי שני עותקים מהמשחק) וקרה אותו דבר.

אני רוצה לציין שכשאני מכניס את הדיסק השני, אני מחכה מס' שניות, נותן לו את הזמן שלו להתקבל במערכת, הדיסק מתחיל לזהות מה שהכנסתי אליו ואז המחשב נח. ורק אז אני לוחץ על ה-"O.K", שלא תחשבו שאולי אני זה שתוקע את המחשב.

בסופו של דבר, ניסיתי להתקין את המשחק אצל אח שלי במחשב ואצלו ההתקנה רצה חלק, כשמכניסים את הדיסק ה-2 ולוחצים על "O.K" אז הוא באמת ממשיך להתקין את המשחק, הוא לא עוצר ולא עושה בעיות והכל הולך חלק.

יש לי 8.2 ג'יגה פנויים בכונן שאליו אני מנסה להתקין את המשחק ככה שאני לא חושב שזו בעיה של מקום, אחרת הוא גם היה מודיע, אני מניח.

ניסיתי להתקין את המשחק גם על כונן C וגם על כונן D ובשניהם יש לי 8 ג'יגה פנויים, פחות או יותר.

מה אני עוד יכול לנסות?

תודה,
גל

נערך לאחרונה ע"י x-pert בתאריך 29-09-2006 בשעה 18:54. סיבה: בעיות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר