לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2006, 23:30
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
אני אענה לך לפני שינעלו...אבל להבא תן כותרת מתאימה וקרא חוקים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DoN kIsHoT שמתחילה ב "שאלה לי אליכם :)"

1. גיוס כלל צה"לי כפי שאמרת. יש גיוסים לא קרביים כל חודש כמעט, כולל נובמבר
2. מה אפשר לעשות? לא יותר מדי, והרבה יותר מחמירים עם ג'ובניקים שמסרבים פינוי. בניגוד לקרביים שמסרבים פינוי, ושם זה לא בעיה לדחוף עוד חייל לגולני/גבעתי/נח"ל/כל יחידה אחרת (ותסכימו איתי שאם הייתה בעיה אז זה לא היה כזה קשה לסרב פינוי), אצל ג'ובניקים יש הקצאה מאוד מסוימת לכל תפקיד, ואי אפשר לא להתפנות ולהגיד "אני רוצה נהג ולא מתפנה עד שאני לא נהג". פשוט יזרקו אותך למעצר ומשם לכלא

עצה שלי-שמע טוב לקצין מיון מה יש לך לעשות. אם לא נראה לך התפקיד, הוא שאל אותך שאלה מאוד פשוטה-מה כן נראה לך? מה היית רוצה להיות?
הרבה אופציות אין בכלל צה"לי, יש מעט מאוד תפקידים טובים שאפשר לקבל, כי רוב התפקידים צריך להיות מאותר בשבילם, אז אין לו הרבה מה להציע לך. כשתהיה איתו בחדר אז תשאל אותו איזה אפשרויות יש לך ולאן אתה כרגע מיועד, אבל שוב-תדע לך שהאפשרויות שלך לא רבות גם ככה, וקשה להגיע למשהו טוב בגיוס כזה (למרות שאפשר, אבל צריך נתונים טובים יחסית).

בכל מקרה, תגיד מה היית רוצה לעשות ואני אגיד לך אם יש את זה בגיוס כלל צה"לי, כי הייתי בגיוס כזה ואני יודע פחות או יות ראת התפקידים שיש שם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר