לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2006, 18:06
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
אני ג'ובניק שעושה חמשו"שים וזה כיף! :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hell-Boy שמתחילה ב "התלבטות קרוב לבית או רחוק..."

זה כיף מאוד
לחזור כל יום הביתה זה מעצבן, מנסיון של אחד שעשה יומיות חודש שלם רצוף
כל היום באוטובוסים, לקום כל בוקר עם הבאסה של "פאק, צריך לחזור לבסיס"
ולחזור הביתה בדיוק כשיש פקקים
יומיות זה אומר לקום כל יום באיזה 5-6 בבוקר ולחזור ב-6-7 בערב ואתה כולך גמור
עדיף להישאר כבר בבסיס עם כל החבר'ה, מלא צחוקים, מכירים מלא חברים חדשים, אחלה אווירה, חברים לכל החיים
ואז כשחוזרים הביתה פוגשים את כל החבר'ה, מספרים חוויות, וגם ככה כולם בצבא כל השבוע, אז מה יש לעשות בבית?

ממליץ!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2006, 21:29
  ^GammaRay^ ^GammaRay^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Hell-Boy שמתחילה ב "נכון אחי... אבל אם למשל אני..."

תלויבאמת בך.. איך אתה מסתכל על החברים שלך ועל המצב בבית=.. אם יש או אין חברה שאתה אוהב ודברים כאלה.. ואם הבית יכול להחזיק אותך כלכלית בימים בהם אתה לא אוכל על חשבון הצבא ורוצה לצאת עם חברים וזה.. והרגשה פנימית איך מרגיש שהורים יושבים לך על הראש וכו'.
אישית אני מקווה שאפשר לוותר על ת"ש(כי אני יודע שלי גם מגיע אבל לא בטוח שעם משכורת צבאית ותשמ"ש הכי סבבה להיות ג'ובניק או קרבי שחוזר כל שבוע או משהו כזה הביתה).

ועוד משהו שאני מפחד שאם יתנו לי ת"ש אז זה יפריע לי בהמשך לצאת לקורסים כמו מכי"ם או קצינים אם אני אהנה מהאווירה הצבאית.
אה כן מנסיון של חבר שחוזר יומיות והוציא כל תשלום ות"ש אפשרי.. אז הוא מרגיש כזרוק כזה ובגלל שלא נותנים לו בבית לוותר על זה הוא מנסה למצוא איפה עוד לקצר את הימים שלו.
לעומת זאת חברים שחוזרים פעם בחודש(כן אני י"בניק בן 18 וחצי מה לעשות..) להם יש עוד איכשהו מצב רוח(גם מקטרים אבל בסגנון של אל תלך ליחידה שלי לך ליחידה Y וזה) וגאים בעצמם ורכשו המון חברים חדשים...

נערך לאחרונה ע"י ^GammaRay^ בתאריך 04-10-2006 בשעה 21:34.
ישן 04-10-2006, 21:57
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
הבהרה לגבי קורסים ות"ש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hell-Boy שמתחילה ב "התלבטות קרוב לבית או רחוק..."

בעיות ת"ש לא תופסות בקורסים ובטירונות
מן הסתם חייל שמתגייס עם ת"ש 5 (ויש לי אחד כזה בבסיס) לא יעשה יומיות בטירונות, ובקורס שלו גם כן אותו דבר (ואותו חייל שאני הזכרתי עשה גם קורס שסוגרים בו)

עם בעיות ת"ש אפשר לצאת לקורס קצינים, זה פשוט אותו נוהל, ואומרים לחייל שיקח בחשבון שהת"ש לא יהיה תקף בקורס
בסדיר שלך כמובן תהיה בתפקיד בהתאם לבעיות ת"ש שלך, לא חסרים קצינים שעושים יומיות...(המפקד שלי למשל)

לקורס מ"כים לא תצא כי אתה לא קרבי
לגבי מ"כ טירונים בצבא-אני לא חושב שאפשר כי זה תפקיד שסוגרים בו ויוצאים בו שבת כן שבת לא, אז יגידו לך שתיאלץ לוותר על הבעיות ת"ש
אני לא ממליץ על התפקיד הזה. תפקיד מאוד קשה ומעצבן, מעט יציאות הביתה, ולמישהו עם בעיות ת"ש קשה בתפקיד הזה...

לגבי חברים שחזורים פעם בחודש-אין הרבה כאלה, היציאות בצה"ל נורא השתפרו בשנים האחרונות, בניגוד לעבר.
תשאל את ההורים שלך איך היו היציאות שלהם, אני בטוח שהם לא היו טובות, לרוב זה ככה פחות...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר