לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2006, 23:51
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ogrishh שמתחילה ב "צנחנים עושים עבודה שונה משאר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ogrishh
צנחנים עושים עבודה שונה משאר יחידות הח'ר גולני וגבעתי הם כלי שעוזר לצנחנים לבצע את מה שהם מבצעים. צנחנים עושים פעולות יותר מסובחות לא סתם יש גיבוש שגם ככה עולה לצבא לא מאט.
זה ששלושת היחידות משרתות כמעת באותם מכומות לא אומר שהם עושות את אותה העבודה לכן צנחנים זאת גם יחידה התנדבותית מן הסתם יש להם גם יותר ימי מילואים לא?

שאר יחידות החי"ר הם כלי שעוזר לצנחנים לבצע את מה שהם מבצעים?
פעולות מסובכות יותר?
תיזהר לא להגיד כאלה דברים בקול...
יש כמה גולנצ'יקים שאני מכיר שיערפו לאדם את הראש על אמירת דברים כאלה.
ועכשיו ברצינות. כמה שידוע לי,
כל יחידות החי"ר אותו דבר בידיוק מבחינת תפקיד ופעולות, צנחנים נכללת בקטגוריה. היא לא עושה עבודה שונה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2006, 06:52
  Badi_Mami Badi_Mami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ogrishh שמתחילה ב "צנחנים עושים עבודה שונה משאר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ogrishh
צנחנים עושים עבודה שונה משאר יחידות הח'ר גולני וגבעתי הם כלי שעוזר לצנחנים לבצע את מה שהם מבצעים. צנחנים עושים פעולות יותר מסובחות לא סתם יש גיבוש שגם ככה עולה לצבא לא מאט.
זה ששלושת היחידות משרתות כמעת באותם מכומות לא אומר שהם עושות את אותה העבודה לכן צנחנים זאת גם יחידה התנדבותית מן הסתם יש להם גם יותר ימי מילואים לא?

חחחחחח הרגת אותי
קודם על להעביר גיבוש לא עולה לצבא שקל,המכים שלכם זה חיילים שלקראת שחרור.והמילאומניקים זה חלק מהמילואים,זה מהין צופר להעביר גיבוש.
כל שאר החטיות זה עזר לצנחנים פחחח
חבר שלי במסייעת חרוב שהגזרה שלהם בשכם קבועה, וצנחנים יושבים גם מדי פעם בשכם,לוחמי חרוב יצאו לאימון במקום אחר, והקפיצו אותם חזרה באמצע אחד מימי האימון חזרה לשכם בגלל שהעבירו מטענים.(אני לא בא לפתוח פה אשכול למי יש יותר גדול,רק שתראה שכולם עושים אותו דבר)
ישן 05-10-2006, 10:33
  yamason yamason אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
אני אסביר לך משהו אוגריש.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ogrishh שמתחילה ב "[font=Verdana]אנשים תפסיקו..."

כבר לפי השם שלך אפשר להבין שאתה סתם מתלהב משטויות..לא משנה.

הצנחנים..איך להגיד את זה..תמיד ניסו ליצור לעצמם הילה של יחידת עילית(עילית עאלק)
חבר שלי בפלס"ר צנחנים אומר לי שהעורב יותר טוב מהם(אובייקטיבי וזה גם נכון)
איפה תראה דברים כאלו בגבעתי גולני והנח"ל?...
הם תמיד התגאו בדברים "הקטנים" שהם עשו בהתחלה ,מה שהגולנצ'יקים כבר עשו עוד לפניי שידעו מה זה צניחה צבאית.
תמיד הם מרגישים למעלה ומסתובבים בגאווה שבאמת יש להם על מה.אמת.אבל לפעמים זה נראה גאוות בלאי,מין גאווה שמגיעה להם בקלות וללא סיבה.
  • ובוא נגיד אם זה היה הייעוד של הצנחנים(ליצור לעצמם הילה כזו) הם היו נסגרים מזמן.
אני בכלל לא מדבר על הגיבוש שהם עושים,כי זה יפה וזה דבר טוב ולפי דעתי נכון לעשות אותו
לצנחנים יש ביקוש רב וצריכים לעשות גיבוש סינון.
ולמה אתה מתלהב מהקישור שאומר שהם תפסו זה וזה..וקופץ למסקנה שהם מקבלים איזורים חמים וכ'ו??תפסיק להיות צעיר כי לא ככה הם הדברים ידידי.

ובוא נסכם את זה בזה שאני אזכיר לך שרק לא מזמן שמופז היה רמטכ"ל,אז הוא אמר את דעתו בעניין הזה של "למי יש יותר גדול"...ותנחש מה?? גולני החטיבה מס' אחת
קח את 2 המשמעוייות.
  • קח את כל מה שאמרתי "כהערה בונה" אחי,כי לא תמיד מה שאתה רואה הוא נכון
אל תחשוב שאני באתי בכוונת תחילה להשמיץ את הצנחנים או משהו כזה כי מי אני בכלל.

יום טוב.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר