לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2006, 21:19
צלמית המשתמש של ניקוס
  ניקוס ניקוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי DStyle שמתחילה ב "אני ראיתי 350D ואומרים ש400D..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DStyle
אני ראיתי 350D ואומרים ש400D יותר קטנה ממנה וזה ממש צעצוע זה לא נוח ביד חוץ מהתכונות של המצלמה והביצועים מבחינת אחיזה זה כאילו אני מחזיק P&S מתקדמת ...

דודו.

אל תשאל כמה היא קטנה יותר. מה זה? קילומטרים.

בדיוק קטנה במילימטר אחד בלבד במימד העומק.

חוצמזה, לא כבר דיברנו על ענין הנוחות בגודל המצלמה? זה פשוט ענין של נוחות. יהיה לו לא נוח? ישים גריפ. יהיה לו נוח? אז הוא יהיה שמח וטוב לבב. יש אנשים שמצלמות כרטיס אשראי כאלו נוחות להם ביד ויש כאלה שצריכים לשים מעל עצמם את הפרגוד ולהגיד "הנה ציפור" בשביל להרגיש נוח עם מצלמה...

כמו העצה שנתנו לי בזמנו כששאלתי על מצלמה לקניה - לפני שקונים - מחזיקים. לך לחנות ותחזיק ותמשש ותשחק קצת לפני שאתה מחליט.
'Choose life, choose a job, choose a career, choose a family, choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments, choose a starter home, choose your friends. Choose leisure-wear and matching luggage. Choose a three-piece suite and higher purchase and a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you've spawned to replace yourself. Choose your future, choose life. Choose Canon.
Canon 350D Gripped
Sigma 17-70 2.8-4.5
Sigma 70-300 APO DG Macro
LowePro Orion II

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2006, 21:41
צלמית המשתמש של ניקוס
  ניקוס ניקוס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי DStyle שמתחילה ב "כן אבל אז המצלמה עולה +1000..."

אתה מגזים לאללה לדעתי. לפחות בכל הנוגע להבדלים בין הD50 ל350D.
הבדלים מינוריים:
76 לעומת 64
102 לעומת 94
133 לעומת 127
ו80 גרם הבדל.
בהבדל הגרוע מדובר בסנטימטר.

ו350D עם גריפ תרגיש הרבה יותר מאסיבית מD50.

בקיצור, מילא היית אומר לי הבדל בין 20D ל350D הייתי מבין, אבל ההבדלים האלה הם לא משמעותיים מספיק כדי לקבוע חד משמעית שה50D הרבה יותר נוחה ביד (כמו שאתה אמרת). לדעתי יש חשיבות הרבה יותר גדולה למיקום הכפתורים ולנוחות של הלחיצה עליהם והאינטואיטיביות של המיקום וכאן זה כבר ממש ענין של טעם אישי.
'Choose life, choose a job, choose a career, choose a family, choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments, choose a starter home, choose your friends. Choose leisure-wear and matching luggage. Choose a three-piece suite and higher purchase and a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you've spawned to replace yourself. Choose your future, choose life. Choose Canon.
Canon 350D Gripped
Sigma 17-70 2.8-4.5
LowePro Orion II

ישן 06-10-2006, 21:50
צלמית המשתמש של ניקוס
  ניקוס ניקוס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי DStyle שמתחילה ב "לא אמרתי מבחינת נוחות..."

אני מבין שאתה רק רוצה להתווכח מי יותר טוב קנון או ניקון.

ארנון צודק.
Canon 350D Gripped
Sigma 17-70 2.8-4.5
LowePro Orion II

ישן 06-10-2006, 20:25
  tweety73 tweety73 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.03
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Tamar29 שמתחילה ב "גם הסיגמא היא לקאנון בלבד?....."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tamar29
גם הסיגמא היא לקאנון בלבד?..
ושמתי לב שלרוב האנשים כאן שיש להם 70-300mm כתוב DG במקום DL, מה ההבדל?

אין MOUNT אחיד בין היצרנים, כל יצרן מתכנן את המסגרת עדשות שלו (ביונט ) סיגמא מיצרת עדשות במספר גירסאות לפי היצרנים , (קנון ,ניקון, מינולטה, אולימפוס..) לכל אחד מאונט שונה בתכלית , הסיגמא שלך אם היתה מורכבת על קנון - תתאים רק לקנון וגם זה רק לגופים עם תושבת עדשות מסוג EF (וזה מה שיש לך ) ,
אם רוצים להמשיך ולסבך את הסיפור , אז גם עם המעבר לדיגיטלי קנון פיתחו תושבת חדשה שנקראת EF-S בנוסף .. בסיגמא ה DG היא סימול שאומר כי הדגם מתאים לעבודה גם עם גופים דיגיטלים וגם כאלו של פילם.. (קיים סימול נוסף לסיגמא DC שהוא נועד רק למצלמות דיגיטליות עם חיישן קטן , ואינו מתאים למצלמות פילם כלל ועיקר ) מדובר בשינוי בבחינת התוכנה בעדשה המתאימה לגופים דיגיטלים..

ההמלצה שלי :
אם יש לך כבר קנון, ואת בקיאה ברזי הפעלתה , המעבר לצילום דיגיטלי יהיה לך יותר קל עם גוף דיגיטלי של קנון דבר שיתן לך "להרגיש בבית" - יש לך את הפלוס הנוסף של העדשות
ישן 07-10-2006, 03:10
צלמית המשתמש של ניקוס
  ניקוס ניקוס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Tamar29 שמתחילה ב "חחחח חששתי שאני אגרור אתכם..."

פרייסלס בפ"ת (רח' הרצל 31) יש להם גם אתר באינטרנט -

http://www.priceless.org.il

משום מה ה350 לא מופיעה להם עכשיו באתר אבל אני קניתי משם לפני חודש, 3300 לגוף ועוד 400 לעדשת קיט. אחלה מחיר, באמת הכי נמוך שראיתי.

תחפשי גם בזאפ.
Canon 350D Gripped
Sigma 17-70 2.8-4.5
LowePro Orion II

ישן 07-10-2006, 11:06
צלמית המשתמש של Xebu
  Xebu Xebu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xebu שלח הודעה דרך MSN אל Xebu
תראי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tamar29 שמתחילה ב "כמה שאלות לגבי התאמת עדשות למצלמה.. =)"

אני יודע שהדיון הזה כבר עבר והחלטת אבל אני מציע לך לשמוע רגע...

1. אני קניתי את הציוד שלי בPriceLess ואני ממליץ על החנות הזאת, אחלה אנשים, אחלה שירות, לא עושים בעיות (למרות שלפעמים כששואלים בטלפון אם יש משהו הם אומרים שאין ולהזמין דרך האינטרנט, אבל יש את המוצר בחנות כי הם לא רוצים עומס, אבל זה חפיף)

2. קניתי משם
350D+Canon 18-55
והייתי מבוסט מזה עד הגג, אבל אחרי שהיא היתה אצלי שבועיים+- ראיתי שהרבה מאפיינים שלא חשבתי שיחסרו, כן חסרים, כמו Spot Metering, 3D Matrix Metering, מנורת עזר פוקוס, סינכרון פלש עם מהירות תריס של 1/250 (לעומת ה1/500 בD50) עוד כמה... ושבעיקרון היתרון היחידי שלה (מבחינתי) היה שיש לה 8מ"פ (אבל בגלל שאני לא מתכוון לפתח תמונות בגודל ענק, וגם קצת פחות מ"פ אפשרי לעשות קרופ טוב)
אז אחרי שבועיים+- הלכתי לשם שוב וביקשתי להחליף אותה, הם סבבה של אנשים אז הם החליפו לי אותה בלי שאלות (רק בדקו שהכל נמצא בתוך הקופסה - מן הסתם) והחלפתי אותה בD50 (ככה שהיה לי את שני המצלמות)

לסיכום: אם את רוצה את ה 350D, תקני אותה, זו אחלה חברה, אחלה מצלמה, באמת סוף הדרך, אבל קחי בחשבון שאם היא לא תיהיה נוחה לך ביד אז תצטרכי לקנות בנוסף לה עוד גריפ (900 ש"ח), אבל את צריכה להיות סגורה על עצמך שהמצלמה לא רק מתאימה מבחינה חיצונית ומבחינת נוחות, אלא גם מבחינת מאפיינים ותכונות.

מקווה שעזרתי,
אם את רוצה לבחון את שני המצלמה לעומק אני מציע לך לקרוא את כל הביקרות המפורטת של www.dpreview.com על שני המצלמה, אולי גם לחפש בגוגל עוד ביקורות על שניהם...

קנייה מהנה :]

ישן 07-10-2006, 12:22
צלמית המשתמש של Xebu
  Xebu Xebu אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "לא שאלתי, רק תהיתי. :) אגב,..."

3D metering זה שיטת מדידה של אור שמודדת את האור של כל הצג (קצת דומה ל 35 area eval של ה350D) אבל גם אם פרמטרים יותר רחבים, כמו צללים, גובה, רוחב, מרחק...

Spot Metering היה חסר לי כי אני אוהב להשתמש בזה חח, אני אוהב את התמונות שזה יוצר ואת את הקונטרסט בין האור והצל במדידה הזאת (של נקודה אחת)

מדידת אור בD50:
3D Martix II
Spot
Center weighted

350D:
Eval area 35
Partial
Center weighted

שמה שאני משתמש לרוב זה Spot ו 3D matrix, לפעמים Center Weighted, אבל כמעט ואף פעם לא במדידות של ה350D, אני אישית פשוט לא אוהב אותם :[

ולא דיברתי על סנכרון עם פלאש חיצוני, אלא עם פלאש פנימי (Build-In), שב350D הוא על 1/250 מקסימום, ובD50 הוא על 1/500 מקסימום, וגם בזה צילמתי דיי הרבה, למשל אתמול היה לאחותי יום הולדת, אז צילמתי ובגלל שהפלאש לא ישרוף יותר מדיי את התמונה אז רוב התמונות צולמו על 1/320~

אבל כמו שאמרתי, זה העדפה האישית שלי, מחברת האשכול צריכה להחליט על העדפות שלה. :]

ישן 07-10-2006, 13:04
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Xebu שמתחילה ב "לא דווקא, מהירות תריס וצמצם..."

המהירות לא יכולה להשפיע על אובייקט שמואר רק בפלאש, כיוון שהיא ממילא לא משפיעה על כמות האור הנכנס מהפלאש (כי הפלאש הרבה יותר מהיר). יותר מאוחר אני אנסה להביא הדגמה (עם ה-A95, כי הפלאש של הניקון מקולקל): אני אצלם אובייקט, על חצובה, בחושך מוחלט, עם פלאש, באותו הצמצם, בשתי מהירויות שונות. נראה מה יהיה ההבדל.

אגב, קרא את סעיף 6 במדריך לפלאש של רועי גליץ....
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

נערך לאחרונה ע"י OmriP בתאריך 07-10-2006 בשעה 13:16.
ישן 07-10-2006, 18:09
צלמית המשתמש של Xebu
  Xebu Xebu אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "מי אמר שב-350D צריך אוטומטית..."

1. מי אמר שאמרתי שצריך להוסיף אוטומטית גריפ? חחח
אמרתי שאני הייתי צריך להוסיף גריפ, אני לא יודע אם איי פעם ראית אותי באיזה מפגש או לא, אבל יש לי ידיים גדולות, אני בעצמי קצת גדול (1.95) אז אמרתי שאני אישית הייתי צריך להוסיף גריפ כי אחרי שהיא היתה אצלי היא לא היתה נוחה לי אף פעם לא אמרתי שצריך אוטומטית להוסיף גריפ, ואם זה יצא ככה באיזו תגובה שלי, אז אני מצטער כי זו לא היתה כוונתי חח

2. מה קשור מתן? חחח

ואני התכוונתי בהודעה הקודמת שבמקום שאני אקנה גריפ כי המצלמה לא היתה נוחה לי אז במקום שאני אקנה גריפ, שמתי את הכסף הזה בעדשה יותר טובה מעדשת הקיט שD50.
ושוב, אף פעם לא התכוונתי שצריך להוסיף ל350D גריפ אוטומטית, אני מכיר הרבה מאוד צלמים עם 350D שהמצלמה מתאימה להם perfect. זה תלוי בצלם, וממש לא במצלמה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:09

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר