לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2006, 20:19
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Algorithm שמתחילה ב "לא, מה אידיוטי בזה? בגלל שיש..."

אתם שואלים שאלות קצת ילדותיות ולא נכונות אין דבר כזה מה יותר טוב ניקון קאנון פנטקס מינולטה וכו... לכול אחד מערכת שונה מתאימה יותר, כול אחד אוהב פיצ'ר אחד או שניים שאין במצלמה השנייה. והאנשים הבאמת חכמים קונים מצלמה או מערכת לפי הדרישות שלהם מעצמם. מה סיגנונות הצילום שלהם וכו...
אם אחריי קריאה של חומר באינטרנט (ויש המון המון המון המון חומר) ואחריי התחשבות בתקציב שלך לגוף+עדשות+אביזרים נוספים החלטת לבחור מערכת של קאנון,יופי אז פה עברנו את השלב הראשון.
עכשיו ההתלבטות שלך בין גוף חדש עם הפיצ'רים החדשים ביותר לבין גוף הבנוי פיזית טוב יותר בעל מהירות גבוהה יותר וכוו....
כעיקרון מבחינת תוצאה ריאלית אתה לא תבדיל בין שתי תמונות שצולמו מהמצלמות הנ"ל. לא משנה שהאחת 10 מגה פיקסל והשנייה 8 מגה פיקסל במיוחד ומדובר באותו חיישן בול! לא תשים לב כול כך גם בהגדלות יותר גדולות מהרגיל. לדעתי האישית ה400d זאת מצלמה חובבנית+ שממשיכה יפה מאוד את דרכה של ה350d עם שיפורים קטנים פה ושם כגון ה30d-20d. אני אישית שוב אישית. הייתי בוחר בd20 משום שזה גוף יותר מסיבי בעל ארגונומיקה טובה יותר לדעתי. השימוש בLCD עליון עוזר לי מאוד (אצל ה400d כול הנתונים נימצאים במסך עצמו שלדעתי זה חיסרון מאשר יתרון) מצידי היתרון היחידי של ה400d הוא המסך הגדול שלו 2.5 לעומת 1.8. שתי המצלמות מאוד דומות מבחינת נתונים יבשים של חומרה אך בכול שאר הדברים הם שונים מאוד.(עיצוב,משקל,עמידות ועוד כמה דברים פה ושם)
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2006, 20:51
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי DStyle שמתחילה ב "אני חושב ש350 שקל הבדל בין..."

ואולי הוא בכלל שם עין על מצלמה מיד שנייה מסוג d20 שעכשיו אפשר למצוא אותם במחירים שנעים בין 3800-4500 שקלים לגוף שלא עבר הרבה במצב מצויין ועדיין באחריות היצרן.??? בעיקרון עם הוא רוכש חדש אז ברור שעדיף להשקיע (לדעתי) את ההפרש.

אני רוצה לישאול את evyatarg כמה שאלות שלכולם יהיה ברור מה הוא רוצה מעצמו ומהציוד שלו.
1.מה התקציב שלך סך הכול.
2.האם יש לך איזה שהם עדשות או ציוד היקפי של יצרן כולשהוא?
3.מה סיגנונות הצילום שלך?
4.האם הצילום חובבני או שמדובר בתמורה כספית?
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

ישן 17-10-2006, 08:51
  evyatarg evyatarg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בקיצור, הצלחתי לסבך פה הכל
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "ואולי הוא בכלל שם עין על..."

קודם כל תודה על ההיענות, אבל לא צריך להגרר כאן למלחמות מיותרות.
אני אנסה להבהיר כאן כמה ענינים:
1. התקציב הוא לקניה בחו"ל והוא עומד על מקס' 5.
2. הסיבה שחשבתי על קנון היא לא אחרי מחקר מעמיק אלא על סמך נסיון בריפלקס איתם ודברים ששמעתי מאנשים, ולכן אני עוד פתוח לשמוע דברים אחרים, אלא ש:
3. יש לי כבר עדשה של קנון 28-105 שחשבתי להמשיך לרוץ איתה, למרות החסרונות בדיגיטלית, וכך אוכל להשקיע קצת יותר בבודי וכשהתקציב יאשר להשתדרג גם שם.
4. הסיבה המרכזית לשידרוג היא שאני "תקוע" מבחינת ההתקדמות שלי בצילום, ואין פה מה להסביר.
5. קצת קשה לי להגדיר את הרמה שלי אבל זה אי שם בחובבן כרגע, והשאיפה היא להתקדם.
6. מלבד כל הנ"ל חשוב לי שהמצלמה לא תהיה צעצוע מבחינת פיזית, שתהיה עמידה בטיולים.
אחרי כל זה, אני לא בטוח מה כדאי; לוותר/לנסות למכור את העדשה וללכת על ניקון (מה שאומר גם יותר כסף...), או כבר להמשיך עם הקנון, ואם כן אז מה כדאי.
ישן 17-10-2006, 12:58
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי evyatarg שמתחילה ב "הבנתי"

לא חושב שיש שוק לעדשות כאלה, בטח שלא בעידן הדיגיטלי.
וגם אם תמכור אותה, הסכום שתקבל עבורה לא יכסה לך אפילו 50 1.8.

ההמלצה שלי היא לחפש מצלמה שמתאימה לסגנון הצילום שלך.
בניקון כמו בקנון, יש שני ליינים עיקריים. מצלמות הכניסה, והמצלמות המתקדמות יותר.
ליין הכניסה הכיל בקנון את ה 350D עד לאחרונה, ועכשיו הם הוציאו גוף חדש 400D המכיל מספר שיפורים לעומת הדגם הישן.
בניקון מצלמת הכניסה היא D50. ניתן לראות שברמה הזו מקבלים גלגלת אחת לשליטה על מהירות הסגר והצמצם, בקנון אין צג עילי ובניקון אין תאורה בצג העילי.
אלו הם הדברים הדומים פחות או יותר, מבלי להכנס בפיקסליזאציה לנושא.

ברמה המתקדמת, יש לקנון את ה 20D שהוחלפה לאחרונה ב 30D החדשה, המציגה מספר שיפורים מהדגם הישן.
ניקון הוציאו לאחרונה את ה D80, המחליפה של ה D70 (או D70s אם תרצה).
שתי גלגלות לשליטה בצמצם ומהירות סגר, צגים עיליים מוארים וגוף גדול ומאסיבי יותר.

ההבדלים עבורך יהיו בנוחות השימוש במצלמות, ולכן עליך לבדוק את הדגמים ולראות פחות או יותר, הם מתאים לך גוף קטן ופשוט, או גוף גדול ומסובך.
בנוסף, יש את שיקול המחיר, בדוק איזה מהגופים המתאימים לך נכנסים בתקציב וזהו פחות או יותר.

בין אם בחרת קנון או בין אם בחרת ניקון, זה באמת שלא משנה.
בלאו הכי, הכי טובים הם פנטקס

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר