לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2006, 02:15
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בעיה עם CD-HD External Case 5.25'' USB2

שלום קניתי רכיב שאוכל לנייד את הצורב והוא לא עובד בצורה תקינה.
הרצתי חיפוש בפורום זה כפי שמישהו אמר לי ולא מצאתי תשובות לבעיה שלי.

עכשיו אחרי שעברתי על כל הפיתרונות פה ולא מצאתי תשובה חיפשתי ברשת מצאתי שם "פיתרון" של מיקרוסופט, הם רק רוצים שתוריד עידכונים זהו, לא פותר שום בעיה.
העמקתי בחיפוש עוד יותר ומצאתי פתרון שאולי עובד , אם יש לך קוד שגיאה מספר 10.
לא עבד.

צפוי לעניין פתרון בקרוב? או שחייב להתקין וינדוס 98 (ממש לא בא לי לעשות זאת) או לינוקס (גם לא פתרון כי המחשב השני "ממש" תקין כרגע) וזהו אין בעיות יותר.
למה אני חייב זאת? כדי לחלץ את המידע על הכונן הגמור, שהלוח-אם/ספק גמרו ובקרוב יפסיק לעבוד לגמרי. (אותו מחשב כרגע מנותק לגמרי, שאף אחד לא ישתמש בו)

בנוסף אם אין פתרון לעניין אז סתם קניתי את לחינם את ה Mass Storage, כי מחשב אין לי ולא אוכל להשתמש ב CD-HD External Case 5.25'' USB2.

רציתי גם לקנות כזה רק לכונן הקשיח, שאוכל לחלץ את הנתונים מהכונן בלי להספק/לוח-אם בלי שידפקו בנוסף את הכונן של ה 60 גיגה.
האם יש במצב שאם זה מיועד לכונן קשיח זה יעבוד?
בכל זאת כל ההוראות שמצאתי להתקנה ברשת או בדפים המצורפים לזה הן לכונן קשיח דרך ה Mass Storage ולא ל cd-rom.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2006, 18:30

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "מה שיש לך הוא מתאם IDE ל-USB?..."

כן, זה כונן ide שאני מחבר דרך קופסא שנותנת לאותו כונן ide במקרה זה, זה צורב dvd משולב צורב רגיל המחובר דרך usb למחשב עצמו.

בנוסף לכך בדקתי וכאשר למשל מחובר נגן אם פי שלוש והמחשב עולה אז המחשב עולה בלי בעיות, אך כאשר ה CD-HD External Case 5.25'' USB2 מחובר ואני עושה reset ל windows המחשב לא עולה ונעצר בשלב של ה Bios כבר עוד לפני שהוא רושם כמה מעבדים יש, אחרי שאני מוציא את השקע של ה usb מה usb הקידמי או האחורי (שום שינוי אין בתגובה) (כל היציאות של ה usb, שנימצאות על ה motherboard מאחורה) הוא עולה רגיל אחרי שעושים reset וה CD-HD External Case 5.25'' USB2 לא מחובר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 14-10-2006, 22:25

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "אז בוא נתמקד ב-BIOS שלך יש..."

חיברתי אותו וה Bios מזהה אותו בלי בעיה וגם עובד איתו.
שיניתי את ה bios שהסידי מה usb יעלה ראשון והכנסתי דיסק עם בוט שעולה לבד.
עבד כמו בובה.

אחרי זה החזרתי את ההגדרה הקודמת שהיו ב bios, אבל הוינדוס עלה כאשר הכונן היה מחובר.
אך אז פתאום הוא זהה אותו ככונן סי די פעיל, אך אז נתקע לגמרי, חשבתי אולי זה מקרה ננסה שוב.
חזרתי על התהליך כמה פעמיים וזה קרה אותו דבר כל הזמן.
ב usb מקדימה או מאחורה אין שינוי.

יש שלושה מצבים:
א,מחברים אותו והוינדוס קופא ונתקע לגמרי.
ב, מזהה אותו, אך לא מסוגל להפעילו. (קוד שגיאה 10)
ג, מזהה אותו כהתקן אך לא מזוהה.

ישן 18-10-2006, 08:14

כן, הכונן מעולם לא עבד עם הוינדוס על המחשב של אחי The IceMan.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "כלומר הכונן לא עבד לך אף פעם..."

לקחתי אותו למעבדה של ksp לפני יומיים, כי המחשב שלי מושבת זמנית/קבוע ושם ב ksp הכונן עבד בלי בעיה ישר.
היום אפרמט את המחשב של אחי ואתקין את הוינדוס מחדש ונקווה שאז הוינדוס כן יעבוד איתו.
הוינדוס הזה היה מלאה וירוסים,סוסים טרוייאנים ותוכנות ריגול ואחרי שהמחשב שלי הושבת ניקיתי לאחי את המחשב הזה שאוכל להשתמש בו זמנית.

נ.ב היום אני קונה גם כנראה התקן זהה לכונן קשיח כנ"ל כמו לצורב, נמאס לי מהכוננים, שמקובעים למקום אחד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר