לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2006, 03:02
  tyburn tyburn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.06
בעיה חמורה - כ30 יום לפני הגיוס.

שלום לכולם...
אני חדש בפורום הזה ולא יודע עד כמה הסבלנות שלכם לקריאה כאן היא גבוה לכן אנסה כמיטב יכולתי לפרט אודות הבעיה שנוצרה לי.
הנני משל"ב אשר כרגע נמצא כחודש לפני גיוס למערכת הבטחון.
לפני כחצי שנה השגתי חתימה לקרבי ועקב חוסר תיאום בין לשכת הגיוס לבין קצין העיר ומסיבות כאלה ואחרות החתימה הגיעה ללשכת גיוס לפני כארבעה חודשים (מה שאומר שלגיוס נובמבר פיספסתי את כל הגיבושים המטכליים - הנני יודע כי הייתי אמור לקבל זימון עקב קב"א גבוה מאוד).
בכל מקרה במקביל אחד מהחברים שלי בצה"ל הציע לי "אתגר" כביכול ואמר לי כי אם ברצוני להגיע ליחידה מובחרת ככל האפשר בתנאים הקיימים עליי לנסות להתקבל לעוקץ\לוט"ר דרך חטיבה כפיר
(900) ואכן אז בבירור פרטים ראשוניים נודע לי כי עוקץ אכן הינה יחידה מובחרת ומאוד מאתגרת אך ה"קאץ' " הינו להגיע אליה דרך גדודי החירמ"כ.
בשבוע האחרון לאחר מספר בירורים נוספים על היחידה התברר לי כי אחרי הכל היא כנראה לא תתאים לאופי שלי וגם אם אני אעבור את הגיבוש אליה לא יהיה מרוצה.
אם נעזוב לרגע את הגיבוש אוכל להגיד כי גם הגדודים של חטיבה כפיר לא ירצו אותי ולכן אינני רוצה ללכת לשם מלכתחילה ובמקום זאת לנסות ללכת לגבעתי\גולני.

הבעיה היא כי כרגע הצו הקיים הינו לתאריך 21.11 (אכן החבר הבטיח את מה שקיים וזה שיבוצי לחטיבה כפיר).
ברצוני לעשות כל מה שאפשר על מנת לשנות תאריך גיוס זה בתוך נובמבר לגולני\גבעתי וכן אני מודע לעובדה שהמחזור אמור להיות "מלא" עכשיו אבל אולי מישהו יודע מה אוכל לעשות על מנת לשנות את שיבוצי?

(אנא לא להגיב בהודעות כגון "דבר עם לשכת הגיוס" כי מי כמוני יודע שהפקידים שם אינם רלוונטים למקרה)

מקווה שלמישהו יש חבל הצלה בשבילי...

בתודה,
משל"ב בבעיה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר