לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2006, 12:56
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
יחסי אולמרט - פרץ

נעזוב לרגע את הדעות הפוליטיות ונצפה במהלך שמבצע אולמרט לפרץ.

אולמרט מחסל את מנהיגותו של פרץ ומלמד אותו פרק בפוליטיקה והתנהלות.
בכל פעם שפרץ מנסה להרים את הראש - אולמרט דוחף אותו קצת יותר עמוק למים ומשחרר.

התחיל במינוי לשר בטחון כאשר ידע שפרץ איננו מתאים, ידע שיכשל רק לא ידע שהכשלון יהיה כה מהיר.
במהלך זה יצר חילוקי דעות במפלגת העבודה (קבוצת הגנרלים) אולמרט דחף את ראשו של פרץ למים בפעם הראשונה

ניטרל את פרץ מכל התיקים החברתיים כשידע שהמצע המפלגתי היה חברתי . במהלך זה יצר חילוקי דעות במפלגת העבודה (קבוצת החברתיים) . אולמרט דחף את ראשו של פרץ למים בפעם השניה.

אולמרט הוביל מהלך לכניסת ליברמן לממשלה ובכך יצר חילוקי דעות בין האידיאולגים של מפלגת העבדה (קבוצת פינס את יחימוביץ') אולמרט דחף את פרץ למים בפעם השלישית

מפלגת העבודה מעוניינת להכניס שר אחר במקום אופיר פינס ואז מציע אולמרט לפרץ: תוותר על מינוי שר במקום פינס ואני אוותר על מינוי שר במקום רמון. לכאורה , רעיון טוב לצימצום בהוצאות הממשלה . יסכים פרץ - מפלגתו שלו תכסח אותו , לא יסכים פרץ - ישדר אי אמינות כלפי הבוחרים. במעשה זה אולמרט דחף את ראשו פרץ למים בפעם הרביעית.

מקורות בקדימה מוסרים כי אולמרט העלה את הרעיון שאהוד ברק יצטרף לממשלה כשר ביטחון ופרץ ישמש כשר הרווחה. יסכים פרץ - משמעות שהינו מודה בכישלון כשר בטחון, לא יסכים - ירחיק את מחנה תומכי ברק ממנו. במעשה זה דחף אולמרט את ראשו של פרץ למים בפעם החמישית.

פרץ מצהיר בפני כולם כי הינו מתכוון להוריד מאחזים. סביר להניח שליברמן ואולמרט יטרפדו את המהלך. במהלך זה ידחוף אולמרט את ראשו של פרץ למים בפעם השישית.

פרץ יגיע לבחירות מותש ובאפיסת כוחות.

אולמרט מלמד את פרץ פרק בהילכות הפוליטיקה.

מזכיר לי בדיחה:
הלך הכלב לזאב והתלונן בפניו: " מדוע אף אחד לא נותן לנו הכלבים כבוד? מדוע אפילו האדם שנחשב כידידנו הטוב לא מכבד אותנו ואפילו בקללותיו הוא משתמש במושג כלב וכלב בן כלב? "
ענה לו הזאב: " כי אתם הכלבים מתנהגים בחוסר כבוד וכאשר אתם נפגשים אז דבר ראשון אתם מריחים אחד לשני את התחת. אנחנו הזאבים מחככים אף. לכן אותכם אף אחד לא מכבד ואותנו כולם מכבדים"
חזר הכלב לעדר והחל מיישם את מנהג הזאבים. חסל סדר הרחה בתחת, רק חיכוך אף אל אף. וראה זה פלא, כולם החלו לכבד את הכלב.
רץ הכלב בחזרה לזאב כדי לספר לו על ההצלחה הגדולה והחל צועק: " זאב, העיצה שלך עזרה "
מתקרב הכלב לזאב ומנסה לחכך אפו באף הזאב. עוצר אותו הזאב ואומר: "כלב, אני מכיר אותך , לי אתה יכול להמשיך להריח בתחת" .

לא יעזרו חיבוקי אולמרט - פרץ. אולמרט יודע עם מי יש לו עסק ולכן כל קוף יזרוק לכתפיו של פרץ. כי הוא רוצה את פרץ מותש , ואחרי שיהיה מותש - לפרק את מפלגתו לרסיסים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2006, 15:15
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
למה ?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי bLAzeN שמתחילה ב "אז אני פשוט לא מבין - מדוע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bLAzeN
אז אני פשוט לא מבין - מדוע מההתחלה אולמרט שם את פרץ כשר בטחון אם ידע שזה לא מבין מאומה בבטחון - ויכשל?

בכלל, פרץ איכזב אותי יותר מכולם.
במקום לממש את החזון החברתי שאיתו הוא נכנס לממשלה ולקחת את תיק הרווחה שעדיין יושב אצל אולמרט, הוא רצה כבוד ולקח את תיק הבטחון, שעליו יכל לוותר , והתיק היה ניתן למישהו מוכשר ומבין יותר מפרץ.

כי אולמרט כמו הרבה אחרים לא צפו מלחמה (כולל פרץ, זוכר את נאומו המפורסם: הגנרלים, האדמירלים...). ולכן במקום שאין בעיה קשה להתבלט , קל יותר להכשל.
פרץ, בלע את הפיתיון (שר בכיר ומכובד) ושכח את המצע לשמו נבחר.
כפי שציינתי: אולמרט הטביע אותו במים פעם ראשונה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר