לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2006, 18:07
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
תלוי למי התחקיר, ותקשיבו טוב עכשיו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי danny-b שמתחילה ב "חשש מתחקיר בטחוני"

הכל שאלה של איזה סיווג אתה עושה
מי שחותם שו"ס למשל/בסיווג גבוה מאוד כמו סודי ביותר אדום (מאזינים) עובר בדיקות פוליגרף. חבר שלי מהבסיס חתום שו"ס, פעם בחצי שנה הוא עובר פוליגרף אצל השב"כ.

לגבי התחקיר עצמו-אפשר להגיד שאתה שותה. לא להגיד שאתה אלכוהוליסט ושותה 24/7 אבל שותה
לגבי סמים-אחד שאני מכיר משרת במודיעין בתפקיד עם סיווג פשוט יחסית (סודי, זה הסיווג הכי נמוך שיש במודיעין) והוא בהתחלה בתחקיר אמר שהוא לא ניסה סמים, אבל המראיינת קלטה שהוא משקר והוא הודה שהוא ניסה פעם-פעמיים. הוא בכל זאת עבר סיווג, אולי בגלל שמדובר בסיווג פשוט יחסית.

לעומת זאת, אחד שהיה איתי בבסיס (סיווג גבוה יחסית) אמר בתחקיר הבטחוני שהוא לא נגע בסמים, ועבר.
מאוחר יותר, אחרי כשנה בשירות שלו, הסתבר שהבנאדם היה מעשן כמעט כל יום, והוא ישר עף מהחיל, היום הוא איפושהו בחיל חימוש, חתיכת נפילה אם שואלים אותי

מה עושים? אין תשובה ממש כי את הגלגל אי אפשר להחזיר אחורה, תעשה מה שאתה חושב באותו רגע, אישית לא הייתי אומר לדעתי, סה"כ זה תחקיר פשוט מאוד ואין סיבה שלא תעבור אותו, כמה שהוא נשמע מפחיד

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:11

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר