לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2006, 18:22
  agmony agmony אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
אני רואה שהכתובת שכתבת בSOURCE IP לא נכונה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj-burekas שמתחילה ב "low-id אימיול בראוטר ASUS WL-520g ומודם אלקטל"

שלום,
הכתובת שאליה בחרת לנתב את הפורטים - 127.0.0.1 אינה הכתובת הנכונה, קרוב לוודאי.
הכתובת שאתה צריך למצוא ולכתוב שם היא הכתובת הפנימית ברשת שלך, שהיא לרוב מתחילה ב192.168.

כדי למצוא את הכתובת: פתח את לוח הבקרה, בחר בחיבורי רשת, ולחץ על כרטיס הרשת שלך... אתה אמור לראות את כתובת הIP הפנימית (שלרוב מוקצית ע"י הראוטר), ואותה אתה צריך לכתוב בשדה source IP. ראה תמונה : https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...06/27347603.jpg

אני לא מכיר את הראוטר הספציפי הזה, אבל אני יכול לומר בוודאות שהכתובת 127.0.0.1 הינה כתובת שאינה משמשת לתקשורת אינטרנט אלא לתקשורת בין המחשב לבין עצמו, ולכן היא לא נכונה.

מקווה שעזרתי

נערך לאחרונה ע"י agmony בתאריך 06-11-2006 בשעה 18:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2006, 08:56
  agmony agmony אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
מוזר, במסך הזה לא כתוב לאיזה IP פנימי הפורטים מופנים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj-burekas שמתחילה ב "low-id אימיול בראוטר ASUS WL-520g ומודם אלקטל"

שלום,
את הIP הפנימי ברשת שלך אתה כבר יודע? (הוא קרוב לוודאי מתחיל ב192.168.1, לפי הכתובת של הראוטר שרשמת)...מה שאני רואה במסך שצירפת היא האפשרות virtual DMZ. מה שהאפשרות הזו עושה הוא לפתוח את כל הפורטים כברירת מחדל, למחשב ספציפי אחד. מה שזה אומר זה שברגע שתכתוב במסך הDMZ את הכתובת הפנימית שלך ותפעיל את האפשרות הזו, תוכל להשתמש בכל תוכנות השיתוף כרגיל, בלי צורך להפנות פורטים נוספים עבור כל תוכנה.

אבל, האפשרות הזו לא מומלצת ויש לנסותה רק כנסיון אחרון, כשאין ברירה. זאת, משום שברגע שכל הפורטים נפתחים במחשב מסויים, הוא חשוף להתקפות ואינו מוגן עוד ע"י הראוטר בשום צורה (פיירוול וכו') כלומר, הוא חשוף לגמרי אל האינטרנט. אם תבחר להפעיל אפשרות זו, עליך להתקין אנטיוירוס טוב (אפשר חינמי כמו AVG למשל), ופיירוול (zonealarm free) על אותו מחשב בכדי להגן עליו ברמת התוכנה.

מקווה שזה עזר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר