לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2006, 21:08
  DownLoad_Master DownLoad_Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל DownLoad_Master
אהה.. חמודי כן?, מתוק שלי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "סליחה חמוד אני טעיתי אתה לא צריך להגיד לי מה לעשות אני יותר ותיק ממך"

בוא אני אספר לך משהו, לא מודדים את המשתמש לפי כמות ההודעות שלו, אלא לפי מה שהוא כותב, ולפי איזה תאריך אני פה, זה שאני מגיב רק לדברים לעניין זה לא אומר שאני לא מבין, זה כמו שתשווה לבנאדם שאומר 3000 מילים, לעומת אדם שאומר 1500 מילים, משום שהאדם שאמר 3000 מילים מקשקש כמעט בוודאות, זה תלוי במה שאני אומר, ולא בכמה.

זאת לא הכמות, זאת האיכות.

אני לא משתמש חדש פשוש שלי, אני פשוט לא מגיב לכל דבר שאינו נחוץ, אני אדם יעיל שמגיב רק למה שנחוץ לי, אם יהיו לי 20 אלף הודעות לא יהפכו אותי לאדם מאושר יותר, או מבין יותר.

נערך לאחרונה ע"י DownLoad_Master בתאריך 10-11-2006 בשעה 21:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2006, 00:12
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
אם אתה אומר שאתה כותב רק דברים מועילים אז תיראה על מה אתה מבזבז את ה150 הודעות שלך
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי DownLoad_Master שמתחילה ב "אהה.. חמודי כן?, מתוק שלי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DownLoad_Master
בוא אני אספר לך משהו, לא מודדים את המשתמש לפי כמות ההודעות שלו, אלא לפי מה שהוא כותב, ולפי איזה תאריך אני פה, זה שאני מגיב רק לדברים לעניין זה לא אומר שאני לא מבין, זה כמו שתשווה לבנאדם שאומר 3000 מילים, לעומת אדם שאומר 1500 מילים, משום שהאדם שאמר 3000 מילים מקשקש כמעט בוודאות, זה תלוי במה שאני אומר, ולא בכמה.

זאת לא הכמות, זאת האיכות.

אני לא משתמש חדש פשוש שלי, אני פשוט לא מגיב לכל דבר שאינו נחוץ, אני אדם יעיל שמגיב רק למה שנחוץ לי, אם יהיו לי 20 אלף הודעות לא יהפכו אותי לאדם מאושר יותר, או מבין יותר.

לפי מה שבנתי ה150 הודעות המסכנות שיש לך הם רק לדברים מועילים שאתה כותב אז רק תסביר לי מה מועיל בזה שאני טעיתי בפורום ואתה כותב לי את זה:
"קח לך כמה שעות טובות, שב מול המחשב, חפש בלובי הפורומים טוב טוב, ותמצא את הפורום המתאים"
רק תגיד לי מה מועיל בזה כי אני לא מבין במה זה יעזור לי אני פשוט טעיתי בפורום אז למה ישר להגיב את מה שכתבת... בקיצור יש לך הרבה מה לילמוד ממני ההצעה שלי היא לחפש את כל התגובות שניכתבו על ידי ותשב ותילמד קצת לידע הכללי שלך זה לא יזיק לך רק יועיל...
ואם אתה חושב שאני אתווכח איתך כדי שהמונה של ההודעות שלך יעלה אתה טועה אני מבין מה אתה רוצה לעשות אתה רוצה להגיב להודעה הזאת גם כדי שיהיה לך יותר מ150 הודעות... בקיצור לילה טוב ביי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר