לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2006, 16:49
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
אני גם ממש קשה עם אוכל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chaos15 שמתחילה ב "אוכל בצבא"

בבית אני הכי מפונק בעולם, אני אוכל רק דברים שאני אוהב, אני ממש לא נוגע במאכלים שלא נראים לא טוב, או שהריח לא נעים ואני שולל כמעט כל דבר חדש.

ואיך שהוא בצבא הסתדרתי, שהייתי רעב הייתי אוכל מה שיש, שלא הייתי רעב לא הייתי אוכל (בשטח לדוגמא הארוחות שלי הסתכמו בבוטנים והסוכריות ששוברות את השיניים, לפעמים הייתי אוכל זייתים אם לא היו פותחים אותם עם הפותחן של הטונה)

בקשר לשק"ם, בניגוד למה שמישהו רשם לך רוב הסיכויים הם שלא יהיה לך שק"ם כל יום במהלך הטירונות אלא רק בסופי שבוע או פעם ב..
אני ממליץ לך להתגייס עם ראש פתוח לאוכל, תנסה לאכול מה שמגישים, אל תהיה כל כך בררן, אם אתה רואה שאתה באמת לא מסוגל לאכול תפנה למפקדים שלך, הם ידעו איך לעזור.

עוד דבר, אם אתה מגלה שיש לך מה לאכול בבסיס אבל בשטח אתה לא מסוגל לגעת במנות קרב גם פה אפשר תמיד למצוא פתרונות, לי היה חיל שאישרנו לו להוריד ממתקים לשטח ותמיד דאגנו שהוא יקבל פירות וירקות שהוא כן אוכל. בשורה התחתונה לכל האוכל בשטח יש טעם של חול זה לא משנה מה זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:11

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר