לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2006, 18:45
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
'סדר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי KarnafZ שמתחילה ב "תוכל לפרט קצת על הטירונות?..."

מבחינת כושר - אין מה לדאוג. בתחילת הטירונות יש בראור פתיחה שבודק את הרמה של החיילים. בטירונות הכושר משחק תפקיד גדול יותר אבל בתקופת המקצועות (כשלומדים במגמה שאליה נבחרת) ובצמ"פ הכושר משחק תפקיד קטן יותר. אין צורך להתחיל להתאמן כמו משוגע. תבוא איך שאתה ויהיה בסדר.

הטירונות אמנם אינה קשה ביחס למקומות אחרים אבל יש בה קטעים נאחסים כמו בכל מקום. מה שנחמד זה שהיא קצרה - חדשיים וחצי ובמהלכה תלמד לתפעל m-16 מנוסר; לבצע תרגילי פרט וחוליה; תעבור שבוע שדאות שבו תלמד על הסוואה וכיוצא בזה; תהיה בשבוע בסיסיות (שומרים בעמדות מוזרות בבסיס), שבוע אבט"שים שהוא נחמד מאוד; שבוע עימות מוגבל שבו תלמד לבצע מארבים, פטרולים, מחסומים וכיוצא בזה.

אני ביצעתי את האימון בפלוגת הכשרה של חטיבה 401 ודי נהנתי. לא משנה לאן תגיע (למעט מרכבה 7. יצא לי להיכנס לטנק וזו לא חוויה כ"כ נעימה - ראיתי קופסאות גפרורים עם יותר מקום) בסוף תגיע למקום טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2006, 03:58
  unqiue unqiue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "'סדר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי metooshelah
מבחינת כושר - אין מה לדאוג. בתחילת הטירונות יש בראור פתיחה שבודק את הרמה של החיילים. בטירונות הכושר משחק תפקיד גדול יותר אבל בתקופת המקצועות (כשלומדים במגמה שאליה נבחרת) ובצמ"פ הכושר משחק תפקיד קטן יותר. אין צורך להתחיל להתאמן כמו משוגע. תבוא איך שאתה ויהיה בסדר.

הטירונות אמנם אינה קשה ביחס למקומות אחרים אבל יש בה קטעים נאחסים כמו בכל מקום. מה שנחמד זה שהיא קצרה - חדשיים וחצי ובמהלכה תלמד לתפעל m-16 מנוסר; לבצע תרגילי פרט וחוליה; תעבור שבוע שדאות שבו תלמד על הסוואה וכיוצא בזה; תהיה בשבוע בסיסיות (שומרים בעמדות מוזרות בבסיס), שבוע אבט"שים שהוא נחמד מאוד; שבוע עימות מוגבל שבו תלמד לבצע מארבים, פטרולים, מחסומים וכיוצא בזה.

אני ביצעתי את האימון בפלוגת הכשרה של חטיבה 401 ודי נהנתי. לא משנה לאן תגיע (למעט מרכבה 7. יצא לי להיכנס לטנק וזו לא חוויה כ"כ נעימה - ראיתי קופסאות גפרורים עם יותר מקום) בסוף תגיע למקום טוב.

אם תוכל לפרט מה היה החלק הכי קשה עבורך במסלול שריון ולמה, זה יהיה טוב...

ישן 03-11-2006, 11:32
  אסי_19 אסי_19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אסי_19
לא צריך להגזים...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי nt2000 שמתחילה ב "כן זה נכון, כיוון שהטנק שלהם..."

גם אני מחטיבה 7, וגם אני שרתי בשבתות בביסל"ש על 401 "הם עושים רק חי"ר", אבל כיום זה כבר לא מדויק, ממה שאני יודע, בקביעות יש גדוד מ-401 שעושה קו טנקים, והאחרים עושים קוי בט"ש (כמובן שמתחלפים..),
ב-7 בד"כ שני גדודים עושים קוי טנקים והגדוד השלישי קו בט"ש. שוב, זה מה שקורה בד"כ.
גם אני סיימתי מסלול ביום רביעי, ובאותו יום נקלטנו בלטרון אצל הגדודים המבצעיים, אני רק אספר שהגדוד שלי שלח רק את המשקי"ת ת"ש והשלישה, כי פשוט כל הפלוגות בגדוד משתתפות במבצע בבית חנון, מצד שני, לגדוד אחר מ-7 לקח 10 דקות נסיעה ללטרון- הקו שלהם זה באיזור מכבים-רעות....
‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎
כך שאין מה להכליל, לפעמים תעשה קוי בט"ש, ולפעמים קוי טנקים, ממה שהבנתי המסקנות מהמלחמה האחרונה הן להוסיף משמעותית אימונים על הטנקים גם בפלוגות המבצעיות.

לגבי הטנק 2-ב', אין ספק שככל שהטנק ישן יותר, ככה אנשי הצוות מקצועיים יותר, גם מחירי הפגזים של 120 מ"מ (מרכבות 3 ו-4) גבוהים בעזרות ומאות אחוזים מפגזים של 105 מ"מ, כך יוצא שלצוותים על מרכבה 2-ב' יש הרבה יותר הקצאות לירי כבידה מלצמ"פניקים של 401 ו-188. יש שמועות על צוותי טנקים מ-401 שלא ידעו איך להחליף חוליה בזחל במהלך המלחמה האחרונה, דבר שכל חייל מ-7 מתנסה בו לפחות עד סוף האימון המתקדם.

7 את החטיבה!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר