לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2006, 01:46
צלמית המשתמש של balvan64
  balvan64 balvan64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
ה- support של Leadtek למי שמתכוון לקנות ולמעוניינים בכלל.

רק רציתי לשתף אותכם באכזה שלי מחברת Leadtek
יש לי 7900GT שלהם ואני מנסה לקבל מהם כמה תשובות ולא מצליח ובכלל הם על הפנים בשירות.

1. זמינות הדרברים:
לא ברור אף פעם איזה דרייבר יש להוריד, הקישורים לא עובדים וצריך להיות פרופסור כדי להבין איפה הדרייבר שמתאים לכרטיס שלך, האתר שלהם על הפנים.
לתוכנת ה- Overclocking והtweaks לא ניתן למצוא Update חוץ מבאתר שלהם בהולנד, וגם שם הוא לא הכי חדש שיצא, מה גם שהתוכנה על הפנים מי שמכיר אותה.
בנוסף הדרברים שלהם לא מאושרים ע"י מיקרוסופט, חברה כזאת גדולה לא מקבלת את החתימה הדיגיטלית של מיקרוסופט??? אפילו חברות של 10 איש בארץ מקבלות חתימה דיגיטלית של מיקרוסופט, לא פלא שיש לי בעיות עם הדרברים, כניראה הם לא קיבלו אישור בצדק.

2. התמיכה התכנית:
הפנתי לפני יותר משבוע שני מיילים לתמיכה של Leadtek, ולא זכיתי לתשובה או תגובה, שם דבר לחלוטין, ניסיתי לשלוח להם שוב את המיילים שאני כותב שלא קיבלתי תשובה, כמובן שזה לא עזר, שלחתי את המיילים לכל ה Support שלהם בכל הארצות ול sales ולאיפה שלא תרצו, אף אחד לא ענה לי, לפני חצי שנה שניסיתי ליצור איתם קשר הם ענו אחרי שבוע אנגלית קלוקלת ושלכו לי לינקים ל database לשהם למקום שבכלל לא קשור לשאלה.

המיילים:

Hello,

My name is ***** I own Geforce 7900GT Extreme and I find Winfox really irritating and rather work without it.

I want to know a few things before I choose to uninstall it:
1. What does it do for me? What will I miss on by uninstalling it?
2. My card is factory overclocked, is it the Winfox Program that imposes the overclocking or will my card still be overclocked without loading Winfox?

3. If I choose to overcloked my Card farther (beyond the factory overclocking) will I need to constantly run Winfox for it? Or is it something that is saved on the card or some system files that Winfox alter once and than I don’t have to run it again to maintain?

Having bad experience with your support in the past, I politly urge you to carfully read each of my above questions and reply to them with more than 2-3 words.

Also, do not send me links to your FAQ\Knowlage base!

Thank you,

Hello,

My name is ***** I own Geforce 7900GT Extreme and I’m trying to determine which drivers to use with it.

To my understanding I can use either the driver provided from your site, or the NVIDIA driver.

It seems that the NVIDIA drivers update a lot more than yours.

Currently these are the two available drivers:

Leadtek’s “W2K_NV4x_8391.exe” updated 27.06.2006 (dd.mm.yyyy)
NVIDIA’s “93.71_forceware_winxp2k_english_whql.exe” updated 08.11.2006 (dd.mm.yyyy)

I have a few questions concerning this issue:

1. What is the difference between your drivers and NVIDIA’s Drivers?

Is it basically the same driver only packed with some Leadtek pictures to make it look like your own?

2. If it is the same, than your 83.91 is parallel\includes\consists of which NVIDIA drivers version?

3. If the drivers are not the same, are the NVIDIA drivers 100% compatible with my Graphic card?

4. Which of the 2 drivers should I install now, And why?

Another question:

In Winfox there is an option to Update “WDM Driver” what is it?

Every time I try to update it pops me a message to go to the control panel to change Windows XP settings and does nothing, why is that?

Having bad experience with your support in the past, I politely urge you to carefully read each of my above questions and reply to them with more than 2-3 words.

Also, do not send me links to your FAQ\Knowledge base!

Thank you,

כמו שאמרתי שום תשובה, התמיכה לא גרועה, פשוט אין תמיכה!

Samsung 22" 226BW 1680x1050
Asus Radeon EAH5870 1GB
Seasonic 750W

נערך לאחרונה ע"י balvan64 בתאריך 17-11-2006 בשעה 02:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2006, 11:28
צלמית המשתמש של balvan64
  balvan64 balvan64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Krush שמתחילה ב "לא דיברתי על זה בכלל (או שלא..."

אף פעם לא הבנתי את עניין השרשור בפורומים פה.

בכל אופן אני זוכר שפניתי ל westren digital עם בעייה בHD
והם ממש עזרו לי והתכתבו איתי עד שגילינו את הבעייה והם הוציאו לי תדפיס ללכת איתו לחנות כדי להראות שה HD נדפק ושיחליפו לי אותו.

כמובן שאם הייתי מגיע לחנות בידיים ריקות הם היו אומרים לי לשים אותו לכמה ימים לבדיקה ואז היו מודיעים לי שהוא עובד מצויין ואני יכול לקחת אותו חזרה.

יצרן בקנה מידה כזה חייב לענות למיילים שלו תוך פחות משבוע, אם הם שמים מייל של תמיכה הם צריכים לענות, חברת ענק כזאת לא יכולה לענות ללקוחות שלה? כרגע אני לא מאמין שהם יענו אי פעם אבל אני יעדכן.
Samsung 22" 226BW 1680x1050
Asus Radeon EAH5870 1GB
Seasonic 750W

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר