לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2006, 19:16
צלמית המשתמש של mermaid
  mermaid mermaid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.02
זה נכון מה שאני אומרת...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי yond שמתחילה ב "ליטל, נכון..?"

אין לך מה להעלב....
חובלים הם אחלה אנשים רק שרובם תופסים קצת יותר מדי מעצמם,עכשיו אני נזכרת שדיברנו וכן אני זוכרת שאמרתי לך שוואלה אולי אתה לא מה99 אחוז שכן משתנים, אני הכרתי גם מספיק חובלים כדי לדעת שרובם נ-ר-א-י-ם צהובים כאלה:> אבל אתה חובל אז מן הסתם שאתה לא תסכים איתי....ואתה משתייך אליהם אז זה נראה לך אחרת.... אבל אני אומרת לך מהזווית ראיה שלי איך לי זה נראה, ושוב כמו שאמרתי,זה לא קורס רע זה אחלה קורס וזה אנשים טובים,ואנשים שמגיע להם, ואנשים שעבדו ממש ממש קשה כדי להיות חובלים,כי זה באמת קורס קשה. אבל זה לא אומר שאחרי הקורס אתה מעל כולם,כי כולם בני אדם, ויש כאלה שמתייחסים לאחרים כאילו הם מעליהם וזה מה שהופך אותם למעצבנים:/ ושמעתי לא פעם לא פעמיים ולא שלוש על סטילנים או דבורנים שהתלוננו על הקצינים שלהם,ואפילו אני התלוננתי על הקצין שלי החובל הכי מטומטם שאי פעם הכרתי....אז בוא נסגור את זה פה, שפשוט אם מי שרואה את מה שכתבתי הולך להיות חובל,תעשו הכל כדי שלא ישנאו אותכםםםם!!!תהיו אחלה עם הלוחמים שלכם כי בסך הכל כולם משפחה אחת גדולה וזהווו תעשו חיים ב7 שניםP:

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2006, 02:03
צלמית המשתמש של ראג'אר
  ראג'אר ראג'אר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ראג'אר
בסופו של דבר
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי mermaid שמתחילה ב "זה נכון מה שאני אומרת..."

חובלים הם גננות. התפקיד שלהם זה להיות גננת.
אם את אומרת שחלקם "חושבים את עצמם", אז אין סיבה הכי בעולם שלא לשנוא אותם בתור פקודים שלהם.

מניסיון קטן שראיתי איך היחס, הפקודות, הקשר שבין החובלים לבין החילים (סטי"לניקים\דבורניקים), החובלים הם נטו גננות!

ובכלל, מי רוצה גבר שיכל להעלם לחודשים מהבית אם צצה שליחות קטנה עם הספינה לארה"ב, או סתם הפלגה "קטנה" ושיגרתית של כמה שבועות לאיי לעולם לא , אלא אם ברצונה לחיות חיים כפולים ולקבל משכורות מהנות מידיי חודש...

רק חיילי זרוע מז"י!

26-40 עושה ת'צ'יפס יותר טעים! 91-05 עושה ת'צ'יפס יותר יבש!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:59

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר