לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2006, 00:25
  Matanr Matanr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
צודק
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי OrUsH69 שמתחילה ב "צילומים ב 10 מ''מ הם אומנם..."

צודק, אבל מוזר שניקון בעצמם קוראים לה עדשת פיש
הכיתוב הזה מופיע על האריזה.... אולי נוצר בלבול כי רק חלק מהתמונות שבאוסף ההוא הן פיש השאר באמת Wide.

לגבי העלאת התמונות, אני מתנצל אבל רצית להקדים תרופה למכה מפני שלא חשתי שיש איזה אספקט אמנותי חוץ מסטיילניג וביצוע וחשתי שמדובר בתמונות לאלבום ולא משהו שיש לדון בו (למרות שהייתי שמח) ולא רציתי ליפול לקטגוריה של "אוי תראו איזה - אכלתי חומוס וצילמתי אותו". -מקווה שהבנת. קשה לי להתבטא....

אני אישית נורא נהנתי בצילומים ואני אפילו מופיע בחלק מהן (חולצה ירוקה צהובה) וצילמתי חלק ע"י שימוש בשלט וחצובה.
זה היה יום נהדר עם צבעים מדהימים שלא ראיתי עדיין מהמצלמה שלי. (אומנם חלק חיזקתי באופן מוגזם בכוונה בכדי להגיע ללוק המושלם מדיי הזה שבי עורר צחוק פנימי. כך הרגשתי באותם הרגעים- החברים הכי טובים שלי, אוויר טוב, מוסיקה טובה מהאוטו שליד. הכל היה חיובי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר