לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2006, 07:38
  מרכז מידע-מיטב-צה"ל מרכז מידע-מיטב-צה"ל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
טייס
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "השתתפתי בגיבוש טיס האחרון..."

שלום רב,

אתה מתכוון לדחיית גיוס (דח"ג) ולא דחיית שירות (דח"ש) ?
בכל הקשור להקדמת הגיוס שלך הכי טוב זה להגיש בקשה רשמית דרך האתר או בפקס ללשכת הגיוס שלך, כמו כן במקביל לחיל האוויר ( למרות שהם לא מחליטים על כך ).
גיבוש בזמן שירות זה אכן דבר שקיים אבל לרוב זה במקרים קיצוניים. כפי שבוודאי הבנת אם לא עברת את הגיבוש הנוכחי לא תתגייס לטייס עם המחזור שכן עבר את הגיבוש. במידה וצה"ל יגייס אותך בדצמבר - הוא לא יכול להחזיק אותך בלא מעש עד מרץ תחת ההנחה שתעבור את הגיבוש - ועל כן ייאלץ לשבץ אותך.
אולם , כפי שציינתי בעבר , תמיד יש חריגים - ואתה מוזמן לשלוח את בקשתך ביתר פירוט ללשכת הגיוס שלך ולחיל האוויר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2006, 08:58

שינוי בסטטוס הרפואי
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "ועדה רפואית..."

שלום רב,

על כל שינוי במצב הבריאותי או הסטטוס הרפואי שלך עליך להודיע ללשכת הגיוס.
זאת על ידי פקסים מפורטים ללשכת הגיוס שלך.
טלפון לוודא שהפקסים הללו התקבלו.
שווה לרשום במפורש שחל שינוי במצבך הבריאותי ... להלן הממצאים... ושיש לזמן אותך לבדיקות וועדה רפואית לקביעת פרופיל מחודש.

לאחר שלשכת הגיוס יקבלו את פנייתך הם ישקלו מהו המועד המתאים לזמן אותך.

הכי חשוב מבחינתך - זה להודיע על כך ללשכת הגיוס - הם כבר יידעו איך לטפל בזה.
כל הפקסים וטלפונים של לשכות הגיוס נמצאים באתר עולים על מדים.

http://www.aka.idf.il/giyus/main/

ישן 30-08-2006, 16:54
צלמית המשתמש של אביצ
  אביצ אביצ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל אביצ
עזרה גיוס בנובנמבר לבינ"ש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרכז מידע-מיטב-צה"ל שמתחילה ב "נציג מיטב בפורום!!"

אני בן 21 , לפני צבא ואני רוצה להתגייס בנובמבר (בעקרון אני רוצה לנחל חרדי, למרות שגם משהו אחר עדיין באופציה..). אמרו לי שמגיל 22 משרתים רק 16 חודש, ואני ב- 9 לנובמבר אהיה בן 22. השאלה היא- קודם כל האם זה נכון שמקצרים כך את השירות (האם זה לא התבטל ג"כ כמו קיצור השירות הרגיל ש"נדחה" עקב המלחמה)? והשאלה העיקרית - אני במסלול של "תורתו אומנותו", לא הסדר ואני כרגע לא מעוניין להמשיך ללמוד בישיבה, עד הגיוס. האם אני צריך לחשוש שיגייסו אותי קודם, האם כדאי בכ"ז לחזור לישיבה, לפחות לעוד חודש-חודש וחצי, שלא יעשו לי בעיות? האם כדאי לדבר על זה עם מישהו? אולי מישהו ממדור בינ"ש? איך משיגים אותם?

אשמח אם תוכל יכול לענות באמת בהקדם האפשרי, שאני לא אמצא את עצמי בטעות עם צו גיוס...תודה רבה

ישן 31-08-2006, 10:14
  pampamlala pampamlala אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.06
שאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרכז מידע-מיטב-צה"ל שמתחילה ב "נציג מיטב בפורום!!"

שלום נציב מיטב.
אני בעל פרופיל קרבי אך בגלל שלמדתי במגמה טכנולוגית אני מיועד לשירות במערך הטכני...
רציתי לשאול בקשר לתפקידים בחיל תקשוב לבעלי פרופיל קרבי

חשוב לציין שאני בעל פרופיל קרבי, מפני שכשהתקשרתי לאיתור בחיל תקשוב היה רק מענה קולי שאמר "מי שבעל פרופיל קרבי יעשה קורס במשך 12 שבועות וישובץ ביחידות השדה"...
רציתי לשאול בקשר לתפקיד של מנהל רשת מחשבים (מפעיל מחשב) לדוגמא, אני יכול להגיע לשם?

או שלבעלי פרופיל קרבי יש תפקידים מסויימים בחיל התקשוב? אם כן מהם? נחשבים כלוחמים, תומכי לחימה או ג'ובניקים?

במידה ויש לי שאלות נוספות על חיל התקשוב איפה אוכל לשאול ?
תודה!
ישן 04-09-2006, 18:59
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי itai2k שמתחילה ב "[QUOTE=מרכז..."

הוא ענה על השאלה "מתי יחזור הקיוסק לפעילות?" והיא שאלה את הסיבה שמלחתחילה הוא מושבת. (וזה לא עדכון נתונים, לוקח בדיוק שבריר שניה לעדכן נתונים)

כרגע המצב הוא שהקיוסק מושבת, אפחד לא יודע למה, ואין שום תאריך או אפילו הערכת זמן למתי הוא אמור לחזור. "עוד כמה ימים" זה לא, כי זה ככה כבר בערך חודש. זה יכול להיות שנה אפילו. אז תאריך אי אפשר לתת, שייתנו לפחות סיבה.

העניין הוא, שיכול להיווצר מצב של מלש"בים שמפסידים זימונים. היה לי פעם זימון ללשכ"ג שהיה רשום לי בקיוסק המידע ולא קיבלתי שום זימון מודפס בדואר בנוגע לנושא, אם לא הייתי מקבל את ההודעה לאימייל ונכנס לבדוק, לא הייתי יודע בכלל שאני אמור להגיע ללשכת הגיוס. (ואגב, מאז שהקיוסק נפל, קיבלתי כבר 3 הודעות על עדכון נתונים, מאיפה אני יודע אם זה תקלה טכנית כמו שנור כתב באשכול המעוגן, או באמת עדכון?)

מה בדיוק אתם מציעים לעשות? להתקשר כל פעם שאני מקבל אימייל? או פשוט להתקשר רנדומלית כל כמה ימים, לוודא שאני לא מזומן לכל מקום?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 06-09-2006, 07:23

שיבוץ פרופיל 45
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי ShArKiMaN שמתחילה ב "אני רוצה קורסים דרג א'!!!!!!!"

שלום רב,

ראשית איני מכיר את סיפורך האישי , ונתוניך האישיים.
כפי שאתה בוודאי יודע, כל שיבוץ לצה"ל נקבע בין היתר על בסיס נתונים אישיים.
ישנם קורסים רבים אשר פתוחים לבעלי פרופיל 45 וזאת בהתאם לנתונים האחרים - סעיפי ליקוי ספציפיים , קב"א/דפ"ר , הרצונות אשר אתה הגשת במנילה ועוד.

במידה ואכן שיבצו אותך לעובד כללי ייתכן וקשורים בכך עוד נושאים מעבר לפרופיל.

אני מציע לך לפנות בפנייה רשמית בפקס ללשכת הגיוס בצירוף המזהים האישיים שלך.
במידה ולא יוכלו לעזור לך, בוודאי שביום הגיוס כאשר תפגוש קצין מיון - תציג בפניו את קובלנותיך.

אם בכל זאת יש לך עוד שאלות אשמח לענות באופן יותר אישי דרך דואר אלקטרוני.

ישן 20-09-2006, 07:25
  pampamlala pampamlala אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.06
למה האטימות?

שלום רב נגיד מיטב!
אני קצת בבלבול מהצבא, אני מרגיש שהם לא מתייחסית בכלל כמו שצריך ונותנים תשובות מתחמקות.
הייתי מיועד לקרבי , ופתאום שינו לי את התאריך לתאריך חדש.
שאלתי אותם מה זה , הם אמרו שאין להם מושג ...
אחרי כמה זמן הגיע לי מכתב לדרג 3 עדיפויות (מערך טכני) , ולא היה שום כתובת להחזרה ושום מעטפה מצורפת להחזיר (כמו שכתוב שם להחזיר במעטפה המצורפת).
דיברנו על הלשכת גיוס אני ועוד חבר שקיבל והם אמרו שזה לא מעניין אותם.
אחרי כמה זמן התקשרו אלי מאיזה מקום ושאלו אותי באמת לגבי השיבוץ.
אז בחרתי משהוא מסויים בעדיפות ראשונה.
עכשיו התקשרתי ללשכת גיוס, ושלחתי להם פקס בעניין כמה תפקידים שאני מעוניין בהם במערך הטכני.
הם אמרו לי שהם לא אחראים על זה, ואין להם קשר לשיבוץ שלי ומה שהם יכולים לעשות זה לתת לי דואר של מדור קד"צ.
שלחתי דואר למדור קד"צ , אחרי שבוע התקשרתי לבדוק מה קורה עם זה.
ענתה לי אחת , אמרתי לה את התעודת זהות היא אמרה נגמרו המיונים .
התפקידים שביקשתי הם תפקידים שקשורים למערך הטכני ללא מיונים, אמרתי לה את זה והיא אמרה אה כן - אבל אין מה לעשות.
אמרתי לה אולי את יכולה לעזור לי, למי לפנות כדי לבקש תפקידים מסויימים שבהם אני מעונין, היא אמרה שאין מה לעשות .
ניסיתי לשלוח פקסים לחיל עצמו, שאני מעוניין בו, כמה ימים והפקס פשוט לא עבד.
בטלפון לא היה להם פתרון בשבילי...

אולי אתה יכול לעזור לי פה? למי אני צריך לפנות?
אני לא ביקשתי תפקידים עם מיונים, בסך הכל כמה תפקידים שאני חושב שבהם אוכל לתרום בצורה הטובה ביותר, שקשורים למקצוע שלמדתי בבית הספר.

תודה!
ישן 28-09-2006, 14:02
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
הדרכה בצבא

קיבלתי אתמול צו לרישום ולבדיקות, ואני כבר חושב הלאה, אני עברתי בכיתות ט'-היום (יא') וכנראה גם שנה הבאה (יב') קורסי הדרכה ואני מדריך השנה וכנראה גם שנה הבאה קבוצות של חניכים בכיתות ט'.
יש לי ניסיון עשיר יחסית בהדרכה, ואני רוצה להדריך בצבא, הבעיה זה שאני לא מוצא מידע על זה, ובכלל אני מתחיל להאמין שלא קיים דבר כזה... בטח יש משהו שמתאים לנתונים הנ"ל.
אשמח למידע ומיקוד ספציפי יותר.

ישן 29-09-2006, 01:40
צלמית המשתמש של Thedarkdragon
  משתמש זכר Thedarkdragon Thedarkdragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Thedarkdragon שלח הודעה דרך MSN אל Thedarkdragon

שלום.
הייתי אמור להתגייס עוד באוגוסט אבל הורדתי פרופיל לפני הגיוס ולכן התאריך שונה.
התאריך גיוס חדש שלי הוא 6 בדצמבר, כלומר עוד חודשיים. והפרפיל שלי הוא 64. לפני זה היה לי פרופיל 97 ולכן שלחו לי שאלון יח"ש. אחרי שהורדתי פרופיל השאלון יח"ש הרי לא תקף כי זה קרבי ו64 לא...תקן אותי אם אני טועה. אם כך, למה לא שולחים לי מנילה רגילה?
ישלחו לי?
ניסיתי כבר הרבה פעמים להתקשר ללשכת גיוס והם לא עונים.. גם שלחתי אליהם שאלות והם גם לא עונים פשוט..
אתה יכול לעזור לי בנושא? כי אני לאיודע מה לעשות..

תודה רבה מראש

ישן 08-10-2006, 23:25
  שלומקה שלומקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06

*** שלום לכם אז ככה יש לי 4 שאלות, הפרופיל הרפואי שלי הוא 82, התקשרתי למדור סיירות אחרי שלא קיבלתי יום סיירות והוא אמר לי אתה מתאים מבחינה רפואית אבל יש בעיה עם הנתונים האישיים ואני לא יכול לפרט לך יותר מזה.

בנוסף אני קיבלתי גיבוש צנחנים דובדבן (אם זה אומר משהו בכלל על הנתונים האישיים)

מישהו יכול לעזור לי ? האם יכול להיות שבכל זאת הבעיה היא בזה שהפרופיל שלי הוא 82 ויש סעיף שמונע ממני לקבל את יום הסיירות? האם אני יכול לבקש חריג ומהם הסיכויים שיאשרו לי? האם יש אפשרות להעלות את הנתונים האישיים?

*** איך אני מבקש חריג ליום סיירות? מה בדיוק אני עושה? אני לא מבין בזה כלום..

*** איך אני יכול לדעת על מה ירד לי הפרופיל ל 82 ? האם אני יכול לברר את זה?

*** שאלה אחרונה שלי קראתי באתר צה"ל עולים על מדים (http://www.aka.idf.il/giyus/kadatz/...&sideScroll=567) שלקורס מכ"ים ניתן לצאת ע"י מיון קדם צבאי זאת אומרת שיש כאלה שמקבלים את הבחירה הזאת במנילה, במידה ולא קיבלתי את האפשרות להיות מפקד כיתת טירונים ואני כן מעוניין לעשות את זה, מה אני עושה ואיך אני מקבל את זה ? אותה שאלה לגבי מדריך כושר גופני ( מד"ס ) במידה ולא קיבלתי במנילה את האפשרות כיצד אני מגיע לזה בכל זאת?
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:38

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר