לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2006, 11:21
צלמית המשתמש של עידן למבורגיני
  עידן למבורגיני עידן למבורגיני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.06
תשובות
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ^GammaRay^ שמתחילה ב "נראה לך מישהו באמת הספיק..."

א. תנסה, לרבים זה הצליח
ב.אם אתה חותם ויתור (אם לזה התכוונת) ועברת רק את הגיבוש הזה לפי דעתי אתה תוכל לקבל ראיון צנחנים...בזה אני לא בטוח
ג.אם אתה פצוע ואין לך יכולת להתאמן אל תתאמן, אתה יכול לדחות את הגיבוש או לגשת אליו בלי להתאמן הרבה, לך לרופא שיחווה עלייך את דעתו. בכל מקרה אני מכיר חברים שעברו גיבוש זה או אחר בלי להתאמן באופן מיוחד (ובוא נגיד שהם לא ספוראים במיוחד)
ד.לא יודע

בסה"כ אני חושב שאין לך הרבה מה לחשוש מצוללות. הרבה אנשים שלא מבינים יותר מדי יגידו לך שזה דפוק ושאתה סוגר כל השירות שלך שבתות...הם לא יודעים על מה הם מדברים, זה משהו מיוחד ואם לא הולך לך בערעור לחובלים לך בכל זאת לגיבוש צוללות, תבדוק, אתה תרוויח חוויה צבאית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2006, 17:48
  Dmith Dmith אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gal_9090 שמתחילה ב "כמה שאלות על צוללות וחובלים"

כמה תשובות...

-) ראיונות אתה יכול לקבל רק אם הגעתה דרך יום הסיירות וסיימת גיבוש חובלים/שייטת13/מטכל.
-) הגיבוש הוא אחד הקשים בצה''ל לדעתי. מה שבטוח שהוא יותר קשה מחובלים. אפשרי לעבור אומנם גם ללא כושר בתנאי שיש לך ראש חזק. אבל הפציעה זאת בעיה.. לי אישית יש פציעה בברך (של לפני שנה בערך) מאיקידו. מזמן שכחתי עליה. במסע כל מי שהיה איתי בצוות נזכר בכל הפציעות שהיו. זה לא פשוט לרוץ 4.5 שעות עם 15 קילו על הגב או האלונקה.. במיוחד בדצמבר. במקומך היתי דוחה עד שלא תבריא לגמרי. סתם חבל, זה יכול לפגוע.
-) אם אתה מתקבל ליחידה, ופורש מהשלב הבסיסי (לא לפני) אתה תקבל שבועה ראיונות כמו כל נפיל יחידות עלית עצמאיות.
-)אף אחד לא ממש יודע לקראת מה הוא הולך עד שהוא לא בא לגיבוש.. בכל אופן דעתי התגבשה דווקא שם. חשוב לציין שאני באתי דרך חובלים ודווקא על חובלים ויתרתי בסוף הגיבוש.

בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י Dmith בתאריך 21-11-2006 בשעה 17:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר