לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2005, 17:13
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
יום סיירות ינואר2005-סיקור מקיף

הבהרה:
מה שאני רושם במאמר לאו דווקא יכול להיות נכון ביום הסיירות הבא{מבחינת התרגילים והסדר}אבל אני בטוח שכך זה יהיה{כי הוא באמת כמו שמאמרים אחרים ציינו אותו}

אז ככה:

מגיעים בשעה 7בבוקר לוינגייט ואיך שנכנסים לוקחים מיד שמאלה והולכים\נוסעים בערך 1500מטר שם יש מגרש חניה גדול{למי שיש רכב}.

לאחר שתגיעו לאיזור תראו מרחוק מספר אוהלים-שם יתרכש היום סיירות.

דבר ראשון שעושים זה ללכת ל"מכולת מדור סיירות" ושם להעניק את טופס הזימון והאישור הרפואי\לאחר מספר שניות אתה מקבל מספר שאותו אתה צריך לרשום על החלוצה מקדימה ומאחורה{אני ההיתי ה1 אז המספר שלי היה"1"}.
לאחר שמקבלים מספר ניתן לחזור לאחד האוהלים ולהניח את התיק ולחכות שיגיעו כולם או עד שיבאו מפקד שסתם משעמם לו בחיים ויסנג'ר אותך בכל מיני עבודות{לנקות\לסדר שולחנות\לפרוק אוכל מהמשאית-כל מיני כאלה}לאחר שהתחילו להגיע כבר ילדים ויש מספר גבוה{לפחות של מספר מאות}בא אחד המפקדים ומתחיל להפנות קבוצות של ילדים לשבת באזורים{נניח כל מי שהמספר שלו הוא עד "80" יושב בנקודה A וכל מי שהמספר שלו הוא בין "80" ל"200" יושב בנקודה B וככה הלאה..}לאחר שהתיישבנו בנקודה שאמרו לנו באה ראש מדור סיירות{בחורה "קצת" מלאה}ומתחילה "לחפור" קצת על היום סיירות ועל מדור סיירות ועל היחידות{לא מידע רלוונטי}היא מחלקת לנו טופס של היום סיירות{הוא מתומצת שם על דף}ולאחר 10דקות בערך בא פקיד ומסביר לנו על ה3יחידות שניתן להתמיין אליהן{שייטת\מטכ"ל\חובלים}ומעניק לנו דפים למילוי העדפה{פשוט מקיפים בעיגול את העדפות שלנו בסדר יורד-1<עדיפות הכי גבוהה 2<בינונית 3<הכי פות חשובה}.

לאחר שמילאנו את הטפסים והחזרנו אותם לפקידים מגיע שלב הבדיקה הרפואית-שולחים אותנו ב2טורים אל אוהל הרפואה ושם ישנם מספר רופאים ששואלים אותך מספר שאלות{אתה מרגיש טוב?ההית חולה בשבוע האחרון וכ'ו...}בדר"כ זה לוקח 2דקות לא יותר מזה,לאחר מכן מגיע שלב תחילת מבחן ה"בר אור" כולם מסתדרים ב"עשיריות" במתחם הדשא ומחכים עד שמגיע מד"ס ומסביר לנו על הבוחן,תחילה הוא עושה לנו "חימום קל" של להקיף איזה שיח במרחק של 30מטר ואח"כ להקיף עוד אחד לידו,לאחר מכן מסתדרים כולם ב2טורים לפי המספרים{כלומר הוא יגיד שכל אלה שהמספר שלהם גדול מ50 יעמדו בטור הימיני וכל אלה שהמספר שלהם קטן מ50 יעמדו בשמאלי}לאחר שעמדנו ב2טורים אחד מול השני אנו מסתובבים ועמדים חזיתית ומי שיעמוד מולנו הוא יהיה הבן זוג שלנו למבחנים{כפיפות בטן ומרפקים}.

משם המשכנו לנקודת מבחן "כפיפות המרפקים" הבן זוג מניח אגרוף על הקרקע ובתורך אתה יורד לכפיפות-אין הגבלה של זמן אבל יש הגבלה של "2שניות" הכוונה ל"2שניות" זה שאסור לך לעשות מנוחה יותר מ2שניות{אם זה קורה לך אז אתה מיד מפסיק}כפיפות המרפקים הם על הקרקע{במקרה שלי היא הייתה לחה עם חול כך שנדבקו אבנים קטנות לידים וזה הפריע-אני עשיתי 67כפיפות והתאכזבתי בגלל שהמשגיחים פסלו מלא שלי{בגלל שלא הגעתי לאגרוף}היה איתנו עוד אחד שם שעשה 90! ותופתעו לדעת שהוא בגובה 1.50 בערך נורא נורא קטן ושחיף-אגב הוא פרש מאוחר יותר ביום סיירות}לאחר מכן המשכנו לתחנת כפיפות הבטן{הכפיפות הן על מזרן נוח ובן הזוג "יושב" עליך בנעילה אתה חייב לשים ידים מאחורי הראש ולהגיע עם המרפקים לברכים-אחרת כל עליה לא תחשב}אל תנסו לחפף או ליצור "קומבינות" עם החברים שלכם משום שבכל תרגיל ישנם לפחות 5משגיחים שרואים ה כ ו ל!

בתרגיל כפיפות הבטן עשיתי 82,לאחר התרגילים הלכנו לאיזור הריצת2000-שאגב לפי דעתי אני חושב שהריצה היא לפחות 2400 היא הייתה הרבה יותר רחוקה ממה שציפיתי שהיא תהיה,הריצה היא על אדמה חזקה{לא בוצית או חולית}וסה"כ המסלול הוא ישר ונוח{עם 2עליות עיקריות}לאחר שאתם מגיעים לנקודות ה1000מטר צובעים אותכם בפס צבעוני{כהוכחה שהגעתם}אני הגעתי במקום ה4עם 8:02{והאמתי התאכזבתי כי היה מגיע לי להיות בין שלושת הראשונים אבל בגלל שההיתי נחמד נתתי להם לדחוף אותי ולעקוף אותי}.

לאחר הבר אור יש ברזיה שאפשר לשתות כמה שרוצים,לאחר מכן מתרכזים כל המעומדים בגיבוש לחלוקת הקבוצות{בא אחד המפקדים ומקריא בקול תחילה את מספר הקבוצה ואז הילדים שיהיו בא-הוא מקריא את המספרים}לדוגמא:"קבוצה1" מספרים-2\66\343\22\56\54\89\98\55 וכך הלאה הקבוצות מתחלקות לפי ההישגים בבר אור{תהיה טוב אתה תהיה בקבוצה של טובים-תהיה גרוע תהיה בקבוצה של גרועים}-ככה זה לפחות היה אצלי בגיבוש.אני ההיתי מספר 1 צוות10

לאחר שהוא מקריא רצים כולם להסתדר בחמישיות ומחכים למפקד לאחר שהוא מגיע הוא מסביר על מה שנעבור ועל איך שנפנה אליו וכ'ו,והוא נותן משימה ראשונה:"יש לכם 4דקות ללכת לשתות 2כוסות מים,לסדר את כל הכלים שלידכם-אלונקה אתי חפירה ג'ריקנים ולהיות מוכנים-זוזו!"

לאחר המשימה מתחיל היום סיירות והולכים אל מתחם הדיונות של וינגייט אנחנו ההינו בדיונה הראשונה והכי קשה אני חושב{אני ראיתי דיונות אחרות}היא הייתה ממש משופעת והחול ממש טובעני ורך ונורא קשה ללכת עליו{שלא נדבר על לרוץ}
התרגיל הראשון ביום הסיירות{וגם הכי קשה לפי דעתי}הוא ה"ספרינטים" כל הקבוצה נעמדת בערך 10 מטר מתחילת "הר הדיונה" שגובהו כ30מטרים בערך ואז פשוט רק ל"חימום" המפקדים{עכשיו כבר יש שלושה}מריצים רצים למעלה מקיפים את הפסגה ויורדים בריצה-אחרי הפעמיים הראשונות זה לא היה קשה כל כך אבל אחרי הפעם החמישית זה כבר התחיל לכאוב,עוד לפני שהתחלנו לקחת זמנים כבר פרשו 2ילדים! ועוד 5בערך התחילו ללכת במקום לרוץ
אז התחלנו לרוץ על "סדרי הגעה" הראשון שמגיע עמוד הכי שמאלי וכולם לימינו-מי שמגיע ראשון כל פעם מקבל את חפירה והתפקיד שלו הוא לתקוע אותו בפסגת הדיונה וכולם צריכים להקיף אותו.

ואז מתחילים הזמנים בהתחלה הם נורמאלים{"יש לכם 2 וחצי דקות להקיף ולחזור"}אבל כל פעם הזמן יורד עד שבשיא הוא הגיע ל"דקה וחצי" ואת זה לא הצלחנו אז חזרנו על אותו ספרינט כל פעם בערך 10 פעמים{פה פרשו עוד 4ילדים בערך}לאחר שנראה ל"מפקדים" שהקבוצה הצטמצמה הם החליטו על תרגיל חדש:

"אלונקה סציומטרית"-לוקחים 5שקים ריקים ממלאים אותם בחול עד הקצה וסוגרים שמים אותם על האלונקה ועולים לפסגת הדיונה+2ג'ריקנים ומניחים אותם שם,התרגיל הוא פשוט ה4הראשונים שמגיעים לוקחים את האלונקה{ששוקלת 100ק"ג}וה2 האחרים לוקחים את הג'ריקנים השאר שלא לקחו כלום פשוט חוזרים בריצה-בתרגיל הזה המפקדים רוצים לראות מי באמת מוכן להשקיע גם כשהוא יודע שזה יכאב לו-אני הצלחתי לסחוב 4פעמים את האלונקה וכל שאר הפעמים את הג'ריקאן.
לאחר חצי שעה של התרגיל הזה פורשים בער עוד 7ילדים ועכשיו אנחנו ממש ממש קצת ומגיעים לתרגיל הפיזי האחרון:

"נשיאת שקים"-ממלאים את כל השקים הריקים בחול וקושרים טוב ומרימים את חמשת השקים מהאלונקה כל אחד לוקח שק ומתחיל את להקיף את הדיונה בעליה{המפקדים מסבירים לפני התרגיל איך זה עובד}בסה"כ השק הוא נורא כבד ובעיקר מפעיל לחץ על איזור הגב והצאור אבל חייבים להמשיך,המסלול של השקים הוא בעליה ואח"כ בירידה לאחר כל שיבוב ותחילת אחד חדש צריך לצעוק בקול מה מספר הסיבוב שלך אל עבר המפקדים-אני הצלחתי לעשות 19 ובאמת ההיתי מרוצה מעצמי כי עמדתי בציפיות שלי.

לאחר התרגיל {כמו בשאר התרגילים }מקבלים הפסקת מנוחה ושתיה של 5דקות.

תרגיל סופי:

"חפירת בור" התרגיל "האהוב" על כולם והכי קל ביום הסיירות יש 15דקות לחפור בור סיספיק לבן אדם{לנו המפקדים חפרו לפני תחילת התרגיל שנחשוב שאנחנו מתכוניים למארב ושנבנה הגנה נגד הפצצה וכל מיני כאלה}המלצה שלי היא לעבוד 6דקות רצוף ולנוח דקה וחצי,לאחר שמסיימים את החפירה של הבור המפקדים עוברים מסביב ומבקשים מכל מלש"ב לדרג את הבור שלו מ1 עד 10 ולדרג את הבור של זה שלידו,כשהמפקדים הגיעו אליי ושאלו אותי אז אמרתי "9" הם שאלו איך כזה ציון גבוה?אז התבדחתי ואמרתי:"טוב תראו יש פה נוף לים,4כיווני אוויר,אוויר טוב נוף מדהים"המפקדים ציחקקו וגם מלא חבר'ה מהצוות{זה עזר לי בסציומטרי}.

אני ממליץ לכל מי שביום סיירות תמיד לפרגן ולהיות נחמד ולעזור בעת הצורך{גם במידה והמפקדים אומרים שהיום סיירות זה יום אישי ובוחן רק אותכם-ותאמינו לי זה בולשיט הם מחפשים את אלה שמפרגנים ועוזרים ברגעים הקשים}.

לאחר החפירה חוזרים למתחם האוהלים ויושבים במעגל ומקבלים טופס מילוי שאלון סציומטרי ושם צריך לדרג כל אחד לפי מה שאתה חושב{נגיד מספר 245 מגיע לו שייטת אז הוא יקבל דירוג גבוה ממני וכך הלאה}אלה שהיו מניאקים ואגואיסטים ועקצו כל הזמן ביום סיירות קיבלו את הדירוג הכי נמוך{ובכלל לא קיבלו דירוג אני חושב}

לאחר השאלון המפקדים דיברו איתנו קצת ואמרו לנו שכל הכבוד שסיימנו את היום בהצלחה ולא פרשנו,ואז ריכזו את כל הקבוצות למעגל גדול{בערך נשארו 130 ילדים-והתחלנו 450!}מפקד היום סיירות בא והקריא חזק את המספרים ומה כל אחד קיבל:"לדוגמא רועי שהוא מספר 54 קיבל חובלים" אז הוא אמר :"54 חובלים".
ככה הוא הקריא במשכך קרוב לרבע שעה וכל אחד מת לשמוע את המספר שלו ואת מה שבא אח"כ{כלומר היחידה}לאחר 10דקות שאני השתגעתי מסקרנות הוא קרא :"1 שייטת" וזהו,אני את שלי עשיתי :-)
למי שלא הבין אני קיבלתי בסוף היום קומנדו ימי{וזה לאחר שדירגתי בעדיפות הכי גבוהה}אבל עדיין היה לי נורא עצוב על חברים בצוות שבאמת נתנו ת'נשמה ורצו אבל לא קיבלו כלום,ראיתי לא מעט ילדים שבוכים אבל לא נורא חייבים להמשיך עם החיים כל סוף היא התחלה של משהו חדש.

לאחר ששיחרו אותנו רצתי לטלפן למשפוחה לבשר וזהו,נקבע לי לשבוע הבאה מיונים לקומנדו אני מקווה לעבור אותם בהצלחה ולהצליח בגיבוש{שכנראה ייערך בקיץ}.

טיפים:

היום סיירות הוא יום קשה,יום קשה מאוד אפילו!אל תזלזלו בו תגיעו מוכנים,תתחילו לעבוד על סיבולת לב ריאה{ריצות}כבר מספר חודשים לפני היום סיירות,אל תחכו לחודש לפני{כי אז זה יהיה מאוחר מדיי}בנוגע לבר אור:
אין לכם מה לחשוש ממנו הבר אור נועד לחלוקה לקבוצות בלבד ישנם לא מעט ילדים שהיו גרועים בבר אור וקיבלו סיירת מטכ"ל וחובלים.

בנוגע לסה"כ העוברים{אלה שמתמיינים ליחידות}:

הרוב הגדול בערך 60 קיבלו "חובלים" 40 בערך קיבלו מטכ"ל ו20שייטת והשאר קיבלו לצערי כלום.

אוכל:
אני ממליץ לאכול יום לפני פסטה ובבוקר כלום אולי רק חטיף אנרגיה ופרי-שום דבר כבד!
בזמן הריצות והמנוחה בין התרגילים אל תשתו יותר מדיי מים!תשתו רק 1-2כוסות גג היו ילדים ששתו 4כוסות והקיאו הכול 5דקות אחרי שהתרגיל התחיל.

אם יש לכם עוד שאלות אני אשמח לענות-לצערי לא משנה כמה מקיף אני אנסה לכתוב את המאמר עדיין יהיו נקודות שלא הזכרתי או שהזכרתי אך לא הרחבתי עליהן,תשאלו שאלות ואשמח לענות{במידה ואני יודע}

בברכה,ניר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2005, 18:02
צלמית המשתמש של FuRiOuS_Revenge
  FuRiOuS_Revenge FuRiOuS_Revenge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.04
גבררררר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "יום סיירות ינואר2005-סיקור מקיף"

כל הכבוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
האמנתי שתצליח!!!!!
ועוד שייטת- וואו!!!
כל הכבוד!!!!!!!!!!!
ממש גרמת לי להרגיש טוב.......
לפי מה שאתה מספר, התוצאות שלך היו מעולות!!! אתה צריך להיות גאה....
היו לך תרגילים נורא דומים למה שהיו לי ביום סיירות (וואלה?!) ההבדל הוא שאצלנו למשל הזמנים בתחילת היום בדיונות היו הרבה יותר קצרים.
לא היו לנו 2 דקות להקיף את הדיונה, הוא ישר התחיל מחצי דקה, מה שהפך את הכל לקשה מלכתחילה.
גם לא סיפרת כמה אנשים נשארתם בסוף (כצוות).
ואל תמהר לדרג את הדיונה שלך כקשה מכולן, כי זה הכי קל וכולם עושים את זה חחח
אצלי למשל התוצאה הכי טובה בסחיבת השקים הייתה 13 ועשה את זה מישהו ממש סוס שלא עצר לרגע, אז זה מראה על דרגת הקושי של הדיונה שלי. ואני עדיין לא בטוח שהיא הייתה הקשה מכולן.
טוב בקיצור, כל הכבוד! ובהצלחה במיונים!!!
ישן 17-01-2005, 05:36

מה המצב אחי?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי FuRiOuS_Revenge שמתחילה ב "גבררררר"

אני באמת חייב להודות ששיחת המוטיבציה שלי איתך עזרה לי מאוד ביום סיירות,עכשיו בנוגע למספר נקודות:

1}דיונה-אני כמעט בטוח שיש הבדלים בין הדיונות,הדיונה שלנו הייתה עם השיפוע הכי חד!{כלומר על ההתחלה אתה צריך להתאמץ נורא כדי לעלות}אני ראיתי בסוף היום סיירות דיונה של חבר'ה אחרים{שהיא הייתה בערך 200מטר מאחורה}והיא לפחות פי2 פחות קשה משלנו לא היה לה בכלל שיפוע זה רק היה קצת עליה,תאמין לי אני ו3חברים מהצוות שלנו עוד נקרענו מצחוק כשילידם שם אמרו שזה היה הסיוט הכי גדול שלהם{כלומר הדיונה שלהם}אם הם היו רואים מה אנחנו עשינו אז בכלל נראה לי כל הצוות שלהם היה פורש אחרי 10ספרינטים.

ועכשיו בנוגע לבר אור:

יש לי תאוריה שאני אומר שהיא כמעט בטוחה שאומרת ככה-
המלשבי"ם שבקבוצות הכי חזקות מתקבלים הכי הרבה ליחידות המובחרות-נניח יש קבוצה חזקה עם 18מלשב"ים ו10מתוכם יסיימו אז לפחות 7-8 ילדים יקבלו משהו,מנגד אם יש קבוצה ממש ממש חלשה שעשו בר אור על הפנים-אז אני מניח שאם נגיד יסימו 7בחורים מתוכם אולי 2יקבלו חובלים!

אני יכול להגיד לכם שזה עובדה שרוב החבר'ה שקיבלו שייטת ומטכ"ל הם ילדים שהיו טובים בבר אור והיו בקבוצות חזקות-אבל גם היו בערך 10ילדים שהיו ממש עגלות בבר אור וקיבלו מטכ"ל ושייטת,כל השאר הילדים שקיבלו חובלים אני מניח הם כאלה שדירגו את חובלים בעדיפות ראשונה והמפקדים שלהם ראו שהם משקיעים את הנשמה בשביל לסיים.

חשוב שכל מי שהולך ליום סיירות יידע:
השעה הראשונה של היום סיירות היא הכי קשה וקריטית,תהיו טובים בה ותנסו לשרוד אותה ואתם תסיימו את היום סיירות,אחרי הספרינטים והאלונקה הסציו' נשאר רק שקים וחפירת בור שזה באמת כלום.

אז באמת בהצלחה לכולם...

ישן 17-01-2005, 17:49
צלמית המשתמש של Eran
  משתמש זכר Eran Eran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Eran
מאוד דומה, רק חבל שלא קראתי קודם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "יום סיירות ינואר2005-סיקור מקיף"

העניין השונה המהותי ביותר עבורי היה לא שתיתי מים!!!

אחרי ה 2000, אני הייתי שני והיה איזה 10 דקות לנוח!!! אחרי שהסרתי את הנשימה הספקתי לקחת כוס וחצי ואז באו וצעקו עלינו לקחת פלאפון וארנק (אגב מאוד חכם) ולדחוף לפה שוקולד בלחם ולהצטרף ל 300 או יותר שהגיעו לפנינו (אני הגעתי בין האחרונים. הגעתי מירושלים.....)
לקחתי פרוסה נתתי ביס וממש לא הצלחתי לבלוע, הגרון שלי היה יבש מנשוא.
פתאום שמתי לב שלכל ה 300 יש כובע טמבל שכזה ומשועממים כאילו חיכו רק לנו שנגמור את הריצה
ישבנו כ- 20 דקות והמפקדים שם החלו לפטפט ולחלק אותנו לקבוצות.
היינו 16 בקבוצה ומייד היינו צריכים לסחוב את הציוד של הקבוצה לעבר הדיונות.
עלינו במעלה הדיונה הקרובה, המפקד ביקש מאחד לרדת בחזרה למטה עם עת ולתקוע אותו, מרחק של עד 20 מטר מקסימום ממנו. התחלנו לעשות ספרינטים מהמיקום שלנו עד לעת, להקיף ולחזור למעלה. החול היה מאוד מעצבן, תובעני בעע. עשינו את זה כ 23-26 שניות בהתחלה, רק שזה שמדד זמן לא תרח לומר מהו, זה לא היה משנה לי אני אוהב לרוץ!!!
במדידות של המי שמגיע ראשון, פתאום כולם נזכרים, אחרי 5 כאלה בערך הראש שלי ממש דפק והיה לי מלא סחרחורות, המפקד אמר "צא" התמהמתי מעט (פחות מ2 שניות), הראש שלי היה בעננים, פתחתי בריצה ואז המפקד השני קרא לי לבוא אליו, מלמל משו ואז צעק קח את הדברים ורד.
וכך נגמר יומי בפחות מאמץ שרירים ובסחרחורת לכל היום.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/list.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/?https://2010-uploaded.fresh.co.il/2010/09/21/52868411.gif,http://www.boredpanda.com/blog/wp-content/themes/mimbo2.2/images/subscribe-panda-605px.png]

נערך לאחרונה ע"י Eran בתאריך 17-01-2005 בשעה 18:07.
ישן 17-01-2005, 20:13

חבל אחי,פשוט חבל!
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Eran שמתחילה ב "מאוד דומה, רק חבל שלא קראתי קודם"

אני ההיתי ב ד י ו ק באותו המצב כמוך!

אחרי איזה 20דקות מתחילת היום סיירות הגעתי למצב שממש ההיתי יבש אז פשוט פניתי למפקדים ואמרתי להם שיש לי סחרחורות והגרון שלי נורא יבש ובזכות זה שאמרתי להם את זה הם נתנו הפסקת שתייה של 3דקות לכולם.

אנשים תדעו דבר אחד:

למפקדים ביום סיירות אין כוח להעיף אף אחד!
אפילו אם ילדים ילכו והמפקדים יגידו להם שמומלץ שיסימו את היום סיירות עדיין זה לא אומר שיט!
{אני לא אומר שצריך ללכת אבל אם כבר יש סחרחורות וכאבים בצלעות אז מנוחה קלה לא תזיק}לא חייבים להרוג את הגוף בשביל סיירת זו או אחרת.

אגב אם כבר מדברים על כאבים,עד עכשיו 99.9% מהגוף שלי תפוס!
מזל ותודה לאלוהים שמחר אני נוסע לחמת גדר,אני הולך להשאר בבריכות שם איזה 5שעות בלי לזוז נראה לי..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר