לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2006, 20:44
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ZONIT שמתחילה ב "מקבץ תמונות מהיום"

שוב ברוך הבא, אתה מוזמן לצרף את עצמך לאשכול ההיכרות בראש הפורום

את האמת קשה לי מעט להחליט מאיפה להתחיל את הביקורת, כי למרות שרואים שניסית להוציא תמונות מיוחדות, וכן חיפשת דברים לצלם יש לא מעט בעיות עם הצילומים, אני אגע בהם בקצרה ואם יהיו תרצה הרחבה על נושא מסויים אני (או מישהו אחר) אוסיף פרטים.

1. בכל התמונות הפיקוס לא מדוייק או לא קיים בכלל - הדוגמא הכי ברורה היא בתמונה האחרונה, שים לב שהעלים יותר מפוקסים מהפרח עצמו, חשוב להכיר את תכונות המצלמה ומגבלותיה - יכול להיות שמיקמת את הורד קרוב מידי לעדשה, יכול להיות שלא העברת אותה למצב מקרו וגם יכול להיות שסתם לא התפקס לך.

2. אתה צריך לנסות לחפש זויות יותר מעניינות, ונושאים יותר מעניינים (או דרך יותר מעניינת לצלם את הנושאים האלו), אני אקח לדוגמא את הסיר עם הטיפות - מעבר לזה שהטיפות לא בפוקס, קשה לראות אותם, מה שיותר מושך את העין זה העובדה שצילמת את זה בתוך סיר רגיל, הצבעים של הסיר לא כל כך נעימים וקשה מאוד והזוית הגבוה רק מוסיפה לתחושה שזה סך הכל סיר שנפלו בו טיפות. וגם הצילום ורדים - צריך למצוא זוית יותר מעניינת או רקע יותר מעניין כדי שזאת תהיה תמונה טובה.

3. בצילום דיגיטלי מאוד קשה להוציא תמונה מושלמת - לרוב התמונות צריכות לעבור עריכה קלה כדי לשפר את המראה שלהם, הנה שתי תמונות שלך ששיפרתי כל אחת בשתי כפתורים - auto levels וauto colors:

https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...17/16059611.jpg
https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...17/20348262.jpg

כמובן שעריכה לא צריכה לבוא על חשבון צילום נכון, פיקוס לא נכון תמיד ישאר פיקוס לא נכון, ותמונה לא טובה לא תהפוך לתמונה מדהימה.

4.זה יותר קשור לפורום - הרבה יותר נעים להסתכל על התמונות כשהן מופרדות אחת מהשנייה, כמו כן יש באתר אפשרות להוסיף exif, זה הנתונים של הצילום - זה יעזור לנו לכתוב ביקורת על תמונה כאשר אנחנו יודעים את הנתונים שלה. חוץ מזה גם להוסיף מסגרת לתמונה יכול לשפר אותה פלאים ודבר אחרון - לכתוב כמה מילים על הצילום, לתת כותרות לתמונות וכן הלאה.

ההצעה הכי טובה שלי היא שתסתכל קצת בפורום, תסתכל על תמונות של אנשים, תקרא מאמרים שפורסמו על ידי חברי הפורום (בארכיון) ותעשה חיפוש לנושאים שמעניינים אותך, כמובן שאם משהו לא ברור אתה תמיד יכול לשאול - אלו הדרכים הכי טובות ללמוד ולהשתפר, הפורום הזה הוא מקום מצויין ללמוד ולהשתפר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר