לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2006, 10:52
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
החוליה החלשה!

אני לא יודע אם אתם מכירים את זה אבל יש להקות שאתם שומעים ואתם יושבים וחושבים "הו... הכל פשוט מדהים. פשוט אורגזמה מוזיקאלית." אבל אז משהו חייב לבוא ולהרוס הכל. צריך לבוא איזה משו שיציק באוזן.
אני מדבר איתכם על להקות טובות שהכל לטעמכם חוץ מחוליה אחת בלהקה שהורסת הכל ואם היו מחליפים את החוליה החלודה הזאתי בחוליה חדשה ונקייה הכל היה מושלם.

אני אתחיל:

- פנטרה - כן כן אנשים, אני בנאדם, שיש לו בעיה עם פנטרה. אני מודה שהבוקרים מהגיהנום והפגנת כוח וולגארית הן יצירות מופת כבדות וכסחניות אבל מה שבא אחרי פשוט משעמם. לא מבחינת הכלים אלא מבחינת הווקאלס. פיל כבר לא מתאמץ לעשות משו מקורי בקטעים האלה, אז יש שם דברים מעניינים פה ושם אבל ברוב המקומות הוא סתם צועק במן נוסחה שנעשית צפויה בכל שיר. וזה נעשה פשוט משעמם.

- BLS - אז... זה היה מעניין לאורך איזה חמש אלבומים. זאק עשה עבודה מצויינת מכל מה שהוא הספיק ללמוד מכול האומנים הרבים שאיתם עבד.
אבל אחרי "הרכב המבורך מהגיהנום" משו כבר התחיל פה לשעמם ואף להסריח. זה נכון שזאק והחבר'ה ענקיים וכל אחד מהם הוא ענק אבל כמה כבר אפשר לשמוע את הקול הזהה לחלוטין של זאק בכל האלבומים, בלי שום גיוון.
הסולואים כבר נטחנו, אז אתה עושה יופי של שריקות אבל כמה אפשר לשמוע את זה?!

~O.G~

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2006, 12:14
צלמית המשתמש של Nicholas
  Nicholas Nicholas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Nicholas
טוב...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "החוליה החלשה!"

איך שהבנתי זה בעצם אשכול שבו מתלוננים על להקות שאנחנו אהבנו ואז הם החליטו לשנות משהו והם כבר לא אותו הדבר וזה נורא מעצבן!!!... טוב יש לי כמה דברים שאני רוצה להגיד...

Trivium - מכירים? הלהקה המעולה הזאת מאורלנדו, פלורידה שפרצה אל תוך עולם המטאל עם אלבום הבכורה שלה Ascendancy שהייתי שומע כל יום ועד היום!!! המטאלקור במיטבו!!! ומה שהיה יותר מדהים מהמוזיקה שלהם זה שכולם היו צעירים... הסולן Matt Heafy היה רק בן 18 - 19 עם צאתו של האלבום הזה אז היה די ברור שהם יגיעו רחוק...
אבל מה שקרה זה האלבום שבא אחר כך The Crusade שבו הצעקות וקולו של Matt Heafy הוחלפו בקול שמאוד דומה לקולו של James Hetfield בשנים הראשונות של מטאליקה... המטאלקור הוחלף בטראש של שנות ה80. אני לא יודע אם זה מה שהם באמת שאפו אליו או שזה רק איזה משהו כדי להתפרסם אבל הTrivium של פעם הוא רק זכרון מתוק מלהקת מטאלקור מעולה.
ישן 18-12-2006, 14:04
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
את האמת אין לי הרבה מה להגיד על הלהלקות שאני אוהב אבל בכל זאת
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Nicholas שמתחילה ב "טוב..."

מרילין מנסון (החמוד, אני חייב לציין ) - הרבה פריקונים שומעים .. בהתחלה הוא היה ה-דבר.. הוא עשה פרופבקציות מכאן ועד הודאה חדשה, אבל עכשיו.. מישהו ראה את ה rock am ring שלו? זה לא זב.. המוסיקה נחמדה.. אבל ההופעה לא משהו בכלל ...

מאטליקה - להקת הטראש הידועה ... יש לי שלושה אלבומים שלהם אחד קיבלתי מתנה (black album) אחד זכיתי בתחרות אז יש לי את אלבום הפרומו הישראלי (st. anger ) ואחד קניתי (S&M) ... אחרי black album uS&M אפשר לשמוע שמשהו התשנה.. וזה חבל ...זה לא כמו סיסטם ששינו את הסגנון , את הבן אדם שכותב את המילים אבל נשארו באותו הקצב.. זה נמחד ... מטאליקה לא.. זה חבל.

RHCP - אלבום האחרון .. זבל.. לצערי... אחרי 23 שנה... יש גבול... אגדות נשארות לנצח ... אי אפשר להחזיר אותם מהמוות...
ישן 18-12-2006, 18:03
  Jack The Ripper Jack The Ripper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.04
וואיי הקטע אם TRIVIUM כל כך נכון...

פשוט שיגע אותי..
אהההמ אני רוצה דווקא להתלונן על MACHINE HEAD אם אפשר...האלבום הענתיקה שלהם מ2003 "דרך העפר של האימפריות" בכלל לא דומה לחומר הקודם והאהוב יותר שלהם...
אבל MSR אמר שצריך להגיד רק מרכיב אחד בלהקה נכון? אז יש לי משו בשבילכם ובשבילכן(שלא תגידו שאני שוביניסט):
למי שמכיר את ההרכב ההאבי מטאל ASTRAL DOORS,ב2005 הוא הוציא דיסק ממש נחמד שנקרא "הרשע הוא לנצח" וב2006(אחרי שהחליפו מתופף) דיסק שנקרא "אסטראליזם".
התיפוף בו הוא מזוויע לפי דעתי וחייבים להחזיר את המתופף הישן שלהם!(*עצלן מדי כדי לברר שמות וכאלה)

ישן 19-12-2006, 17:47
  m=t m=t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל m=t
טוב, נו, גם אני בפנים

ת'אמת שאין לי כל כך מה לירשום על להקות שאני אוהב, כי החוליות החלשות הוחלפו, אבל אני בכל זאת ירשום את זה, חח

Amon Amarth - באלבום שלהם שיצא ב 2004 שקוראים לו Fate Of Norns יוהן הג (הסולן שלהם) מבפחינת ביצוע היה משוגל להרבה יותר טוב, וגם השירים קצת דומים אחד לשני שמה (בליריקות) שזה גם חיסרון, ולדעתי זה היה ירידה מאז Versus The World, אבל עכשיו הם הוציאו אלבום בנזונה שקוראים לו With Oden On Our Side שעליו אני ממש חולה, למרות שגם את Fate Of Norns אני שומע, אבל זה היה ירידה, ו With Oden On Our Side זה כבר היה אלבום הרבה יותר טוב, גם מבחינת ליריקות, גם מבחינת ביצוע (במיוחד של הסולן), אבל עכשיו, עם חושבים על זה, הסולואים שלהם בכללי הם לא משהו, יש כמה שנישמעים טוב, אבל הרוב לא, וזה לא רק באלבום האחרון, זה באופן כללי.

Arch Enemy - עד לשנת 2001 הסולן שלהם היה יוהן ליוה שהיה סולן סבבה, אבל הוא שר בגראול ברוטואלי מדי וזה לא ממש התאים למנגינה, אבל ב- 2001 הוא פרש מהלהקה ואותו החליפה אנג'לה גוסוו.
ולדעתי הם עכשיו הרבה יותר טובים ממקודם.
ישן 22-12-2006, 10:11
  Jack The Ripper Jack The Ripper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.04
בנאדם מה זה לא נכון...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי samael666 שמתחילה ב "נוור מור"

וורל דיין הוא סולן אדיר...הקול שלו עכשיו כזה בגלל שהייתה לו מחלה קשה בגרון או משו כזה..לא סגור על זה
אבל היו לו כמה הרכבים ישנים שנקראים:Serpent's Knight ו Sanctuary שבהם הוא היה גראולר מהשורה הראשונה...כנראה בגלל כל האלכוהול שהוא צרך באותם ימים הקול שלו קיבל תפנית בכלל לא טובה...
בקיצור הוא סולן אדיר וזוהי להקה אדירה ואין מה להחליף בה....טוב אולי חוץ מהמתופף ואן ויליאמס הקוף המכוער הזה(למרות שהוא מבצע את העבודה נאמנה).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר