לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2006, 11:48
  yanhak yanhak אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.06
לא זה לא הוא
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DownLoad_Master שמתחילה ב "תה בטוח שההארד דיסק"

המחשב שלי פנטיום 4 לפני כשלוש- ארבע שנים. לאחרונה קניתי PSP וחיברתי לו את ה- USB עם כבל הטענה (כבל דואלי שגם מעביר מידע וגם מטעין את ה -PSP). הכבל היה דפוק וגרם לי קצר במחשב. החלפתי את הספק כוח (מכאן הידע הבסיסי על הספק.....) והרגשתי שמשהו עם המאווררים לא משהו. בד"כ הוא היה עובד 24 שעות אבל לאור תחושותי החלטתי לילה אחד לכבות אותו ולקנות למחרת תרסיס לחץ אוויר (מי רוצה אוויר בשקל???) לניקוי המאווררים.

המוזר הוא שקמתי בבוקר והרחתי ריח של שרוף והמחשב בכלל לא עבד כל הלילה.......כאשר יותר מאוחר ניסיתי להדליק אותו הוא התחיל לעשות רעשים מוזרים ונכבה.
אז זהו נמאס לי. כמובן שאני יכול לקחת עוד ספק כוח (ממחשבים ישנים שפורקו) ולחבר למחשב ולראות מה קורה אבל אין לי כוח לעבוד טלאים טלאים על מערכת עם כ- 380MB RAM שבקושי זזה. בכלל אני לא רוצה לדפוק את ה- HD ואת הצורב או המסך.

אגב, MASTER, המחשב אמור לעבור המון זמן רצוף אז אשאל בכל זאת (כי הרי זה מידע שלא ידעת) האם צריך להוסיף עוד מאווררים (תבין כבר נכוותי בנושא.............)?
ואם קשר ובלי קשר. ויסטה עדיין לא יציבה נכון?

תודה על עזרתך הרבה גבר,

סופ"ש נעים

יניב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר