לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2006, 18:03
  אוראלהזמיר אוראלהזמיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.06
שאלה עתודה טכנולוגית-אפשרית עם פרופיל עורפי?או שבכלל לא צריך?

היי חברה יש לי שאלה שאילתית
אני סובלל קצת מבעיות של בריאות ואני הגשתי בקשה לועדה רפואית חוזרת
אני סובל מבעיה שאני מניח שיתנו לי פרופיל 64 ומטה...אל תשאלו איך אני פשוט יודע
עכשיו אני שאלתי לפני כמה זמן בפורום איך אפשר להתמיין ליחידות טכנלוגיות בצבא כגון ממר"ם
ואנשים אמרו לי שעם פרופיל קרבי זה לא אפשרי אז לחשוב על יג'-יד'
עכשיו אני לא בא לשקר על הצבא(בריאות) פשוט העלמתי את הדבר הזה כי אמרתי לעצמי נשאיר את האופציה הזאת פתוחה..עכשיו אני מבין שעשיתי טעותת..אז אני לא יודע מה לעשות
להוריד פרופיל...ואז לפי מה שהבנתי אני יכול לשרת ביחידות עורפיות כגון ממר"ם אך זה יותנה במבחנים כלשהם(כאילו איך העניין עובד..מתקבלים לבסמ"ח ואז יש מבחנים ללממר"ם?או יחידות כגון 8200-ברגע זה אני לא מאותר לשום יחידה כזאת כי יש לי פרופיל קרבי-רק פרויקט גאמא הדפוק הזה
(אין אחד שלא מת להתקבל אליו),בואו נגיד שאני גם לא יודע תקבא שלי ככה שאני גם יוכל להדפק אם אני יוריד פרופיל ויש לי קב"א נמוכה לא?) ולא בטוח שאני יוכל לשרת איפה שאני רוצה...
אז חשבתי לעשות יג-יד' בהנדסת תוכנה ואחכ להוריד תפרופיל..דבר שיתן לי יתרון על אנשים אחרים ובכך יהיה לי יתרון על גבי אנשים אחרים
גם יג-יד וגם פרופיל עורפי

1)*אם אני מוריד תפרופיל יש מצב שישר אני יאותר ע"י יחידות כגון ממר"ם לעשות מבחנים..?כאילו יש זמנים למבחנים שלהם וכו'?
ואם נגיד אני מקבל מבחנים...מי אמר שאני יעבור אותם?לא שווה לי לרכוש עוד ידע בכיתה יג-יד ואז להוריד תפרופיל וב 90 אחוז לעבור תמבחנים שלהם?

2)*אם אני יוריד פרופיל ל 64 ומטה לפני התחלת הלימודים..יש מצב שלא יאפשרו לי ללמוד יג-יד?

3)*אם אני מוריד פרופיל לפני התחלת השירות איך אני יוכל להקבל לבסמח למקצוע שאני רוצה ללמוד אותו?

4)*אם אני מוריד פרופיל עכשיו..יש מצב שהקבא שלי נמוכה..לא ידוע ..יש לי רק איתור לפרויקט גאמא ואני עדין תקוע איתו ולא קיבלתי כלום חוץ ממנו(חלק אמרו לי שזה אומר משו על קב"א-וחלק אמרו לי שלא)..אם אני יוריד פרופיל יש מצב שבגלל שהקב"א שלי נמוכה אני לא יוכל להכנס לבסמ"ח וכאלה ואני סתם יתקע
בקריה(לאאאאאאאאאא!!)?
ובמקרה כזה עדיף לי ללכת על בטוח ולעשות יג-יד?

תודה לכל העוזריםםם!!!
מלכים אתם בפורום פהה מילה!
אוראל הזמיר

נערך לאחרונה ע"י אוראלהזמיר בתאריך 31-12-2006 בשעה 18:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-12-2006, 18:16
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אוראלהזמיר שמתחילה ב "עתודה טכנולוגית-אפשרית עם פרופיל עורפי?או שבכלל לא צריך?"

בשביל להגיע לתחום התיכנות בצה"ל דרך חיל תקשוב ישנם שני דרכים מוכרות : 1) דרך עתודה אקדמיית 2)דרך התמיינות לאשכול מקצועות המחשב ולאותר לתוכניתן וממנו לקורס הקד"צ .

הדרך השנייה מיועדת לבעלי פרופיל עורפי ( 64 ומטה ) עם נתונים מתאימים ( קב"א 54 ומעלה ) ומקבלים את האפשרות לדירוג במנילה .

בדרך הראשונה היא מיועדת לכל האנשים קרביים & ג'ובניקים ללא נתונים , הקבלה היא על סמך מבחנים הנערכים למועמד . המבחנים הראשוניים שלהם זהים למבחנים של הקבלה דרך האפשרות הראשונה ומי שעובר את המבחנים ההם לאחר כמה חודשים מקבל זימון למבחני המשך על החומר שהוא למד באמצעות הקורס ומי שעובר את כל אלה מתקבל לקורס תיכנות מקוצר של כ-3 חודשים בבסמ"ח .

ככה שאין קשר בין הורדות פרופילים להעדפות על פני מתמודדים אחרים .

ישן 31-12-2006, 18:27

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי fhever שמתחילה ב "בשביל להגיע לתחום התיכנות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fhever
בשביל להגיע לתחום התיכנות בצה"ל דרך חיל תקשוב ישנם שני דרכים מוכרות : 1) דרך עתודה אקדמיית 2)דרך התמיינות לאשכול מקצועות המחשב ולאותר לתוכניתן וממנו לקורס הקד"צ .

הדרך השנייה מיועדת לבעלי פרופיל עורפי ( 64 ומטה ) עם נתונים מתאימים ( קב"א 54 ומעלה ) ומקבלים את האפשרות לדירוג במנילה .

בדרך הראשונה היא מיועדת לכל האנשים קרביים & ג'ובניקים ללא נתונים , הקבלה היא על סמך מבחנים הנערכים למועמד . המבחנים הראשוניים שלהם זהים למבחנים של הקבלה דרך האפשרות הראשונה ומי שעובר את המבחנים ההם לאחר כמה חודשים מקבל זימון למבחני המשך על החומר שהוא למד באמצעות הקורס ומי שעובר את כל אלה מתקבל לקורס תיכנות מקוצר של כ-3 חודשים בבסמ"ח .

ככה שאין קשר בין הורדות פרופילים להעדפות על פני מתמודדים אחרים .

אז לפי מה שאתה אומר
יכול להיות שאני מוריד פרופיל ולקבל זימון נגיד ללמר"ם וזה לא ילך לי
ולעשות יג' ואולי זה כן ילך לי?
שתי הדברים לא מתנגשים?
הפחד שלי זה שאולי אין לי קב"א 54+ ואז אני בכלל לא יקבל תזימון
לא עדיף לי לעשות ת יג-יד'?ואז בצירוף עם פרופיל נמוך לקבל כמעט בטוח זימון ללממר"ם או8200
ישן 31-12-2006, 18:35
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אוראלהזמיר שמתחילה ב "[QUOTE=fhever]בשביל להגיע..."

דבר ראשון אתה מוכרח לברר בדחיפות את הקב"א שלך ! - חבל לך ללכת על ספקולציות .

אם הקב"א שלך היא 54 ומעלה אז שווה לך לקבל את הפרופיל העורפי ( אם יש לך סיבה לקבלה אני לא רואה צורך בכלל מהתחלה להשמיט אותה כי זה הבריאות שלך ) ואז תשלח פקס למדור קד"צ שברצונך לקבל מיונים למקצועות המחשב ואני מקווה שתקבל ועדיין שום דבר לא יבטיח לך לעבור את המיונים לשם .

ואתה יכול גם לבדוק עם אתה תקבל מיונים למקצועות המחשב , פשוט שלח בקשה ותראה אם הם מאשרים אותה אבל אני מקווה שלא יפסלו אותה מטעמי פרופיל .

אבל אם לא תעבור את המיונים במקצועות המחשב לא תעבור גם בתור הנדסאי תוכנה כי זה אותו מבחנים .
( שמעתי שרק אחד מתוך 7 מתקבל לקורס המזורז של ההנדסאים )

לכן קודם כל חשוב לברר את הקב"א שלך לדעת אם בכלל תוכל לקבל מיונים לשם שזה יחסוך לך המון זמן ( כי זה שנת לימודים + 3 חודשים קד"צ במסלול של העתודה האקדמיית מול ה-6 חודשים של הקד"צ הרגילים ) .

ודבר פעוט אבל מעצבן תפסיק לקרוא לזה ממר"ם , תקרא לזה מתכנת בצהל כי היום ממרם זה כולה יחידת מחשב בצהל כמו רבות כמוהה .

ול- 8200 מגיעים בדרך כלל ע"י התמיינות למקצועות המודיעינים וגם יש תוכניתנים שלאחר הקורס מוצבים שם . אבל תתיחס על זה בתור קורס תיכנות ולא ממרם

נערך לאחרונה ע"י fhever בתאריך 31-12-2006 בשעה 18:39.
ישן 01-01-2007, 17:50

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי fhever שמתחילה ב "דבר ראשון אתה מוכרח לברר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fhever
דבר ראשון אתה מוכרח לברר בדחיפות את הקב"א שלך ! - חבל לך ללכת על ספקולציות .

אם הקב"א שלך היא 54 ומעלה אז שווה לך לקבל את הפרופיל העורפי ( אם יש לך סיבה לקבלה אני לא רואה צורך בכלל מהתחלה להשמיט אותה כי זה הבריאות שלך ) ואז תשלח פקס למדור קד"צ שברצונך לקבל מיונים למקצועות המחשב ואני מקווה שתקבל ועדיין שום דבר לא יבטיח לך לעבור את המיונים לשם .

ואתה יכול גם לבדוק עם אתה תקבל מיונים למקצועות המחשב , פשוט שלח בקשה ותראה אם הם מאשרים אותה אבל אני מקווה שלא יפסלו אותה מטעמי פרופיל .

אבל אם לא תעבור את המיונים במקצועות המחשב לא תעבור גם בתור הנדסאי תוכנה כי זה אותו מבחנים .
( שמעתי שרק אחד מתוך 7 מתקבל לקורס המזורז של ההנדסאים )

לכן קודם כל חשוב לברר את הקב"א שלך לדעת אם בכלל תוכל לקבל מיונים לשם שזה יחסוך לך המון זמן ( כי זה שנת לימודים + 3 חודשים קד"צ במסלול של העתודה האקדמיית מול ה-6 חודשים של הקד"צ הרגילים ) .

ודבר פעוט אבל מעצבן תפסיק לקרוא לזה ממר"ם , תקרא לזה מתכנת בצהל כי היום ממרם זה כולה יחידת מחשב בצהל כמו רבות כמוהה .

ול- 8200 מגיעים בדרך כלל ע"י התמיינות למקצועות המודיעינים וגם יש תוכניתנים שלאחר הקורס מוצבים שם . אבל תתיחס על זה בתור קורס תיכנות ולא ממרם

יש יותר סיכוים לעבור מבחני תוכנה כאשר אני הנדסאי לא?
על מה המבחנים האלה?תיכנות פשוט?
וסבבה מעכשיו אני יקרא מתכנת בצהל=]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:02

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר