לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2007, 10:29
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
טרטמן: מינוי שר ערבי - תחילת השמדתנו.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב ""הקומבינה של פרץ ומג'אדלה - ציניות וזלזול""

טרטמן: מינוי שר ערבי - תחילת השמדתנו.

הח"כית מישראל ביתנו זועמת על מינוי שר ערבי לממשלה. אין לה תלונות אישיות נגד מג'דלה "שהוא אדם נחמד", אבל לדעתה פרץ "מקריב את הציונות"

ח"כ אסתרינה טרטמן (ישראל ביתנו) זועמת על מינויו של ח"כ הערבי ראלב מג'אדלה (העבודה) לתפקיד שר בממשלה. "אין בלבי שום דבר ברמה האישית נגד מג'אדלה, שהוא אדם נחמד", אמרה ח"כ טרטמן בראיון לקול ישראל אך הוסיפה, כי "יש בלבי הרבה צער על ראלב, על עמיר פרץ ועל המדינה ומוסד הציונות".

טרטמן מאשימה את שר הביטחון עמיר פרץ בניצול ציני של מצבו במפלגת העבודה לצרכי הון אישי: "עמיר פרץ הגיע לשפל המדרגה בכך שבשל מצבו במפלגתו הוא מקריב את קורבן הציונות ובכך עבר את כל הקווים האדומים". לדבריה, "מדינת ישראל היא מדינה יהודית, שאמורה להתנהל לפי ערכי היהדות, עם משטר יהודי וריבונות יהודית". ח"כ טרטמן הוסיפה, כי "מדובר פה בהתבוללות, ממש כפי שאסור ליהודי להתחתן עם לא יהודי".

טרטמן פנתה מעל גלי האתר לחבר הכנסת מג'אדלה ואמרה: "ראלב, אתה מוכן להיות כזה שוטה ולהסכים לכהן בתפקיד רק כי משתמשים בך כקרדום לחצוב בו? אתה מוכן להגיד 'אני מבין שלא רוצים אותי בגלל הכישורים או היכולות שלי, אלא רק בגלל שאני ערבי?' זו בושה והוא מסכן", אמרה חברת הכנסת.

"הכי כואב לי זה על הציונות. עמיר פרץ הניף גרזן ענק על הגזע שנקרא ציונות", אמרה טרטמן. "אנחנו לא נברח מהממשלה, אנחנו צריכים להבריח את הנגע הרע הזה מקרבינו", לדבריה. "ישראל ביתנו אינה מפלגה של פחדנים ולא נפקיר את המדינה להשתוללות ולהרס. נבער את הנגע מתוך הממשלה והקדוש ברוך הוא יהיה לעזרנו", אמרה והוסיפה, כי "פה אנו מתחילים את השמדתנו כעם".

וואלה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2007, 20:22
  משקיפה משקיפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.03
פרץ הוא ראש המפלגה לכן הוא סבור שזו זכותו.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי DimaX שמתחילה ב "מה שאני לא מבין זה ממתי ואיך לשר ביטחון יש סמכות למנות שרים אחרים?"

איני בטוחה שהוא לא צריך את אישור המרכז. בכל מקרה הוא יצר מצב שהוא מינה שר ערבי ואם זה לא יאושרר תמיד יוכל לבוא לציבור הערבי ולאמר שהאחרים גזענים.
מה שלא מפסיק להדהים אותי זה שלכולם ברור מדוע הוא פעל כפי שפעל וגם לו ברור שכולם יודעים, אך הוא לא מהסס להקריץ איזה נימוק מתחסד.
כמה שאלות: מדוע המינוי הזה לא היה בסיבוב המינויים הקודם? מדוע מג'דלה מסכים להיכנס לממשלה שליברמן נמצא בתוכה? מדוע טרטמן שהיא אשה נבונה יצאה בהכרזה על גבול הגזענות ואולי יותר מכך?
המינוי הזה בעיני לא שונה מהמינוי של פרץ לשר ביטחון. איני אוהבת את תופעת גאידאמק אבל האיש צדק כאשר דיבר על המינויים התמוהים בממשלה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר