לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2007, 10:48
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
ח"כ איתם: על ברק להודיע האם הוא מודה שטעה בנסיגה מלבנון

ח"כ איתם: על ברק להודיע האם הוא מודה שטעה בנסיגה מלבנון

ח"כ אפי איתם מהאיחוד הלאומי אומר בתגובה למועמדותו של אהוד ברק לתפקיד שר הביטחון כי "אני קורא לברק להתייצב בפני הציבור ולהודיע האם הוא מודה גם בשגיאותיו בתחום האסטרטגי והביטחוני, ובהם הנסיגה החד-צדדית מלבנון והפקרת צד"ל".

אהוד ברק או אהוד בשק
"חוסר התגובה לאחר חטיפת החיילים בשנת 2000 ותמיכתו בתוכנית הנסיגה החד-צדדית בעזה. הציבור זכאי לדעת האם הוא מקבל את אהוד ברק או את אהוד בשק", אומר איתם.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2007, 11:28
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
הנה הדגמה חיה לדמגוג המצוי... איך מפרסמים רק את החלקים שנוחים לך מהכתבה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ח"כ איתם: על ברק להודיע האם הוא מודה שטעה בנסיגה מלבנון"

דבר ראשון לא הוספת שום מקור לדברים שהבאת, כי אז גם אפשר בטעות לדעת את כל מה שאפי איתם אמר.

אז אני גם אתנהג כמוך והביא רק ציטוטים נבחרים מאותה כתבה... ואולי בשבלב מסויים יגיע צד שלישי ויתן את המקור לכל הכתבה.

איתם: "אני בעד ברק..
..חיזוק מהאיחוד הלאומי: ח"כ איתם שמח על שובו של ברק - "איש ראוי עם כושר למידה טוב"..

"אני חושב שאהוד ברק הוא איש ראוי. יש בינינו קשרים ארוכי שנים. כשהיה רמטכ"ל הוא היה מאלה שהעיזו לקדם אותי. הייתי מפקד אוגדה 91 כשהיה ראש ממשלה ושמרנו על קשר טוב גם אחרי שהוא עזב את החיים הפוליטיים", כך אומר היום (ב') ל-ynet לא אחר מאשר ח"כ אפי איתם (האיחוד הלאומי) על המתמודד החדש-ישן בעבודה.

ח"כ איתם, הקצין (במיל') הבכיר ביותר בימין בכנסת, אומר כי "ברק גילה רגישות רבה לנושא של מניעת עימות אלים בזמן הגירוש מגוש קטיף. הוא מאוד חיזק אותי בעמדה שצריך לעשות הכל כדי שלא תהיה שפיכות דמים. הוא גילה בגרות, אחריות, ואני שמח שהוא חוזר למערכת הפוליטית ומביא מניסיונו. אני שמח שהוא בא ואומר שהוא למד משגיאות. יש לו כושר למידה טוב".

"אהוד הוא איש עם כושר למידה ועבר מפואר" קובע איתם...

"אהוד המקורי היה מבריק"
ח"כ איתם קובע כי "אם אהוד הוא אהוד אחר, כפי שאני הכרתי אותו בעבר בצבא, כשהוא לבש מדים והיה רמטכ"ל - אז הוא ידע להתנסח, להציג רעיונות ותזות, וידע להתמודד מול אופוזיציה מחשבתית...

============
וככה ילדים, יוצרים דמגוגיה

ישן 08-01-2007, 22:21
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
אני לא בטוח לגבי תאריך הנזיפה, אבל יכול להיות שאני טועה, אפשר לבדוק את זה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "העיכוב בדרגה היה לפני 92. רבין אמר בוודאות את המשפט - איתם, לכל היותר, חזר עליו."

לגבי רבין, אין ויכוח, לא טענתי אחרת.

אפי פיין שהפך לאיתם, אבל כפיין הצליח להתנקות מכל תחלואי גבעתי ויצא כמעט ללא רבב, ואף קודם בדרגה לבסוף. עדיין ההאשמות נגדו היו, וחיילים רבים ששרתו תחתיו יוכלו להעיד על כך.

בכל הדברים שלי בכלל לא התייחסתי לחזרתו בתשובה, שיעשה מה הוא רוצה.
אבל שלא יגיד לחיילים שלו לשבור רגליים ולהפעיל אלימות וגם שלא יפעיל אלימות בעצמו.

דעתי עליו נאמרה בעבר ומן הסתם עוד תאמר בעתיד.
אני לא רוצה לראות אותו בתור שר בממשלה עתידית, למרות שיש סיכוי שזה כן יקרה.
ישן 09-01-2007, 05:03
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ושוב, הוא לא אמר כלום, אלא חזר על הנחיות הדרג המופקד על הצבא.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני לא בטוח לגבי תאריך הנזיפה, אבל יכול להיות שאני טועה, אפשר לבדוק את זה"

אני יודע שלא התייחסת במילה לכך שהיה "משלנו" והחליט שאינו מעוניין להיות כזה - אבל כל הסיבה
שנוצר סביבו הסיפור הזה, היא בגלל חזרתו בתשובה והפיכתו לימני. לו נשאר "משלנו", מן הסתם
בכלל לא היינו יודעים שאיתם מילא אחר הוראות רבין (שכמובן לא נענש עליהן, אלא הלך דווקא בדרך
"שלנו", והיום מסע אינדוקטרינציה יעיל הצליח להופכו בדיעבד לאביר השלום...).
שבירת ידיים ורגליים של פורעים בהתקוממות הראשונה הייתה פתרון סביר. העובדה שמעקמי האפים
למיניהם, הרשו לעצמם להזדעזע ממנו, רק מראה עד כמה הוא התאים (כיום רובם נגד הסיכולים...).
זה שלקח קרוב לחמש שנים לדכא את ההתקוממות, היא הרבה בגלל משפטי גבעתי א' ו-ב',
שבהם הואשמו חיילים ומפקדים שבסה"כ טיפלו בפורעים אלימים, באמצעים לא קטלניים. האבסורד
הוא כמובן שדווקא כשהחלה ההתקוממות להתפורר - באה ממשלת רבין (שעלתה לשלטון על גלים
של "הסכינאות משתוללת"...) והביאה לפה מחבלים חמושים במשהו "קצת" יותר קטלני מסכינים,
בתקווה שהם יילחמו בחמא"ס למעננו (ואפילו כשזה קורה באופן חלקי וזניח - זה בא רק אחרי 13
שנים שבהן מאה אחוז מהנשק הזה הופנה נגדנו...).

בקיצור, אפי איתם צדיק בהשוואה למגלגלי העיניים שהתנפלו עליו...
ישן 09-01-2007, 07:46
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
מישהו אמר פה משהו טוב על עמאד פארס ? מה הקשר ?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין לי מושג מה הכינוי המתאים לעמאד פארס, אבל אני יודע שאפי איתם לא מתאים לתיאורך..."

למה כל תגובה חייבת להשקל על המאזניים ?

אתה גם ישן על מאזניים וכל הזמן דואג לאיזון ?

לקרוא לאפי (פיין) איתם חתלתול בהשוואה לכל אחד אחר פוגעת אך ורק בו עצמו.
הוא לא היה מעולם חתלתול, וכן היה איש צבא קשוח (יותר מדי) שהפך את גבעתי לברברים
ידועים בשטחים, וזו עובדה ולא דעה.

מסתבר שהוא גם איש דת קשוח (יותר מדי) שהשתלח במגזרים שלמים אשר מחזיקים
דעה השונה מדעותיו (להן דעה ולא עובדה).

אני לא רוצה לחיות במדינה שבה הוא יהיה שר, לא משנה איזה תיק, ולא משנה שזה גם יכול
לקרות בקרוב.
ישן 08-01-2007, 16:48
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
בגדול זהו עיקר הדברים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הנה הדגמה חיה לדמגוג המצוי... איך מפרסמים רק את החלקים שנוחים לך מהכתבה"

אבל", לדברי איתם, "השאלה העיקרית היא מה ברק למד מהשגיאות האסטרטגיות שלו כמי שהיה ראש ממשלה, וכמי שהמציא את הפטנט של נסיגות חד צדדיות. דיברנו בזמנו הרבה על נסיגות חד צדדיות. אני התנגדתי לתוכנית הבריחה מלבנון. הוא אמר לי: אתה לא מבין. העולם יתמוך בנו, והחיזבאללה יאבד לגיטימציה ויש להם עניין בנושא הלבנוני הפנימי. הוא אבי אבות הנסיגה החד צדדית, שהביאה למה שקרה בקיץ האחרון. בעיקר חלקתי עליו על ההחלטה שלא להגיב על חטיפת שלושת החיילים בהר דב. ידעתי שפה מדובר במדיניות של הבלגה, של איפוק. הופיעו כל מיני מילים שהם שגיאה"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר