לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2007, 23:12
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
ומה המאבטח , גם הוא מתפרנס מהעבודה זו, וגם לו יש הדאגות שלו ..
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ברור לי שאתה לא מבין את העניין/הגיון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
אך אני חושש שדין המאבטח לא יהייה כדינו של שוטר במקרה הנ"ל !
השוטרקודם כל יואשם, קידומו יעוכב, שמו יוכפש (ויש מספר עיתונאים שיחגגו על המקרה כמובן) ורק לאחר מסכת הייסורים הזו (שיכולה לקחת גם שנה שלימה) הוא יימצא זכאי.

זה לא מאבטח שעבורו מדובר בעבודה זמנית בלבד אלא בעל משפחה /משכנתא שבהחלט לא יכל להרשות לעצמו הסתבכות משפטית בשלב הזה של החיים שלו !
תחשוב גם על הפן הזה...

ומעבר לזאת עד עכשיו אזרחים ומאבטחים כן חששו לפתוח באש , אפילו כשחשדו שמדובר במחבל מתאבד וכך לעיתים היה, בדיוק מהסיבות שאתה ציינת , ואני מודע לכול אחת ואחת מהם, אז היום מאבטח לא חושש לפתוח באש , ולא עושה חשבון לשום דבר רק למה שמוגדרת עבודה שלו , ושוטר חושש ?
מה במקרה הזה לדוגמה, יכולה מח"ש לטעון ,אם אותו שוטר היה שולף את האקדח ודופק לו כדור בראש ?

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 07-01-2007 בשעה 23:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2007, 22:39
  bemli bemli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.06
מה שכתבת עכשיו חייב אותי להתחבר ולהגיב
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קרנף16 שמתחילה ב "בוא תתנדב אתנו בבילוש"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרנף16
תראה איך אתה הופך ללקוח קבוע במח"ש - ואם יד על הלב ברוב המוחלט של המקרים- סתם ככה

אני לא יודע מי אתה, איפה אתה מתנדב ומה בדיוק קורה אצלכם.
אצלנו בב"ש, הבילוש עושה מה שבראש שלו, מח"ש לא עושים כלום (למה ששוטרים ידפקו שוטרים?).

מניסיון של ילדות שהועברה בפחד מתמיד מכל 15-17 (מספרים בלוחיות רישוי של בלשי נוער), אני יכול לספר לך מעשיות שכוללות התנהגות מזעזעת של הבילוש, דמויות של בלשים שרק השם שלהם התריע ועדיין מתריע אותנו.

אתה יכול לשמור על ראש סגור ולהגיד או לחשוב ש"זה בטוח הגיע להם", אבל אני מצטער, אתה תצטרך להאמין לי, ברוב המקריםזה אפילו לא היה קרוב להיות נחוץ. בכל מקרה, באשר לכל האשכול -
מח"ש, מושחתת (בדיוק כפי שהמשטרה מושחתת), שוטרים בחיים לא ידפקו שוטרים (הייתה כתבה לפני שבועיים במוסף של ידיעות על הניגוד אינטרסים שקיים במח"ש), אני מצטער שאני נאלץ להשתמש בשפה בוטה אבל היא ב-י-ת ז-ו-נ-ות.
ישן 07-01-2007, 19:59
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
כן זה נכון ...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי 2liviu שמתחילה ב "שוב בעייה של חוסר אימונים וזלזול,"

אבל אני רוצה לראות מה יקרה כאן ביום בו שוטרי התנועה ינהגו בנהג/אזרח הישראלי כפי ששוטרי התנועה נוהגים בנהג/אזרח האמריקאי...

תוך חצי שעה תראה כותרות בכל העיתונים וכל מהדורות החדשות על ההתעללות והיחס המחפיר לאזרח שהורו לו לשלוף את המפתח מהסוויץ' ולהניח את ידיו על ה"פאנל"....

תוך יום ארגון זכויות האזרח/בצלם/זכות הציבור לדעת ותנו לחיות לחיות בשיתוף עם מר בוקי נאה (שימצא כאן מכרה זהב ועוד לא מעט כדורים למחסנית החשבון האישי שלו עם המשטרה) ייכנסו לפעולה במלא הקיטור !

מה שעובד בארצות הברית לא חייב להצליח כאן בלבנט.....

ובקשר למקרה הנורא מהערב אין לי שום ספק שכשייתפס המנוול ויועמד למשפט (שכמובן יימשך כחמש שנים) המושגים - "עסקת טיעון", שחרור על תנאי", יואשם רק בעבירת נסיון גניבה", "בהתחשב במצבו הנפשי מאז המקרה" וכו'... יישמעו עוד לא מעט בחדשות.....

מאחל עד כמה שניתן החלמה מהירה וקלה לשוטר.

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 07-01-2007 בשעה 20:02.
ישן 07-01-2007, 22:44
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
מאחר ונמסר בתקשורת על אופי פציעתו של השוטר , אז בקצרה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "ערוץ 2 : שוטר סיור ממשטרת רחובות נפצע אנושות כתוצאה מדקירת מברג בראשו"

מה שהכי מתקרב לזה עפ"י קישור שמצאתי בגוגל , קחו בחשבון שאם מדובר בפגיעה על רקע של טראומה המצב הופך להיות הרבה יותר מורכב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

גזע המוח מחבר בין חוט השדרה למוח הגדול. זהו אזור צר ובו עוברים הסיבים המביאים תחושות מהגוף למוח והסיבים הנושאים פקודות מהמוח לשרירים ולבלוטות.
פגיעה בגזע המוח היא מסוכנת מאוד בגלל שכל הסיבים מצופפים בו.
בנוסף לסיבים קיימים בגזע המוח גם מרכזים חיוניים – מרכזי הפיקוח על הנשימה, קצב הלב, לחץ הדם, ערנות, רעב, ויסות החום, ויסות רמת הסוכר בדם ועוד. תפקידים אלה הם בסיסיים ביותר ואחראים על עצם הקיום.

http://lib.cet.ac.il/Pages/item.asp?item=7656

ישן 07-01-2007, 22:34
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי desert-eagle שמתחילה ב "שגרתי למדי בדואים מהנגב עושים מה בז****ן ש'להם"

מחסום משטרתי במזה"ת מחוץ לישראל, כולל לפחות RPG. אפשר לראות את זה בכל תמונה כמעט.

השוטר צריך לחשוב מראש איך יואיל יותר לילדיו, חי בצרות כסת"ח משפטיות או מת.
בכלל, ישראל מסתבכת מעל ומעבר עם "זכויות הפושע". הדרישות מהצבא והמשטרה מזמן מנוגדות למציאות החיים. תורת הכסת"ח יוצרת את התופעה שבג"צ צריך להחליט בכל נושא שהוא, אחרת כל מקבל החלטה מסתבך עם החוק. זו אחת הסיבות שהשוטר נפצע כ"כ קשה, וזו הסיבה שהפסדנו בלבנון.

אחד הדברים הכי בסיסים בניהול מודרני הוא הנושא של האצלת סמכויות empowerment. לאיש השטח צריכים להיות הכלים והגיבוי לקבל החלטות. בין אם זה פועל על פס הייצור שיכול לעצור את הפס ברגע שהוא מזהה תקלה כלשהי (אחרת התקלה תחזור על עצמה עוד מאות ואלפי פעמים עד שביקורת איכות תשלח דו"ח, ויחליטו על התיקון, תקציב, טכנאי וחוזר חלילה... יכול לקחת חודשים!!!) או שוטר שרוצה להגן על עצמו.

הכסת"ח אוכל כל חלקה טובה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:27

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר