לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2007, 10:51
  avshush avshush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
התוצאה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "בדוק לראות שהוא אכן החליף את..."

בדקתי כפי שאמרת לי וכשאני בלשונית boot.ini זה באמת מראה את הקובץ המקורי ולא את מה שנתת לי לשים במקומו (כלומר נשאר אותו הדבר ולא שם עלי שאמרתי לו לשמור שינויים) יש לציין שכשאני עושה בדיקה רגילה לקובץ כלומר פותח אותו בכתבן הוא כן מראה שהוא שינה אבל בצורה שנתת לי זה נשאר אותו הדבר.
וכשאני לוחץ על "בדוק... כפי שכתהת לי זה כותב לי הודעה כזאת: נראה שהשורה הבאה אינה מתיחסת למערכת הפעלה חוקית האם ברצונך להסיר אותה כן/לא.

אשמח ואודה לך מאוד אם תוכל להמשיך לעזור לי מכאן.

נ.ב
חשוב לי לציין שכשעשיתי לו שמור קובץ , לאחר שהדבקתי את מה שנתת לי, זה גם שאל אותי: אתה עומד לשמור את המסמך בתבנית טקסט בלבד, שתסיר את כל העיצוב. האם אתה בטוח שברצונך לעשות זאת? כן/ לא.

נערך לאחרונה ע"י avshush בתאריך 11-01-2007 בשעה 10:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2007, 22:08
  avshush avshush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
ICE MAN ו SOME ONE תודה על העזרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avshush שמתחילה ב "בעיה עם הודעה קבועה בכל פעם שמפעילים את המחשב"

(הבעיה עדיין קיימת)

* הכונן שרציתי להתקין עליו את הוינדוס כבר לא על המחשב שלי יש במקומו כונן קשיח אחר.ואין עליו קובץ BOOT.INI .

* יש לי עוד קובץ boot.ini במחשב על שולחן העבודה זה הקובץ המקורי שלי (זה שעושה לי את הבעיה) העתקתי אותו לשולחן העבודה בכוונה לפני ששיניתי אותו כי ICE MAN אמר לגבות אותו- מה , זאת לא שיטת גיבוי טובה? או בכלל לא שיטת גיבוי? האם זה מה שעדיין עושה לי את הבעיה?

* כשאני נכנס ללשונית BOOT.INI אני רואה את הקובץ הישן שלי (הוא לא השתנה) וכשאני לוחץ על בדוק את כל נתיבי האתחול זה רושם לי הודעה: "נראה שהשורה הבאה אינה מתיחסת למערכת הפעלה חוקית האם ברצונך להסיר אותה כן/לא." - מה אני אמור לעשות עם ההודעה הזאת? לבחור ב"כן" או ב"לא"?, כי כשזה נתן לי את ההודעה הזאת לחצתי על "לא" כי פחדתי להרוס משהו.

אני מקווה שנתתי כאן את כל האינפורמציה שצריך ותודה רבה על כל העזרה וגם תודה מראש על ההמשך.

ישן 11-01-2007, 23:07
  Some_One Some_One אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.03
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי avshush שמתחילה ב "ICE MAN ו SOME ONE תודה על העזרה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי avshush
(הבעיה עדיין קיימת)

* הכונן שרציתי להתקין עליו את הוינדוס כבר לא על המחשב שלי יש במקומו כונן קשיח אחר.ואין עליו קובץ BOOT.INI .

* יש לי עוד קובץ boot.ini במחשב על שולחן העבודה זה הקובץ המקורי שלי (זה שעושה לי את הבעיה) העתקתי אותו לשולחן העבודה בכוונה לפני ששיניתי אותו כי ICE MAN אמר לגבות אותו- מה , זאת לא שיטת גיבוי טובה? או בכלל לא שיטת גיבוי? האם זה מה שעדיין עושה לי את הבעיה?

* כשאני נכנס ללשונית BOOT.INI אני רואה את הקובץ הישן שלי (הוא לא השתנה) וכשאני לוחץ על בדוק את כל נתיבי האתחול זה רושם לי הודעה: "נראה שהשורה הבאה אינה מתיחסת למערכת הפעלה חוקית האם ברצונך להסיר אותה כן/לא." - מה אני אמור לעשות עם ההודעה הזאת? לבחור ב"כן" או ב"לא"?, כי כשזה נתן לי את ההודעה הזאת לחצתי על "לא" כי פחדתי להרוס משהו.

אני מקווה שנתתי כאן את כל האינפורמציה שצריך ותודה רבה על כל העזרה וגם תודה מראש על ההמשך.

זהו שהתכוונתי שתלחץ "כן".
תעשה את זה ותחזור לדווח מה קורה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר