לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2007, 22:45
  jonatanst jonatanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
כל הכבוד על האומץ..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Nissan-el שמתחילה ב "כן זה אני. וגם אני רציתי בהתחלה להשתמט.... אבל בסופו של דבר"

יפה שאתה אוהב את המדינה..אוהב את כל היהודים..ושאר "בילבולי ביצים"..

אני!
תל אביבי מצוי...צפוני, מפונק..שאוכל בחוץ כל יום..יוצא בערבים ושותה לשוכרה..עושה אהבה ..נהנה מהחיים..
אני כמו כל התל אביבים...אבל וואלה, הולך לשרת..

אני מגיע מבית ספר בו רבע משתמטים משירות ועוד יותר משני רבעים מורידים פרופיל ומשרתים כג'ובניקים!
וכן..שלא תבינו לא נכון..אלו ..שמשתמטים, שמורידים פרופיל וצוחקים עליי שאני הולך להיות קרבי-הם "חברים שלי". חברים שהיו לי לספסל הלימודים, ליציאות משותפות וכו..

כמוני ..יש לי עוד כמה חברים..מאד דומים לי..צפונים..נהנים מהחיים...אשכרה תל אביבים..גם הם הלכו לקרבי..משרתים במגלן בטיס במטכל, מפקד טנק בשריון..אגוזניקים גולנציק אחד מגבעתי..

כמה היו במלחמה..אחד..כמוני-תל אביבי, קיבל צלש מהרמטכל..הלכו לו 4 חברים מהפלוגה..המ"פ שלו(זה שהתראיין בעובדה) נפצע..והוא עד היום אוכל סרטים על גופות שחילץ...על אבטיחים שמזכירים לו גולגולות..תאמין לי שלא היית רוצה להיות אתו כשבתל אביב..עיר ללא הפסקה-ירו זיקוקים שבוע לאחר שחזר מהמלחמה-זה היה מחזה לא נעים!

כולנו תל אביבים..ומניח שנשאר תל אביבים. כולנו גדלנו על ערכים מסויימים..וחינכו אותנו שצריך לתת..לאהוב לעזור וכמובן להינות.

צודק במאה אחוז שהתופעה קיימת..ההשתמטות, הורדת הפרופיל וכדומה..אותי זה מחליא יותר מכם..כי אני חי את זה..אני חי את הבוז ל"צבא הכיבוש", לקרבי ואת הבוז למדינה..

ואתם..שומעים שבתל אביב משתמטים. זה עצוב.

הכתבה שלך הזכירה לי את פליטתו של האלוף חובש הכיפה אליעזר שטרן במהלך המלחמה כשאמר שאין שכול בתל-אביב!

לי ולחבריי...אלה שסוגרים 35, אלה שיילחמו וגם אלה שמתו-נמאס לשמוע את זה..

אני אוהב את המדינה..מבין את הצורך בהגנה עליה ומכמה סיבות אני כן מתגייס..וכן הולך לשרת כלוחם! לא מתאים לי שכמו שאמרת..אחד בן 17 שלא מבין מהחיים שלו יטיף לי!
גם אני צעיר מת..שלא יודע מהחיים שלו, ולא בטוח שאני רוצה להקריב את חיי כאשר בזמן מלחמה אלופים בצה"ל יפלטו משפטים שכאלה, ובמקרה של מוות-אני יצא אשם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2007, 22:56
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nissan-el שמתחילה ב "וואלה פירסמו את הכתבה שלי. תגיבו!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nissan-el
(בגלל שחסמו אותי מפורום מה בראש אז פירסמתי פה)
וואלה פירסמו את הכתבה שלי (היא עוסקת גם בצבא.. אז זה קשור למתגייסים וסדירים)
http://zone.walla.co.il/?w=/2731/1041939

רוצה תגובה?
כתבה ברמה נמוכה מאוד..לא בגלל שלתרום זה לא חשוב, לתרום זה בהחלט חשוב. הכתבה ירודה בגלל שהיא עושה הכללה גורפת ולא נכונה, בגלל שהיא מיליטנטית כאשר יש הרבה אנשים שתורמים לחברה האזרחית בתל אביב ואתה כמובן בוחר להתעלם מהם. היא ירודה בגלל שאתה אוהב יהודים "באשר הם"...אז אני מבין שאתה גם אוהב את יגאל עמיר ובני סלע? או שבעצם אתה בוחן אנשים לפי ההתנהגות שלהם ולא לפי זה שהם יהודים? אם כך איזו סיבה יש לך לא פשוט לאהוב אנשים "באשר הם" בלי קשר להיותם יהודים?
ובגלל שאתה צעיר פעור..אבל זה באמת לא נורא...
להת.
אמיל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:26

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר