לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2007, 02:13
צלמית המשתמש של Daniel310RO
  Daniel310RO Daniel310RO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.03
הזמנות מחו"ל - עד הבית - באמת עובד?

אני מתכנן לנסות משהו שעוד לא עשיתי אף פעם ורציתי לדעת אם לאחד מחברי הפורום יצא לעשות זאת כבר בעבר ויכול לספר חוויות ולהמליץ בעד\נגד.
לא תמיד יש חבר או קרוב שחוזר מחו"ל ויכול לסחוב את ההזמנה שנעשתה; לכן התחלתי לחפש חברה שעוסקת בזה והרי התוצאות:
http://www.usaddress.com/usaddress/about.aspx
http://ezbuyus.co.il/ezbuyus/
http://www.mustop.com/
הקטע שלהם הוא שהם בעצם הכתובת בארה"ב שלשם ההזמנה נשלחת. מכאן ואילך, כל אחד בדרכו (חלק מציעים אפילו בדיקה שהמוצר תקין ואריזה מחדש בצורה חסכונית יותר [למשל - 5 מוצרים נפרדים כמוצר אחד]) שולח לארץ בין בים בין באויר(מהר ויקר יותר). העלות שהם מבקשים מכסה משלוח\מכס+מיסים\ביטוח(אופציה), כשהם כמובן פודים בעצמם את מהמכס ושולחים ישירות לביתך.
ברור שיש מוצרים שלאחר כל דמי המשלוח וכו' עולים יותר מבארץ אך כנראה שברוב מוצרי החשמל בגודל סביר(שהמשלוח ישתלם) וברוב חומרת ההייאנד שבארץ דורשים כפול ומשולש המחיר יצא זול במאות שקלים ואף יותר.
שאלתי היא אם מישהו ניסה זאת בעבר ויכול לעזור לי ולכולם, ואם לא אז לאחר שאזמין אספר. בעקבות דברים שBORSOOD אמר על המסך שרציתי(204B), עשיתי בדיקה יותר מעמיקה ואני חושב שלא מצאתי ביקורת אחת שלא נותנת ציונים כמעט מושלמים ל215TW של סמסונג, ואתם מוזמנים לתקן אותי. בכל אופן, המסך הזה עוד לא מצא את דרכו לארץ ובחו"ל הוא עולה בסביבות ה475$ (כשבנוסף לכל חישובי המשלוח וכו' יעלה לי בין 2100-2500שח).
Samsung 840 Pro 256GB, Dell 2408WFP
Seasonic G650, Fractal Design Define R5

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2007, 23:51
צלמית המשתמש של balvan64
  balvan64 balvan64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אין סיבה שזה יארך חודשים, לפעמים זה יהיה מהיר יותר"

אתה תצטרך להתקשר אליהם לחנות בארה"ב ולבקש שיקבלו ממך דואר מהארץ ותצטרך להסביר להם את הבעייה. בו נגיד שמה ששלחתם הגיע אליהם ויש להם שאלות, מה הסיכוי שהם ירימו טלפון לישראל לשאול אותך? התקשורת אם החנות תיהיה מסובכת. אולי אתה אמרת להם לשלוח לך את ההזמנה ל mustop אבל מי אמר שהחנות תסכים להתעסק ולטרוח לדבר עם מישהו בצד השני של הכדור?

גם המשלוחים הלוך חזור יקחו זמן ויעלו כסף.
אם ישלחו לך מוצר חדש אני לא אתפלא אם שתאסוף אותו מהדואר הגברת תבקש ממך שוב לשלם מכס, תאמין לי שבמכס הם לא מבדילים בין מוצר שהוחלף לחדש.

וכמו שאמרתי היכולת שלך לעקוב אחרי מה קורה ולהיות בשליטה על המצב נמוכה.
הקיצר זה ניראה לי פרוייקט לממש אחריות.
אם יש לך קרובים בארה"ב שיסכימו לייצג אותך אם תיהיה בעייה אז מילא, אבל ככה זה ניראה לי מסוכן.
אם כבר לקנות ככה אז רק דברים שלא מתקלקלים בדר"כ.
Samsung 22" 226BW 1680x1050
Asus Radeon EAH5870 1GB
Seasonic 750W

ישן 18-01-2007, 00:04

המצב לא נורא כמו שאתה מתאר
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי balvan64 שמתחילה ב "אתה תצטרך להתקשר אליהם לחנות..."

"מה הסיכוי שהם ירימו טלפון לישראל לשאול אותך?"
-רוב הקשר עם החניות בין כך מתבצע דרך האימייל.

" גם המשלוחים הלוך חזור יקחו זמן ויעלו כסף."
-גם בארץ, ואם הם עומדים בזמנים שהם מבטיחים - זה לא סוף העולם בהתחשב ברווח הכספי האפשרי.

"הגברת תבקש ממך שוב לשלם מכס, תאמין לי שבמכס הם לא מבדילים בין מוצר שהוחלף לחדש."
-טעות בידך, כשתוכיח להם שמדובר בהחלפת משלוח פגום ע"י הצגת החשבונית והספח שקיבלת כששילמת מכס בפעם הראשונה, לא תחויב שוב.

"היכולת שלך לעקוב אחרי מה קורה ולהיות בשליטה על המצב נמוכה."
-כתוצאה מהרמחק הפיזי אתה צודק במידת מה, אך כל עוד המוצר במשלוח(בין אם מהארץ לחו"ל בין בחו"ל עצמו) חברות המשלוחים מאפשרות מעקב מדויק כמעט משעה לשעה באשר למיקום וסטטוס ההזמנה.

ישן 18-01-2007, 20:56
  PathFinder PathFinder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי balvan64 שמתחילה ב "אתה תצטרך להתקשר אליהם לחנות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי balvan64
אתה תצטרך להתקשר אליהם לחנות בארה"ב ולבקש שיקבלו ממך דואר מהארץ ותצטרך להסביר להם את הבעייה. בו נגיד שמה ששלחתם הגיע אליהם ויש להם שאלות, מה הסיכוי שהם ירימו טלפון לישראל לשאול אותך? התקשורת אם החנות תיהיה מסובכת. אולי אתה אמרת להם לשלוח לך את ההזמנה ל mustop אבל מי אמר שהחנות תסכים להתעסק ולטרוח לדבר עם מישהו בצד השני של הכדור?

גם המשלוחים הלוך חזור יקחו זמן ויעלו כסף.
אם ישלחו לך מוצר חדש אני לא אתפלא אם שתאסוף אותו מהדואר הגברת תבקש ממך שוב לשלם מכס, תאמין לי שבמכס הם לא מבדילים בין מוצר שהוחלף לחדש.

וכמו שאמרתי היכולת שלך לעקוב אחרי מה קורה ולהיות בשליטה על המצב נמוכה.
הקיצר זה ניראה לי פרוייקט לממש אחריות.
אם יש לך קרובים בארה"ב שיסכימו לייצג אותך אם תיהיה בעייה אז מילא, אבל ככה זה ניראה לי מסוכן.
אם כבר לקנות ככה אז רק דברים שלא מתקלקלים בדר"כ.

תגיד לי משו שלא מתקלקל בדרך כלל?
ישן 17-01-2007, 21:50

טוב בדקתי קצת,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Daniel310RO שמתחילה ב "הזמנות מחו"ל - עד הבית - באמת עובד?"

מסטופ ואיזיביייואס שולחים רק באויר (5-7 יום מרגע הגעת המשלוח אליהם) ולעומתם יואסאדרס שולחים בחצי מחיר גם דרך הים - מה שלוקח עד 30 יום(למי שלא לחוץ בזמן).
מה שמוזר באתר שלהם - ניסיתי לחשב במחשבון ומשם מה המע"מ שיצא על המסך היה בסביבות ה19% במקום 16%..(על מוצרי מחשב[חוץ מרמקולים] יש רק מע"מ). במקום 480$(מחיר המוצר)+35$(דמי משלוח)+76$(16%מע"מ) הם מוסיפים 92$ בתור מע"מ.
או שהמשלוח לא באמת זול ופשוט עירבבו את המחירים או שהם קצת לא מעודכנים. שלחתי אימייל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר