לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2007, 19:01
  ron_ts ron_ts אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "שאלות על נינג'טסו"

שלום,
אני לא התאמנתי בנינג'יטסו אז אני לא יכול להגיד לך.
תראה, אין כזה דבר אמנות שלא יעילה ברחוב. כל אמנות יעילה. יש אמניות שנוצרו למלחמה ברחוב אבל שתפגש עם מישהו שיודע באמת להלחם זה יהיה קצת בעייתי. בגלל זה אני ממליץ על אמנות לא ספציפי לרחוב. דבר שני- אל תתרשם ככה על הרחוב. אמנות לחימה זה הרבה מעבר לרחוב. כל אמנות יעילה ואם אתה יכול להרחיב את הנושא בכמה אמנויות זה בכלל טוב אבל רק אחרי שתהיה באמת טוב באחת אני ממליץץ לעבר לשניה אבל לא נגלוש מהנושא. הנינג'יטסו כמו כל אמנות יעיל ברחוב. אבל אל תחפש את זה ככה. תחפש אמנות שאתה נהנה בא ושהיא מושכת אותך אתה כבר תיקח את זה משם למקום רבים. רק עוד דבר אחד. אם אתה מתרשם מהנינג'יטסו רק לפי השם, המלצה שלי- חפש עוד ועוד. אני לומד אייקידו ולמרות שאין לזה כזה שם גדול זאת אמנות מדהימה. תחפש טוב אל תלך לפי שמות.
בהצלחה,
רון
חזרה לפורום
ישן 29-01-2007, 13:29
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
לכל המתלבטים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי spawn6 שמתחילה ב "שלום לכולם......"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי spawn6
אני נהנה מהאימונים ומהמאמן בכלל ולדעתי זאת שיטה מאוד יעילה ברחוב

אני חושב שזה מתמצת את כל העניין שמניע אנשים להתאמן איפה שהם ברוב המקרים היום (כי היום הרוב מחפש יעילות לרחוב, פעם עוד הושפעו מסרטים ע"ע ברוס לי וכדומה). לא משנה איך קוראים לשיטה או מה הם עושים שם.

יוצאים מהכלל הם אנשים שיודעים בדיוק מה הם מחפשים ומוכנים להתפשר על המרכיבים שנימנו לעיל. אולי הם יוותרו על יעילות ברחוב בגלל שהם רוצים להתמחות בחרב או שילמדו שיטה מסורתית כי הם רוצים ללמוד משהו על תרבות זרה. במקרים אלו לא תמיד יתממשו כל המרכיבים שהוזכרו על ידי ספאון6. אבל בעד מימוש המאוויים מוכנים להקריב קורבנות
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר