לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2007, 19:35
  אקסטרים אקסטרים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אקסטרים שלח הודעה דרך MSN אל אקסטרים
בוא אני אתן לך את הטיפ שהכי עזר לי בגיבוש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מורעל בנשמה שמתחילה ב "גיבוש צנחנים/דובדבן"

באחד המאמרים היה כתוב שלא משנה מה לא לפרוש , וכשרואים את השמש מתחילה לעלות אז להגיד לעצמך "הנה , הגעתי עד כאן , מפה אני לא פורש" .
אמנם זה הרבה יותר קשה ליישום בגיבוש אבל זה אפשרי ביותר .

טיפ נוסף שאני אתן לך זה משהו שאחד המפקדים שלנו מדובדבן אמר לנו , אל תפרשו בחיים כי זה הולך לקבוע את ה 3 שנים הבאות שלכם (בנוסף הוא אמר שמי שפורש הוא יזיין אותו , אבל זה כבר לא קשור )

בכל מקרה אני מבטיח לך שהכושר זה לא הכל , באמת שלא , תבוא בראש של אני הולך לעבור את זה .
אההה ועוד דבר חשוב זה להכיר את החבר'ה שיהיו איתך בקבוצה ולהתחבר אליהם כי לי זה מאוד עזר , החזקנו אחד את השני ברגעים הקשים , וזה עזר ברמות שלא ייאמנו .

חוץ מזה מה שנותר לי לאחל לך זה בהצלחה .

נ.ב.
אל תקשיב לפוצים שחושבים שהם יודעים הכל , זה משביז בטירוף

נערך לאחרונה ע"י אקסטרים בתאריך 27-01-2007 בשעה 19:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2007, 14:05
  o.k o.k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי silvio p שמתחילה ב "עשיתי את הגיבוש בדצמבר ובבר..."

תראה אחי אני לא עשיתי את הגיבוש אבל שמעתי הרבה על הגיבוש הזה וגם אחי הגדול עבר אותו מזמן, והבנתי שבגדול זה כמו יום סיירות ביולי רק קצת יותר קשה. כאילו, אני הייתי ממליץ לך להתכונן לגיבוש הזה בהרבה ריצות, ממש לא רק ריצת 2000, ריצות יותר ארוכות, גם ספרינטים, גם כח (שכיבות סמיכה/מתח אפילו יותר טוב) אבל בתכלס הכל תלוי בכמה אתה רוצה את זה אחי, כי אם זה הדבר שאתה הכי רוצה אז הייתי אומר לך תתאמן 4-5 פעמים בשבוע תרוץ כמה קילומטרים טובים ותרוץ בים על חול רך אבל אם אתה לא כל כך רציני בעניין אז אין לי כוונה להלחיץ אותך ולהגיד לך שזה מה שחייבים לעשות, בכלל לא, אבל כדאי להתאמן ולבוא בכושר הכי טוב שאפשר זה יקל עליך בגיבוש.

אתה מבין הגיבוש הזה הוא די שונה מכל הגיבושים הוא ממש קצר, עושים ביום הראשון בר אור ואת כל הפרוצדורות של גיבוש ואז מעירים אותך בלילה ומטרטרים אותך איזה 4-5 שעות. זה יותר קשה מיום סיירות כי לפני יום סיירות אפשר לישון טוב בבית ולבוא מוכנים יותר אבל זה ההבדל בין יום סיירות מסכן לגיבוש. אני יגיד לך שליום סיירות התכוננתי מלא ושם חשוב מאוד כושר, עוזר מאוד, אבל כמו תמיד אם יש לך אופי אתה לא צריך שום דבר יותר מזה.

בקיצור אחי אני מציע להתכונן טוב, להיות מוכן לקשיים שיהיו לך (ויהיו לך, אבל אתה תעבור אותם!) להיות בכושר ולקרוא כמה שיותר מאמרים על הגיבוש ולדעת מה תעשה שם כל שניה - עוזר מאוד.

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר