לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2007, 14:45
  אחרי לגבעתי ! אחרי לגבעתי ! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
כמה שטויות ....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yoniqqq שמתחילה ב "רכישת מוצרים לפי גיוס! (מספר שאלות)."

אלוהים ישמור !!! כמה שטויות קראתי כרגע בהודעה הזאת ...
על אייזה פאקינג 14 גופיות אתה מדבר ?!?!?!?!?!!?!? אינעל העולם !!!! אני קניתי ואני עוד מצטער על זה !!! גופיה אחת ! ירוקה עם שרוולים ארוכים וקיבלתי בבק'ום 3 קצרות ובחים שלי לא נראה לי גם כשסגרתי 28 השתמשתי בכולן !!! תכניסו לראש טוב ....ל-א ק-ו-נ-י-ם ד-ב-ר-י צ-ב-א !! זה צעירות נטו !!! תאמין לי שלא יהיה לך קר ומספיק לקנות 3 גופיות ארוכות ....לא מחליפים גופיות פעם ביום וגם לא פעם ביומיים.. מדי ב' אתה תחליף פעם בשבוע בלחץ וזה יהיה בטח אחרי המסע או אייזשהו מאמץ פיזי גדול שפשוט המדים יהו מים ....כמה מדי ב' נראה לך שאתה חותם ?!?!? 25 ?!?!?! אז אני מודיע לך שאתה חותם על 4 זוגות מדים זהו ....ותסתדר ולא זה לא אומר ללכת לירקושט ולקנות עוד 8 זוגות מדים ....
ולזה ששאל אם אפשר ללבוש חולצה לבנה בשטח ....תגיד לי אתה יודע למה לא לבושים חולצה לבנה ?! בגלל שמקילומטרים יראו אותך בלילה על לבן !!!! אז לא התשובה היא לא ...אם אתה לא רוצה שיכדרו לך ת'נשמה אל תשאל אפילו שאלות כאלה תחשוב לפני ....
ולחבר'ה היותר ותיקים אני יודע שזה מצחיק לשבת בבית ולקרוא את כל השטויות האלה אבל תגיבו גם קצת כי הזה עם ה-14 חולצות יכול לפתוח אפסנאות לפלוגה שלו בטירונות נראה לי ....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר