לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2007, 19:48
  CBF500 CBF500 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.06
העלאת פרופיל

אשמח מאד אם חלקכם "תקחו" את הזמן, ותגדישו מעט קריאה למה שקורה איתי.
אז ככה ..
התחלתי את הגיוס עם פרופיל 45. כשגילתי שאין לי ממש מה לחפש עם הפרופיל הזה, החלטתי לעלות אותו.
יופי, החלטה נבונה. העאלתי ? אכן, 72.
הציעו לי תותחנים או שיריון. תמיד רציתי להיות ימ"סניק במג"ב, או איזה פלס"ר גולני (מבלי לזלזל בשאר היחידות האחרות חס וחלילה).
לאחר שהבנתי שאלו האופציות היחידות שיש לי, כמובן שאפשר גם להוסיף את הנ"מ, אבל מיותר, כי זה ממש לא בשבילי.
אז ככה .. אני בנאדם עם כושר רב, יכולת רצון בשמיים, כוח סבל רב והרבה רצון להצליח ולשאוף לטוב ביותר.
לאחר שהבנתי שאני עדיין מתלבט (וזה היה בחדר של הרופא מומחה), כבר אמרתי עזוב, "תשאיר 45".
המשכתי לטירונות 02, והגעתי לתפקיד די "מסריח" אפשר להגיד (סליחה על הביטוי).
היום, שכל החברים בקרבי, מגל"ן, פלס"ר 401 בשיריון, בחי"רים יעודיים למיניהם, אני סתם חוזר לי הבייתה
ובסופישבוע מקשיב לחוויות שלהם.
נמאס לי לסבול, נמאס מהשעמום. מה אתם ממליצים לעשות ?
אגב, אם אתם כבר שואלים ? אז הורידו לי פרופיל על אסטמה (שכבר קבעו לי 97), על איזו בעייה ברגיל, שאני ת'אמת עדיין לא יודע מה המצב מבחינת הרופא לגבי הפרופיל. עקמת קטנה בגב ואיזה סעיף קטן בעין שמאל.
בכל מקרה, מבחינת כושר ? זה לא מונע ממני או מגביל אותי בדברים ככה או אחרים שקשורים לאימונים, ריצות, משאות גב, פק"לים וכו' ...
את הקטע של הצבא שהוא לא לוקח סיכון, כבר הבנתי ואפילו יותר מידי טוב !!!
הייתי שמח אם תעייצו לי מה לעשות לגבי הנושא הנ"ל.
אגב, שכחתי לציין שאני כבר 7 חודש בצבא.
אשמח לקבל תשובות לגבי העאלת הפרופיל שלי מ-45 לפחות ל-82 (אם סיכוי בכלל), ולהגיע לאחת היחידות שבאמת אי פעם רציתי.
שיהיה לכולם המשך שבוע טוב, ולילה טוב.
(=
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2007, 21:30
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי CBF500 שמתחילה ב "תראה .."

תשמע... קודם כל אסטמה זה לא משהו לזלזל בו. בטח לא אסטמה שנותנים עליה פרופיל 45.

לגבי להעלות פרופיל ל - 82 - עם אסטמה ממש לא מאמין שתוכל. את תמיד יכול לנסות - ואני גם מאחל לך בהצלחה.
אבל חבל לי שיש לך דעה מוקדמת על השריון... אולי תקרא את סיפור השירות של יוסיפון באשכול ציונות... עד שאתה לא שם, אתה לא באמת יודע מה אתה מפספס...
ברוך הבא למציאות הלא פשוטה של שירות לא כבקשתך... קורה לכולם. חבל שתפסיד שירות משמעותי בשביל זה ותעביר שלוש שנים מהחיים שלך בתחושה שלא עשית משהו באמת. אתה עושה רושם של בחור רציני אז אני מקווה שתבין את זה כמו שזה.

ועכשיו לתשובה האמיתית בלי כל ה "בלה בלה" שלי: למיטב זכרוני, עד יתרת שירות של שנתיים ולפעמים גם אח"כ, הצבא מוכן להקצות לך מקום בטירונות יח"ש. זאת מסגרת הזמן שלך. יכול להיות שתוכל לברר את זה במז"י.

Plan B: קח את הרגליים שלך ותילחם על תפקיד איכותי בעורף. יש גם כאלה ואם אתה אינטליגנטי גם שם יש מה לעשות...
ישן 07-02-2007, 15:52
  CBF500 CBF500 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.06
מה לעשות ..
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי GilBates שמתחילה ב "אני אומר לך את זה בצער, אבל..."

על טעויות משלמים. לשלם אני ישלם, אבל את העודף אני יקבל.
כל מקרה, החלטתי סופית להלחם עד הסוף להכנס למג"ב. יהיה מה שיהיה ...
למה להרוס "חלום" מזה שנים ?! הצבא לא מכיר אותי, לא יודע מה המגבלות האישיות שלי (מבחינת הכושר והסבל כמובן), לא יודע שאני בנאדם שיכל להוציא ספורטאי מצטיין מטעם וינגייט מזה 4 שנים באיגרוף תאילנדי.
אין טעם בכלל לדבר על זה ...

ועכשיו לשאלה שוב פעם,
אשמח אם תענה לי בכנות.
הגעתי לבק"ום לאחר שאישרו לי את הטופס 55. עכשיו, מה הלאה ?!
אני אמור לראות קצין מיון. בעיקרון עם הפרופיל 45 הזה, הוא אמור לשלוח אותי ליחידה מסויימת, אבל לפני כן אני חייב לראות רופאים מומחים, וועדה רפואית או כל דבר שיוכל לעזור לי בהעלאת הפרופיל שלי.
אני אמור להשלח ליחידה "החדשה" שלי, ומשם לראות את רופא היחידה כדי שישלח אותי לרופאים מומחים בשביל העלאת הפרופיל או שיש אפשרות עוד בבק"ום ?
מה אתה \ אתם ממליצים לעשות במקרה הזה ?
בראש כבר יש לי רק דבר אחד - וזה י-מ"-ס !
"כשההווה כ"כ קשה, ארים ראשי אל-על ולא אוותר על המחר" !

אשמח לקבל תגובות .. תודה שוב פעם.
ארזיקו.
(=
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר